Şimdi Ara

Yeni Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni legend ile gelicek yeni server icin ciddi oyuncular aranmaktadir.

Ciddiden kastim beni yanlis anlayacak arkadaslarim icin sudur.

Muhabbeti duzgun , bilgisayarini gunun 12-15 saati acik olucak (7/24 olursa cok iyi olur) duzenli oyuncular aramaktayim.

Bana katilmak isteyecek arkadaslar seve seve katilabilirler.

Bir takim gibi oynayacagiz , birlik beraberlik icinde . Item sikintisi ve gold sikintisi olmamasi cok iyi olur herkes elinden geldigi kadar yalansiz bir bicimde parasini itemini paylasabilir . Bu zorunlu bir sey degil fakat iyi olmak istiyorsak serverin baslarinda ve kucuk levellarda bunlari yapmamiz cok muhtesem olur.

Atalarimizin bir sozu vardir : Bir iste ya en iyi olucaksin , yada o isi hic yapmayacaksin.

Ben kendi dengimde birilerini bulursam bu iste bastan sona kadar gitmeyi dusunuyorum elimden geldigi kadar.

Yeni serverda oynayacak arkadaslar bu konu altina yazabilirler.

Benim oyun ici nickim : Cronus yada Versailles olucaktir . Yeni serverin acildigi gun size haber verecegim hangi nickle oynayacagimi o gunku ruh halime bagli.

Simdiden hayirlara vesile olmasi dilegiyle ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Cronus -- 1 Ağustos 2011; 3:25:44 >

• Hocam yaşın kaç bilmiyorum ama böyle bir birliktelik olursa en az +18 yada +20 olmalı. Yeni server gelirse ki gelecek ben ve 3-4 kişi daha katılacak en küçükleri benim yaşım 21 diğerleri 40-45 yaşlarında. Bizim para sıkıntımız olmadı hiç olmazda ve 3 parti çarla başlayacağız oyuna bi ay sonra felan 4. partiyide kasarım
  • ben 2 tane wizard char acıcam. birinin yan buildi bard olacak ta ötekininkini clericmi yapsam bardmı karar veremedim. öyle bi başlıcam bakalım kafamda silk almak yok. charlar 7/24 acık olacak. 80 lvl ilk hedefim.
  • hep şöyle takım halinde aylarca kasmak istemişimdir ama bulamadım böyle bir takım...
    inş istediğiniz gibi olur hadi bakalım yeni server kingleri bu forumdan çıksın!
  • Eğlenceli geliyor kulağa böyle server açılırken planlanlar kurmalar, partiye eleman aramalar falan.. Bizde bundan yaklaşık 5-6 ay önce bir konudur gördük; dedik girelim bakalım nasıl gidiyor, ne oluyor bir bakmışız 3 haneli rakamlara ulaştık..

Yeni serverda şansını deneyecek olan bütün arkadaşlarımıza gönülden bol şans..
  • Istedigimiz gibi olur insallah.

@Only4you

Hocam benim aklimda wizard vardi fakat madem sen 2 tane aciyosun bana farkli bir rol duser ki o buyuk ihtimal Warrior olucaktir ama bir partiye 4 Wizard gerektigi icin bende Wizard dusunebilirim aslinda.

Benim egolarim yoktur partiye ne lazimsa onu acarim onlari bu 2 gun icinde belirleyebilirsek cok guzel olur herkes rolunu bilmis olur ve server acildigi zaman da forum uzerinden paslasir bir sekilde yapariz istediklerimizi.

@cetesiz

Hocam yasim 18 ve biraz rahat bir ailede yetistim pek darlamiyolar .

Ama bu sene SAT senem , Amerika'da yasiyorum ve bu benim hayatimin belirlenecegi bir sinav ondan onem vermek zorundayim bu arada charlar hep online olucak ilk 4 ay gozum gibi bakarim charlara. Fakat geri kalan 4 ay calismak zorundayim malum SAT .

• @RadonTR

Aslinda ilgilenmem gereken bir tane ana charim var fakat bugun Legend Glavie'mi dalginliktan proof stone koymadan patlattigim icin tamamen moralim bozuldu ve oda 120 leveli bekliyor (Allah'tan bi tane daha Egypt Glavie'm var)

Ama bu yeni server isi insallah cok guzel olur ve yeni arkadasliklar , yeni dostluklar ediniriz.
  • Legend'ı patlattıktan sonra hala kopmamış olman, chara olan sadakatini gösterir, aranızdaki ilişki oldukça iyi olmalı..
  • Durust olmak gerekirse chari yeni aldim ve istisnasiz en iyi glavierim elimde Egypt +5 olmasina ragmen karsimda Glavier duramiyor fakat Archer yada Nuker olunca isler biraz degisiyo.. Yeniyorum da yeniliyorum da.. Ama sonuc farketmiyor. Birde setimin Rare +5 olucagini dusunursem 120 olunca yani isler cok cok iyi olur Allah'in izniyle . Bide su SAT'i atlattikmi yeme de yaninda yat.

Bu arada hep istedigim bir char oldugu icin ve istedigim ozelliklerde bir char oldugu icin hala oynuyorum . Sonucta bu bir oyun . Bir tane Legend patlatirim , kafama bi gun eser chari satarim (kolay kolay satmam) yeni charima insallah bi Legend alirim.

Herseyin en hayirlisi olur insallah.

• Dediğin gibi, bu da bi oyun nihayetinde ve hayırlısı; yeni serverda bol şans..
  • Cok tesekkur ediyorum hocam , ilgilendiginiz icin cok tesekkurler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

Cok tesekkur ediyorum hocam , ilgilendiginiz icin cok tesekkurler .

• Evet beyler bu konu yukarida kalmali.

Haydi yeni servercilar buraya efendim.
  • bende yeni serverda başlamak istiyorum böyle bir topluluk olacaksa güzel olur
  • bende gelirim oyun içi değimle 7/24. eksik olan build neyse açarım. burdan bir kişi organize etsin sen şunu aç sen bunu aç desin. salı günü açılırsa hemen başlarız. açılmaz ise organize olmakiçin daha çok zamanımız olur.
  • Kararsızım Belki 8 char ile gelebilirim ama kısa süre sonra oranında ölü server olacağına eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 1 Ağustos 2011; 13:19:37 >
  • Ortak hareket edilirse çok zevkli anlar bizi bekliyor ilk hotana gitmek yada serverda en yüksek olmak , demonu ilk bizim kesmemiz vs. süper şeyler.Pheonixde bunu fazlasıyla yaşadım tekrar neden olmasın.Ama ortak hareket etmek gerekiyo.
  • ben aranıza geç katılabilirim, anca eylül başları
  • Başlayacak olan arkadaşlara başarılar dilerim,iyi bir ekip oluşturmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

Istedigimiz gibi olur insallah.

@Only4you

Hocam benim aklimda wizard vardi fakat madem sen 2 tane aciyosun bana farkli bir rol duser ki o buyuk ihtimal Warrior olucaktir ama bir partiye 4 Wizard gerektigi icin bende Wizard dusunebilirim aslinda.

Benim egolarim yoktur partiye ne lazimsa onu acarim onlari bu 2 gun icinde belirleyebilirsek cok guzel olur herkes rolunu bilmis olur ve server acildigi zaman da forum uzerinden paslasir bir sekilde yapariz istediklerimizi.

@cetesiz

Hocam yasim 18 ve biraz rahat bir ailede yetistim pek darlamiyolar .

Ama bu sene SAT senem , Amerika'da yasiyorum ve bu benim hayatimin belirlenecegi bir sinav ondan onem vermek zorundayim bu arada charlar hep online olucak ilk 4 ay gozum gibi bakarim charlara. Fakat geri kalan 4 ay calismak zorundayim malum SAT .

Beyler yaşım 19 :D bnıde ekleyın gelıcem bende yarın kendımız pt kurarsak sorun yasamayız cok fazla beraber cıkan gıren olmaz pek ^^ cros dagger clerıc vede wız kasmayı dusunuyorum vede warıor pc nekadarını acarsa dgıer serverdada war

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.