Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.887
Cevap
139
Favori
989.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibo...

arkadaşlar merhaba ibizanın sigorta+kasko nekadar tutuyor birde 44.650 fiyat aldım nasıl uygunmudur sizce esp paketli.

1150+250 vdf nin kendi acentesinden Aksigorta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo... İ kullanıcısına yanıt
    Dostum hangi bayiden aldın o fiyatı merak ettim

• ızmir mbu dan aldım neden sordun?

• quote:

ızmir mbu dan aldım neden sordun?

Fiyat uygun. Ben temmuz başında 45.200 é almıştım.

• hımm anladım ama öyle dediler gerçi şuan araç yok ellerinde eylül ortasi gibi gelcek dediler

• bugun lpg'nin 10 bin bakımını yaptırdım. lpg filtresi değişti. birde yeni yazılım gelmiş onu yüklediler. 40 lira tuttu. lpg kitim landirenzo...

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2006-seat-ibiza-82500-km-izmir-177783628/detay

arkadaşlar bunu almayı düşünüyordum. ne dersiniz motoru beni çok üzer mi ? ilk arabam olacak fazla bir performans beklentim yok. 20000 tl'ye kadar bakıyordum. fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • Herkese Selamlar klübünüze yeni katıldım ve ibiza aldığım için çok mutluyum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 71korsan

Herkese Selamlar klübünüze yeni katıldım ve ibiza aldığım için çok mutluyum. :D

Hayirli ugurlu olsun. Gule gule kullan.

• bu 1.2 tsı dsg araçlar yokuşta çekmez diyorlar boğulur diyorlar kafama takıldı yokuşta nasıl acaba

• quote:

bu 1.2 tsı dsg araçlar yokuşta çekmez diyorlar boğulur diyorlar kafama takıldı yokuşta nasıl acaba

Şehir efsanesi o. 2 ayda uzun yol dahil 3000km yol yaptım öyle birşey yok.

• yok boğulur yok 1.2 motordan ne olur araç dolu olunca çekmez dediler moralim bozuldu sağol içim rahatladı

Çok teşekkür ederim.Darısı diğer kullanıcıların başına inş.
  • devir değişti bizim milletin kafası değişmedi. 1.0 ecoboost motoru koca focusa koyuyorlar 1.2 tsi ibizaya fazla fazla yeter.
  • quote:

bu 1.2 tsı dsg araçlar yokuşta çekmez diyorlar boğulur diyorlar kafama takıldı yokuşta nasıl acaba

Bunu diyen adam önyargılı adamdır. 1.2 atmosferik motor değil ibizadaki. Üstünde tsi motor var. Ve 105 hp güç üretiyor. Hayır benim 85 hp'Lik ibiza bile yokuşta kolay kolay bayılmıyor gaza bastıktan sonra...
    O yokuşta bayılır diyen adam arabadan anlamayan adamdır !
    kardeşim peki nasıl oluyor da bu araba 0-100 km hızlanmayı 9.7 saniyede başarıyor...bu motor tsi motor atmosferik değil...clio 1.2 15.4 saniyede ulaşıyor ve aynı fiyatta ayrıca ibiza otomatik...1.2 tsi motor ibiza tam bi canavar...yokuşta çekmez diyen adam sallıyordur...yokuşta çoğu arabaya kafada tutar
  • 33700e sıfır ibiza almayı düşünüyorum referans olandan ne dersiniz araştırmalarıma göre sıfır olarak fiyatına göre en iyi seçenek olarak duruyor...
  • 2013 model seat ibiza 1.2 tsi dsg sahibiyim,aracın ilk yıl bakımı geldi,bir yıldır kullanıyorum ve çok memnunum,aracım 14000 km ve dsg'den çok memnunum 120 hızla giderken araç 2000 devirde,performansı 1.2 motora göre mükemmel,yani bu aracı aldığıma pişman değilim.ilk yıl bakım ücreti 450 Tl fiyat aldım,ayrıca servisle konuştuğumda aracın 2 yıl garanti uzatması olmuyormuş doğuş oto yeni bir uygulama yapacakmış ama nasıl bir uygulama bilgi alamadım,peki garantisi bitince dsg sorun çıkarırsa şanzıman fiyatı belimizi bükmesin dedim,adam dediki zaten servise bakımını yaptırırsanız sorun çıkarırsa ortaya çıkacak masrafın büyük kısmını firma yükleniyor dedi ne kadar doğru bilemiyorum.
  • 2014 1.4 style paket alalı bir hafta oldu bu sabah işyerime ulaştığımda yol bilgisayarında 7.1 lt yazıyordu çokta dikkat etmedim daha düşer mi motor açılınca yükselir mi?
  • arkadaşlar öncelikle selamlar...

bu hafta aracımızı değiştirmeye karar verdik ve 2 araç arasında kaldık... birisi hyundai i10 diğeride seat ibiza.

düşünceleriniz neler ? her iki aracında 2014 modellerini kullanan veya hakkında bilgisi olan varmı ?

edit : baz modeller için düşünceleriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echosaviour -- 4 Eylül 2014; 20:03:09 >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.