Şimdi Ara

yeni sistemim ve soğutması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Süpermiş nasıl bir soğutma bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3 plus. 4 fanlı+ tx3 evo
  • sıcaklığı ölçen cihazda sorun olduğunu düşünüyorum hava soğutmayla oda sıcaklığının altına düşmek imkansız termodinamiğin kurallarına aykırı.biostan bakarmısın bide sıcaklıklara
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarlan.3

sıcaklığı ölçen cihazda sorun olduğunu düşünüyorum hava soğutmayla oda sıcaklığının altına düşmek imkansız termodinamiğin kurallarına aykırı.biostan bakarmısın bide sıcaklıklara

Hayır oda sıcaklığına eşit olması bile fan çalışırken imkansız. Sürtünmeden dolayı sadece fan duruyorken oda sıcaklığına Eşit olabilir. Zaten altına inmesi mümkün değil.

• program doğru sonuçlar vermiyormuş, başka bi programla bugun çektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: sarlan.3

sıcaklığı ölçen cihazda sorun olduğunu düşünüyorum hava soğutmayla oda sıcaklığının altına düşmek imkansız termodinamiğin kurallarına aykırı.biostan bakarmısın bide sıcaklıklara

Hayır oda sıcaklığına eşit olması bile fan çalışırken imkansız. Sürtünmeden dolayı sadece fan duruyorken oda sıcaklığına Eşit olabilir. Zaten altına inmesi mümkün değil.

öyle düşünecek olursak fan çalışmıyorken bile ortamımız ideal olmaz.hiç bi zaman eşit sıcaklık alamayız.ısı transferinin verimi %100 değildir hiç bi zaman
  • Neden olmasın benimki yaz kış 17-22 derece,bir sürü program demedim hepsi aynı gösteriyor. Oda sıcaklığı 30 derece civarında

• sıcaklığı ölçen cihazda sorun olduğunu düşünüyorum hava soğutmayla oda sıcaklığının altına düşmek imkansız termodinamiğin kurallarına aykırı.biostan bakarmısın bide sıcakLIKLARA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.