Şimdi Ara

Yeni Server (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bosver ptyi chin ac rahatla bow veya nuker
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

@CYCLOMOTEUR
    Çaktırma işler çok kesat + para lazım

Sana benden çıkmaz
    Önderden alıyorum ben
  • Valla hala umutluyum.. Bi bakiyoruz JM bize surpriz yapmis falan , orda kabbbbak gibi duran bir "Argos" yazisi mesela ne guzel olur dimi , gune de boyle guzel baslamak , guzel hayallerle baslamak guzel oldu. Suratimda bi tebessum oldu ama hayirlisi bakalim ..

Joymax o serveri getirdin getirdin getirmedin..
  • Canı sıkılan dinleyebilir

http://www.youtube.com/watch?v=nbkCJnGvWC4
  • @Ophiafagus

Hocam PM yolu ile bana boyle bi kac sarki yollarsan muhtesem olur.

Dota oynarken boyle gaz sarkilar lazim bana.
  • Sen iste
  • Yarım saat daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Guild meselesi kritik evet.Daha önceden biliyoruz ki herkez bir guild açar 2-3yapamadan geri siler.Yabancı arkadaşlar ise çok daha profesyonel oynuyolar başlarda.Ben hera ve phoenix serverında Glamours adlı guildimi kurmuştum.Phoenix serverında ozamanlar önemli olan jangan fortresi ilk savaşta alıp 8ay civarı kaptırmamıştık çok sağlam yabancı rakiplerimiz vardı.Sistem nasıldı ? Türkler birdi yabancılar bir.Güzel olanda bu.Yoksa karşında birçok Türk rakip guildi varsa hiç çekilmiyor.Kavga gürültü küfür vs. oynamaktan bıkıyor insan.Tabi yabancılar sadece rakip olarak değil Glamoursun 3/1i yabancıydı ve çok katkıda bulundular kabul etmeliyim çoğu Türk'ten iyi ve dürüst oynuyorlar.Bende kısmet olursa Glamours adlı guildi açmayı düşünüyorum.Olur olmaz tutar tutmaz sadece eski günleri birazda olsa hatırlamak için.Ramazan olması sahura kadar uyumuyo olmam yeni bi başlangıcı daha cazip kılıyo.Bakalım yarın Argos gelirse eğer yeni bi başlangıç yapacam.Olur olmaz tutar tutmaz..

eski ve ilk masterim :)))) bensiz başlamak ayıp olmazmı

• Ya bayadır oyuna girmiyordum da , beginner premium alırım diyordum yeni server için , şimdi siteden bi baktım sadece Plus var , neden böyle yaptılar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalGirl35

quote:

Guild meselesi kritik evet.Daha önceden biliyoruz ki herkez bir guild açar 2-3yapamadan geri siler.Yabancı arkadaşlar ise çok daha profesyonel oynuyolar başlarda.Ben hera ve phoenix serverında Glamours adlı guildimi kurmuştum.Phoenix serverında ozamanlar önemli olan jangan fortresi ilk savaşta alıp 8ay civarı kaptırmamıştık çok sağlam yabancı rakiplerimiz vardı.Sistem nasıldı ? Türkler birdi yabancılar bir.Güzel olanda bu.Yoksa karşında birçok Türk rakip guildi varsa hiç çekilmiyor.Kavga gürültü küfür vs. oynamaktan bıkıyor insan.Tabi yabancılar sadece rakip olarak değil Glamoursun 3/1i yabancıydı ve çok katkıda bulundular kabul etmeliyim çoğu Türk'ten iyi ve dürüst oynuyorlar.Bende kısmet olursa Glamours adlı guildi açmayı düşünüyorum.Olur olmaz tutar tutmaz sadece eski günleri birazda olsa hatırlamak için.Ramazan olması sahura kadar uyumuyo olmam yeni bi başlangıcı daha cazip kılıyo.Bakalım yarın Argos gelirse eğer yeni bi başlangıç yapacam.Olur olmaz tutar tutmaz..

Oooo kimleri görüyorum Sensiz olur mu sizleri arıyodum bende ama ulaşamadım bi türlü kimseye eğer geliyorsan nickimi biliyorsun muhakkak görüşelim Çok sevindim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MetalGirl35

quote:

Oooo kimleri görüyorum Sensiz olur mu sizleri arıyodum bende ama ulaşamadım bi türlü kimseye eğer geliyorsan nickimi biliyorsun muhakkak görüşelim Çok sevindim

teşekkürler eyer başlayacak olursam bulurum ben seni şuan için tigriste mücadele veriyorum en iyi olmaya devam etmek için:) çok mu övdüm kendimi ne
    bu arada tigriste kardeşim apo yu hatırlarsın titan ilk sahibi yada akiron ilk sahibi onunla beraberiz orada bırakmak zor olur biraz
    size bol şanslar

• Tamam eğer yeni server gelmesse bakarsın ben yanınıza gelirim değşiklik arıyorum 110 charım var onu 120ye kasacam ama bi değişiklikde şart
  • Yeni server gelmedi....
  • Ve gelmedi yeni server artik onumuzdeki maclara bakicaz.
  • Gelir elbet yeni server
  • Gelmeli Ben birikimimi yapayım
  • Haftaya salı gelir umarım, haftayada gelmezse beklemem dahada yeni server
  • Haydi insallah yakin zamanda gelir bu yeni server.
  • quote:

Botlara zam gelmişti, Yarın da silke zam var demedi demeyin

Ve dediğimde haklı çıktım joymax i.....si fiyat politikasını bu sabah değiştirmiş, artık 100 silk 15 TL nin altına vermemiz pek mümkün olmayacak, kâr falan kalmadı. nalet olsun
  • quote:

quote:

Botlara zam gelmişti, Yarın da silke zam var demedi demeyin

Ve dediğimde haklı çıktım joymax i.....si fiyat politikasını bu sabah değiştirmiş, artık 100 silk 15 TL nin altına vermemiz pek mümkün olmayacak, kâr falan kalmadı. nalet olsun

Tanrı goldu korusun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.