Şimdi Ara

Yeni sistem olmuş mu göz atarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeWeLoNe -- 6 Kasım 2010; 21:23:03 >

• Rami 4 gb yap,hazir kasadaki psu sahte olabilir dark evo+ocz 550 watt li psu tavsiyemdir.
  • O zaman bütçeyi bayağa bi aşıyor:( Daha sonra 2 gb ram daha alıp ilave ederim diye düşünüyorum. Kasa konusunda bende endişeliyim kullanan arkadaşlarımız varsa değerli yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeWeLoNe -- 6 Kasım 2010; 21:34:01 >
  • Bu kasanın yerine Aerocool'un VS-9 550W modelini alabilirsin.Kasaya ayriyetten 9 tane fan takılabiliyor ve PSU'su çok kaliteli.
  • Kasa haric diger parcalar guzel olmus bende 600 wattlık psu sununu gercek olabılecegınden suphelıyım
  • Kasa hoşuma gitti E.katına ve işlemciye biraz o/c yapmayı düşüyorum psu yeterli olur sanırım

• eyer psu arkadasın dedıgı gıbı guclu bır psu ıse sorun cıkmaz.
  • S.a;
    Arkadaşlar eksenbilgisayarda anakart stokta kalmamış teknobiyotik.com dan şöyle bi sistem topladım.Ayrıca bu site güvenilir mi?Yorumlarınızı esirgemeyin
    Ramler pek tanındık bi marka değil sanırım.Sorun çıkarır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeWeLoNe -- 8 Kasım 2010; 21:31:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.