Şimdi Ara

Yeni Şarkılarım Nasıl Olmuş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, son zamanlarda 4 şarkı yaptım ve bu şarkıları çoğu kişi seviyor. Fakat, müzik eleştirmenliğine güvenenler tarafından müziğime ve bana ilham katacak ve beni geliştirmeye yarayacak doğru yanıtlar bekliyorum.

• Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Gayet başarılı olmuş. Vocalleri ne koşullarda kayıt ettiniz bilmiyorum ama Instagram'da reklam yapılan çoğu saçma sapan şarkıya göre gayet kaliteli bence. Farklı tarzlarda etkinliğiniz son derece takdire şayan bir şey bence. Herkesin rapçi olduğu bu dönemde size tavsiyem deneysel projelerde bulunmanız. İmkanınız varsa da parçalarınızı kliplendirip başarılı bir PR ekibiyle çalışmanız. Günümüzde artık hemen hemen herkes rapci olduğu için yetenekli isimlerin göz önüne çıkması biraz zor olabiliyor. Bu sebeple deneysel projeler sizi başka isimlerden ayıracaktır. Deneysel bir projede bulunmasanız bile batıdaki rap müziği takip edip henüz ülkemizde yer almamış tarzlarda projeler üretmenizi tavsiye ederim. 6 yıldır aranjörlük, iki yıldır da kendi çapında yayıncılık yapan biri olarak benim görüşlerim ve tavsiyelerim bu şekilde. Başarılarınızın devamını dilerim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.