Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.669
Cevap
45
Favori
394.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 23JAN23

arkadaslar aracı dun yollara cıkardım 1 gun ıcınde plakaydı ruhsattı hepsını hallettıler saolsunlar... acıkcası sıfır arabayı yola cıkarmak zormus ne yalan soylıyım bole bı ınsan az da olsa tereddut edıyor tırsıo :) mala deger verdıgımden deıl boyle kaza bela olsa hayalkırıklıgı yasamak ınsana koyar dıye dusndum aracımıla dun tahmınen 80 km felan yapmısımdır ort tuketım 6.3 gosterıyo 5.6 olan sehırıcıne rodaj da olmasına ragmen cok cok normal fakat haftasonundan ıtıbaren bı ızmır yapıcam o zaman ızlenımlerı daha net aktarıcam ıns arac gayet tok ve kalıte hıssı uyandırıo cunku dokundugunuz her yer yumusak aracın cekıs gucu oldukca ıyı 250nm tork bılenler bılır ayrıca arac yol konforu anlamındada benden 5 uzerınden 4 alır yanı gayet yeterlı ve ıyı duzeylerde

aracınızdan memnun kalmanıza sevindim inşallah sıkıntı yaşamazsınız benim tek kafama takılan yan dikiz aynalarının katlanamıyor olması açıkçası arka camların ön tarafdan kontrol edilememesi ni çok takmıyorum ama sonuçta aynanın katlanmasını sağlayan mekanizmayı oraya eklemek çok zor olmasa gerek.hız sabitleme viraj aydınlatma gibi donanımları ekleyen bir firmanın böyle basit şeylerden kaçması düşündürücü

• blackwolves1 B kullanıcısına yanıt
    Hocam b sınnıfında ya da b+ sınıfında bildiğim kadarıyla hiçbir araçta bahsettiğiniz özellik yok ;) 4 cam kontrolü rapidlerde eylül den sonra gelen araçlarda mevcut ;) Toledoları bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0884

Hocam b sınnıfında ya da b+ sınıfında bildiğim kadarıyla hiçbir araçta bahsettiğiniz özellik yok ;) 4 cam kontrolü rapidlerde eylül den sonra gelen araçlarda mevcut ;) Toledoları bilmiyorum

olurmu hocam bu benim 6. aracım bunların içinde 3 tanesi b sınıfı idi(i20,punto) bunların dikiz aynaları katlanıyordu.yani bu olaya katılmıyorum.wv çatısı altında üretiilen bir aracın böyle birşeyden yoksun olması harbi trajikomik.
  • Dizel otomatik de geleydi iydi. :)
  • Ben de Toledo ile rapid arasında kaldım. Toledo da style donanım olarak rapid de elegance a mı tam olarak denk geliyor. Aynı donanımda 1.2 TSİ düz viteste hangisi daha ucuz. Rapid ambition a mı denk geliyor yoksa style. ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoonda

Ben de Toledo ile rapid arasında kaldım. Toledo da style donanım olarak rapid de elegance a mı tam olarak denk geliyor. Aynı donanımda 1.2 TSİ düz viteste hangisi daha ucuz. Rapid ambition a mı denk geliyor yoksa style. ?

toledo ve rapid aynı platformun araçalrı kalite olarak fark görmezsiniz ama donanım ve estetik olarak bazı farklar var tabi.fiyat konusuna gelince seat toledo bariz bir şekilde daha ucuz liste fiyatlarıda bunu doğrular nitelikte.ama benim size tavsiyem donanım olarak dolu bir araç almanız yönünde rapidde elegance toledoda ise style en dolu paketlerdir(opsiyonlar hariç).bayiler arasındada fiyat farkları var mutlaka bir kaç bayiden fiyat alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwolves1

quote:

Orijinalden alıntı: hoonda

Ben de Toledo ile rapid arasında kaldım. Toledo da style donanım olarak rapid de elegance a mı tam olarak denk geliyor. Aynı donanımda 1.2 TSİ düz viteste hangisi daha ucuz. Rapid ambition a mı denk geliyor yoksa style. ?

toledo ve rapid aynı platformun araçalrı kalite olarak fark görmezsiniz ama donanım ve estetik olarak bazı farklar var tabi.fiyat konusuna gelince seat toledo bariz bir şekilde daha ucuz liste fiyatlarıda bunu doğrular nitelikte.ama benim size tavsiyem donanım olarak dolu bir araç almanız yönünde rapidde elegance toledoda ise style en dolu paketlerdir(opsiyonlar hariç).bayiler arasındada fiyat farkları var mutlaka bir kaç bayiden fiyat alın.

Tesekkurler Seat style 1.2 tsi icin fiyat aliyim bi kac yerden o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kardo tskr ederım acıkcası aractan memnunum haftasonu dedıgım uzere ızmıre gıdıcem acılmamıs bır motor ıcın fazlasıyla yakıttan memnunum daha da ıyı sevıyelere ınecektır katlanabılır ayna mevzusuda acıkcası herkes ıster kapılar kıtlendıgınde aynalar katlansın acık camlar kapansın :) fakat orda sole bı tercıh gırıyor devreye tamamen atıyorum herhangı bır markanın katlanabılır aynası waar fakat toledonun yok benım tercıhım yıne toledo olurdu bılırsınız bır ozellık le bır cok gonulu alabılırsınız fakat genel anlamda yapılan tum hızmete guvenmek cok daha gecerlı bence en nıhayetınde VW tum parcalara kadar detayla bakıyorum ıscılıkte problem yok cogu parca uzerındede vw damgası war camlardan tutun kol dayamasına kadar.... allah herkesın gonlune gore versın :)
  • ugur85123 U kullanıcısına yanıt
    tskrler kardo .) allah dusmanımıza kaza belaa vermesın
  • quote:

kardo tskr ederım acıkcası aractan memnunum haftasonu dedıgım uzere ızmıre gıdıcem acılmamıs bır motor ıcın fazlasıyla yakıttan memnunum daha da ıyı sevıyelere ınecektır katlanabılır ayna mevzusuda acıkcası herkes ıster kapılar kıtlendıgınde aynalar katlansın acık camlar kapansın :) fakat orda sole bı tercıh gırıyor devreye tamamen atıyorum herhangı bır markanın katlanabılır aynası waar fakat toledonun yok benım tercıhım yıne toledo olurdu bılırsınız bır ozellık le bır cok gonulu alabılırsınız fakat genel anlamda yapılan tum hızmete guvenmek cok daha gecerlı bence en nıhayetınde VW tum parcalara kadar detayla bakıyorum ıscılıkte problem yok cogu parca uzerındede vw damgası war camlardan tutun kol dayamasına kadar.... allah herkesın gonlune gore versın :)

doğrudur lakin ben zaten otomatik katlanır ayna olsun demiyorum elle kapansa onada razıydım.bir aracın yanından geçerken veya bir cisime o ayna değdiğinde emin olun kırılacak çünkü katlanmıyor.araçtan memnun olmanız güzel sevindirici bende bazı küçük detaylar haricinde memnunum güzel kaçıyor meret :)

• quote:

quote:

doğrudur lakin ben zaten otomatik katlanır ayna olsun demiyorum elle kapansa onada razıydım.bir aracın yanından geçerken veya bir cisime o ayna değdiğinde emin olun kırılacak çünkü katlanmıyor.araçtan memnun olmanız güzel sevindirici bende bazı küçük detaylar haricinde memnunum güzel kaçıyor meret :)

Merhabalar bende de aynı araçtan var ama benim aracın aynaları katlanıyor.. Siz yeterince katlanmamasından mı şikayetçisiniz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ks34

quote:

quote:

Merhabalar bende de aynı araçtan var ama benim aracın aynaları katlanıyor.. Siz yeterince katlanmamasından mı şikayetçisiniz acaba ?

valla şoktayım alala benim aracın aynaları yerinden bile kımıldamıyor az biraz katlanmayı boşver.

Kardeşim yeni aldığın için kırılma korkusuyla fazla yüklenmiyo olabilir misin? Biraz daha zorla kapanacaktır. Sert olduğu kesin ama kapanıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur85123

Kardeşim yeni aldığın için kırılma korkusuyla fazla yüklenmiyo olabilir misin? Biraz daha zorla kapanacaktır. Sert olduğu kesin ama kapanıyor :)

hemen gidip deniyorum yalnız kırılırsa aynalarını alırım
  • KATLANIYORMUŞ ama biraz fazla sert aynen kırılır diye fazla yüklenmemiştim araba utandırdı bizi
  • Yeni Seat Toledo'nun Rapid ile beraber Çek Cumhuriyetinde Skoda fabrikasında üretildiğini okudum.
    Polo da Ibiza ile beraber İspanya'daki Seat fabrikasında üretiliyormuş.

Bu arada Rapid ile Toledo arasında bayağı fiyat farkı var. Rapid daha yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einst79

Yeni Seat Toledo'nun Rapid ile beraber Çek Cumhuriyetinde Skoda fabrikasında üretildiğini okudum.
    Polo da Ibiza ile beraber İspanya'daki Seat fabrikasında üretiliyormuş.

Bu arada Rapid ile Toledo arasında bayağı fiyat farkı var. Rapid daha yüksek.

bende aynı tereddütü yaşamıştım ama jettanında meksikada üretildiğini aracı aldığım bayide duyunca şaşırmıştım ama satış müdürü kullanılan teknolojinin almanyadaki herhangi bir fabrikadan farklı olmadığını motorun zaten seri üretim olduğunu araç nerde montajlanırsa montajlansın motorun tekbant fabrikada üretildiğini söyledi ayrıca üstüne basa basa almanların ürettiği hiç bir araçta hurdadan üretme çelik kullanmadıklarını söyledi gittiği kurs ve seminerlerde böyle aktarılmış kendisine.

Abi ayıp ediyosun istediğin ayna olsun Bende baştan bi sert yapmıştım, kapatmıştım fakat acaba yanlış mı kapattım diye baya düşünmüştüm. Rahat olmak lazım çok kıymetli bizimkiler :)
  • Seat Toledo 1.6 TDI diesel comes with DSG İnşallah bekliyoruz bakalım.

The Seat Toledo is updated to 2014 model year and introduces an interesting novelty in its range. For the occasion in fact, the Spanish notchback sedan is enhanced with the 90 hp 1.6 TDI engine in combination with the automatic dual clutch DSG.
    http://showautoreviews.com/seat-toledo-1-6-tdi-diesel-comes-with-dsg/
  • 23JAN23 kullanıcısına yanıt
    O korkuyu bende yaşadım ilk aldığımda kendimi ehliyet sınav aracında gibi falan hissediyosun, tüm sürücü bilgileri sil baştan
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.