Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.670
Cevap
45
Favori
393.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun bayideydim aksam mesai sonuna dogru mail geldi satis temsilcilerine toledo reference 36900 oldu kampanyali fiyati arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın kardeşim teşekkür ederim. Allah size daha iyilerini nasip etsin inşallah
  • Sagolun,cappucino beji reference 3 gun once aldim bende 36200 e,plaka il disindan gelecek arayada tatil girdi haftaya teslim alacagim kismetse,bugun servisle gorustum rodaj vs problem olmadigini yakit olarakta 95 oktan bp,opet onerdiler.Kullanmaya basladiktan sonra izlenimlerimi paylasmaya calisirim,iyi aksamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayf10

Bugun bayideydim aksam mesai sonuna dogru mail geldi satis temsilcilerine toledo reference 36900 oldu kampanyali fiyati arkadaslar.

35900 olan 1.2 modelin fiyati mi 36900 oldu? Yani kampanyali fiyatlara zam mi geldi?

• Evet aynen oyle oldu kampanyali fiyatlara zam geldi kur artisindan dolayi

• quote:

Evet aynen oyle oldu kampanyali fiyatlara zam geldi kur artisindan dolayi

Bu zamana kadar iyi bile dayandı. Euro çıldırdı gidiyor, yine en masum marka seat. Volkswagen 6. Zammı verdi bu pazartesi. Seat 3. Zammı yaptı. Ne diyelim inşallah euro nefes almaya izin verir de daha fazla zam görmeyiz.

• arkadaşlar herkese merhaba

sayfayı baştan sona okudum toledo düşündüğüm bir araç 1.6 tdi styl olarak düşünüyorum 1.2 tsi bilsem fabrika verisini tutturacak aslında istediğim motor fakat istanbul şartlarında zor görünüyor

konuyu okurken bir detay dikkatimi çekti en az 3 veya 4 arkadaş toledo için b sınıfı demiş benim bildiğim bu araç c sınıfı hatta araya bırakacaksak c+d arasında olmalı yani pazartesi test için gideceğim eğer o kadar kötü ise hiç gitmeyeyim

son olarak 1.6 tdi motor kullanan arkadaşlar araçtan memnunmu yanıtlanırsa sevinirim aracın ses yalıtımı nasıl seat ların ilk nesilleri çok başarılı idi fakat 2. nesil seatlar ( leon,altea,toledo ) yalıtım konusunda başarısızdı 3. nesil toledo nasıl kullanan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim

sayglar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sengsm

arkadaşlar herkese merhaba

sayfayı baştan sona okudum toledo düşündüğüm bir araç 1.6 tdi styl olarak düşünüyorum 1.2 tsi bilsem fabrika verisini tutturacak aslında istediğim motor fakat istanbul şartlarında zor görünüyor

konuyu okurken bir detay dikkatimi çekti en az 3 veya 4 arkadaş toledo için b sınıfı demiş benim bildiğim bu araç c sınıfı hatta araya bırakacaksak c+d arasında olmalı yani pazartesi test için gideceğim eğer o kadar kötü ise hiç gitmeyeyim

son olarak 1.6 tdi motor kullanan arkadaşlar araçtan memnunmu yanıtlanırsa sevinirim aracın ses yalıtımı nasıl seat ların ilk nesilleri çok başarılı idi fakat 2. nesil seatlar ( leon,altea,toledo ) yalıtım konusunda başarısızdı 3. nesil toledo nasıl kullanan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim

sayglar

1.2 TSide camlar kapalı ses duyulmuyor dizelini bilmiyorum araç B sınıfı diye geçiyor ama C sınıfına daha yakın diyebiliriz

• sengsm S kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım arabayı bugün teslim aldım. ilk izlenimim her anlamıyla güzel bir araba( tabiki yeni olmasının heyecanıylada olabilir :)))) Benimkisi 1.2 tsi benzin bayiden eve kadar ort. şehiriçi dur kalklı trafikte 8.5 lt benzin tüketti dahada düşeceğini tahmin ediyorum. Yalnız bugün bayiye gittiğimde fiyatların kur farkından dolayı zamlandığını öğrendim. Umarım sizin için hayırlısı olur.
  • 1.4 tsi dsg şanzımanın style paketinin yeni fiyatı kaç oldu acaba bilginiz var mı??
  • 1.2 tsi ya da 1.6 tdi modellerinin otomatiği gelmez mi Türkiyeye bilginiz varmı? Hem az yaksın hemde otomatik olsun istiyorum ama 1.4 tsi de bu zor sanırım.
  • quote:

1.2 tsi ya da 1.6 tdi modellerinin otomatiği gelmez mi Türkiyeye bilginiz varmı? Hem az yaksın hemde otomatik olsun istiyorum ama 1.4 tsi de bu zor sanırım.

ispanya modelindede şuan bu motorlar kullanılıyor ve seat bu motorlarla devam edecek gibi görünüyor. Bi ihtimal dizel otomatik çıkma ihtimali var fakat 1.2 tsi'de çıkacağın sanmıyorum. Aslında 1.4ü düşünebilirsiniz çünkü yakıt tüketimi çok fazla durmuyor.
  • Yeni fiyat listesi seatin sitesinde yayinlanmaya baslamis,bugunden gecerli diye not dusmusler.

• bugün cappuçino bej 1.2 tsi styl aracımı teslim aldım harika bişey ya arabayı g.antepden aldım memlekete geldim herkes başıma üşüştü burda kimsede olmayınca:) bu nasıl bir araç vs soruların biri bin para :) 350 km oldu yakıt tüketimi 6.8 gösteriyor sanırım daha düşer diye düşünüyorum.
  • blackwolves1 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun, yakıt tüketimi düşecektir. Güzel hoş araç, kendi segmentindeki en iyi araç. Neredeyse almak üzereydim. Ancak, iç malzeme kalitesinin vasatlığına, arka camların önden açılamamasına, kapı içten açma kollarının basitliğine ve kapı içi döşemelerinin kötü haline bir türlü alışamadım. C segmenti araçlara yönelmek zorunda kaldım. Siz güle güle kazasız belasız kullanın son derece güzel bir araç. Benim saydıklarım keyfe keder şeyler.
  • quote:

Yeni fiyat listesi seatin sitesinde yayinlanmaya baslamis,bugunden gecerli diye not dusmusler.

1100 tl zam gelmiş 1.6tdi style versiyonuna.Siparişi verdim inşallah araba gelinceye kadar daha da artmaz
  • sırf şu arka camların önden kontrol edilememesi nedeniyle bu araçtan soğudum, sene 2013 olmuş arka camları önden kontrol edemiyoruz 40-50 bin tl lik araçta.

seneye bu tarz eksikliklerini giderirler ve çok zam yapmazlarsa 2014 modelini düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 3 Eylül 2013; 9:38:13 >
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin.Ayni renk reference aracimida birkac gun icinde teslim alacagim bende,surus izlenimlerinizi bekleriz firsat oldukca.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

sırf şu arka camların önden kontrol edilememesi nedeniyle bu araçtan soğudum, sene 2013 olmuş arka camları önden kontrol edemiyoruz 40-50 bin tl lik araçta.

seneye bu tarz eksikliklerini giderirler ve çok zam yapmazlarsa 2014 modelini düşünebilirim.

Skoda Rapid'lerde Eylül sonrası üretimlerde bu modül var. Aynı aileden gelen araçlar olduğunu düşünürsek muhtemelen yakın zamanda toledo'da görebiliriz.
  • 2014 modellerde bu problem duzelecek bayinin verdigi bilgi arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.