Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia (2013) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
103.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası tam olarak nerede okuduğumu tam olarak hatırlayamıyorum ama ciddi bir otomobil dergisiydi sanırım, orada ilk gelecek modellerin 1.4 tsi 140bg act sistemli olacağı yazıyordu. Aracın görsel olarak internette gezen ilk fotolarına bakarsanız iç görünümde zaten ekranda sürüş modu seçimi açık yani bu araç ile gelecek. Ben golf 7 almayı kesin kafama koymuştum ancak doğuş otonun zırvalıkları ve de 2013 modellere %5-6 zam yapılacağı bilgisi kesinleşince vazgeçtim, tam 2.el A3 alayım diye bakınıyordum ki octaviayı beklemeye karar verdim. Acaba 1.2 tsi dsg getirirler mi, fiyat ne olur
  • 1.2 tsi gelecek,cumartesi gunu izmit skoda ya ugradım,satıştaki kız 1.2 tsi ın ozellikle geleceğini söyledi,
    ozaman beklemeye dewam ,Golf ile aralarında arada 8-10 bin tl lik fark olacağını dusunuyorum,hayırlısı.
  • BENDE BU ARACI BEKLİYORUM. ÖZELLİKLE 1.2 TSİ DSG'NİN fiyatını merak ediyorum.. Heralde Jetta dan daha az bir rakam olur.. Bir de DSG sorununu 2013 modellerde çözdülermi acaba?..
  • Skodanın Türkiye'de 2. el problemi olmasa 10 numara araba, ama opel honda daha şanslı
  • quote:

Skodanın Türkiye'de 2. el problemi olmasa 10 numara araba, ama opel honda daha şanslı

+1903
  • işte buyuzden sahsi dusuncem belkide az kullanılmış 2. el alıp zararı minimuma indirmeliyiz,
    Tabi budurumda kişinin istediği opsiyonları 0 alırken ekleten bir alıcıyı yakalamak cok onemli ve zor :)
  •  Yeni Skoda Octavia (2013)

Yeni Skoda Octavia (2013)

kaynak:e-otodergi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 8 Ocak 2013; 12:26:30 >
  • 1.6 tdi 105 hp ve 110 hp green line neden var ? . 110 hp olana dsg koymaz şimdi bunlar . vw in açıkladığı 2013 jetta fiyatlarına bakılırsa bu aracın 1.6 tdi dsg donanımlı versiyonu 70000 civarı olur , cam tavan vs. girerse işin içine daha da yükselir . 2.0 tdi dsg gelecek mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

1.6 tdi 105 hp ve 110 hp green line neden var ? . 110 hp olana dsg koymaz şimdi bunlar . vw in açıkladığı 2013 jetta fiyatlarına bakılırsa bu aracın 1.6 tdi dsg donanımlı versiyonu 70000 civarı olur , cam tavan vs. girerse işin içine daha da yükselir . 2.0 tdi dsg gelecek mi acaba ?

70 000 olursa bu piyasada işi zor. 2.0 motorlarda ötv can yakar.
  • Active 1.6 102 HP 37.270
    Active 1.6 TDI CR 105 HP 46.170
    Ambition Optimal 1.6 102 HP 41.870
    Ambition Optimal 1.4 TSI 122 HP 43.870
    Ambition 1.4 TSI 122 HP DSG Tiptronik 46.870
    Ambition 1.6 TDI CR 105 HP 49.870
    Ambition Optimal 1.6 TDI CR 105 HP 51.870
    Ambition 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik 54.770
    Elegance 1.4 TSI 122 HP 48.370
    Elegance 1.4 TSI 122 HP DSG Tiptronik 53.370
    Elegance 1.6 TDI CR 105 HP 56.370
    Elegance 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik 61.370
  • bu fiyatlar nereden
  • Bu fiyatların hayal olduğunu düşünüyorum. İmkansız gibi birşey
  • Ocak 2012 eski kasa fiyatlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar henüz belli değil. aracı portekiz'de basın için düzenlenen test sürüşünde kullandım. ben vw grubu araçlarını pek sevmem ama bu araç gerçekten çok başarılı. 10 üzerinden 9,5. yarım puanı da vw olduğu için kaybediyor. yeni golf platformu ile sağlanan hafifliğin aracın ataklığına, ekonomisine sağladığı faydalar cok belirgin. ayrıca ön tekerlek düzeninde yapılan çalışmaların meyveleri yol tutuşta kendini çok belli ediyor. 1.8 TSI 180 hp ve 2.0 TDI 150 hp modellerinde gazı inadına virajlarda köklememe rağmen hiç bir zayıflık hissettirmedi. bu sınıfta ülkemizdeki en iyi araç olmaya aday bence. jetta yı tahtından indirebilir.
  • Yeni Skoda Octavia III offical video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 20 Ocak 2013; 12:09:30 >
  • baya iyi bir video olmuş , teşekkürler . Bir şey dikkatimi çekti arka camda silecek var , önceki resimlerde yoktu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: asaletinbedeli

fiyatlar henüz belli değil. aracı portekiz'de basın için düzenlenen test sürüşünde kullandım. ben vw grubu araçlarını pek sevmem ama bu araç gerçekten çok başarılı. 10 üzerinden 9,5. yarım puanı da vw olduğu için kaybediyor. yeni golf platformu ile sağlanan hafifliğin aracın ataklığına, ekonomisine sağladığı faydalar cok belirgin. ayrıca ön tekerlek düzeninde yapılan çalışmaların meyveleri yol tutuşta kendini çok belli ediyor. 1.8 TSI 180 hp ve 2.0 TDI 150 hp modellerinde gazı inadına virajlarda köklememe rağmen hiç bir zayıflık hissettirmedi. bu sınıfta ülkemizdeki en iyi araç olmaya aday bence. jetta yı tahtından indirebilir.

iç malzeme kalitesini güncel kasa ile karşılaştırdığınızda sonuç ne çıkıyor?yani malzeme kalitesi ve işçilikte iyileşme mi olmuş,yoksa jetta daki gibi yeni kasa ile birlikte geriye mi gidilmiş?
    eğer malzeme ve işçilik kalitesinde iyileştirmelere gidilmiş ise,jetta ile karşılaştırıldığında daha düşük alım-kullanım giderlerini de göz önünde bulundurularak kesinlikle orta sınıf compact sedan da ilk tercih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O T T O M A N -- 21 Ocak 2013; 0:29:27 >

• Bu gece NTV de yayınlanan Saffetin garajı programında Skoda Türkiye yönetim kurulu üyesi konuştu, yeni octavia'nın Mart 2013 sonunda ülkemizde satışta olacağını söyledi. Zaten araç mart ayında seri üretime geçecekti, bu kadar hızlı tüm dünya ile aynı anda bize de gelecek bu durumda.
    Ben yıl sonu bekliyordum Türkiye'ye, Hele Rapid daha gelmemişken. Merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O T T O M A N

quote:

Orijinalden alıntı: asaletinbedeli

fiyatlar henüz belli değil. aracı portekiz'de basın için düzenlenen test sürüşünde kullandım. ben vw grubu araçlarını pek sevmem ama bu araç gerçekten çok başarılı. 10 üzerinden 9,5. yarım puanı da vw olduğu için kaybediyor. yeni golf platformu ile sağlanan hafifliğin aracın ataklığına, ekonomisine sağladığı faydalar cok belirgin. ayrıca ön tekerlek düzeninde yapılan çalışmaların meyveleri yol tutuşta kendini çok belli ediyor. 1.8 TSI 180 hp ve 2.0 TDI 150 hp modellerinde gazı inadına virajlarda köklememe rağmen hiç bir zayıflık hissettirmedi. bu sınıfta ülkemizdeki en iyi araç olmaya aday bence. jetta yı tahtından indirebilir.

iç malzeme kalitesini güncel kasa ile karşılaştırdığınızda sonuç ne çıkıyor?yani malzeme kalitesi ve işçilikte iyileşme mi olmuş,yoksa jetta daki gibi yeni kasa ile birlikte geriye mi gidilmiş?
    eğer malzeme ve işçilik kalitesinde iyileştirmelere gidilmiş ise,jetta ile karşılaştırıldığında daha düşük alım-kullanım giderlerini de göz önünde bulundurularak kesinlikle orta sınıf compact sedan da ilk tercih olur.

kesinlikle iyileştirme olmuş. farkı bir bakışta anlarsınız. önceki nesil octavia ile değil güncel jetta ile rekabet edecek bir araç bu. ben de alabilirim fiyatlar uygun olursa.

• Saffetin Garajinda izleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.