Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
1
Favori
79.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar peki telefonun foto,video ve ses kalitesi nasıl.performansı iyi mi?cekilmiş video ve foto örnekleri pek yok
    diğer kullanan arkadaşlardan da yorum bekliyoruz.
  • judgee dostum
    - tasarımı gerçekten güzel...
    - sarj süresi bana foto ,konuşma ve msj dahil iki gün rahat gidiyor ve bataryanın 800 lük oldugunu düşünürsek makul bir rakam bence...
    - bende iphone 3g de var dostum kıyaslamam bile iphone muhteşem ( ben iphone ve diger dokunmatikler diye ayırıyorum tabi) ancak dokunmatigi iyi ekranda hala jelatin olmasına ragmen tatmin edici düzeyde...
    - ses seviyesi konşma için yeterli kalabalıkta bile ,müzik açısından ise yeterli derim ...
    başka soruların olursa yardımcı olurum dostum...
  • ekranın renkleri falan çok güzel bu modelde . m8800 pixon la yanyana koydum gerçekten s8300 ün ekranı çok daha güzel . dokunmatiği de biraz daha iyi gibiydi ama fazla fark yok
  • telefon çok güzel özellikleride iyi ama kızaklı tuş takımı ve dokunmatik çok daha iyi olur diye düşünmeme rağmen nedense bu anlamda tele tam ısınamadım ve bunun dokunmatik olmayanını bekliyorum özellikleri ve dizaynı için. ama daha öncede dediğim gibi böyle bir dokunmatik kızaklı tel düşünenler için çok iyi bir alternatif.
  • peki arkadaşlar bu telefonda WLAN olmasa da olur deyip innov8 ile karşılaştırırsak hangisini tavsiye edersiniz.dokunmatik hassaslık omnia gibi mi?
  • arkadaşlar foto konusunda hangisi daha iyi bi karşılaştırma bulamadım nette yaw m8800 pixonmu yoksa s8300mı daha iyi çeker gündüz çekimlerinde
  • düm m8800 pixon u inceleme sansı buldum ekrana dokunduğun zaman hafif titreşim meydana geliyordu çok hoş bi özellik. s8300 da acaba bu özellik varmı kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyoruz.piyasada kırmızı harici başka renkleri de varmı acaba? ortalama bayilerdeki fiyatı nekadar? cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRUSSOR -- 23 Nisan 2009; 22:05:40 >
  • Ürün satışa çıktı bilginize.

Samsung S8300 8 Megapiksel Dokunmatik Ekran Cep Telefonu

http://www.macrocomonline.com/urun_detay.asp?pid=27189

405 EURO +KDV
    74,01 TL'den Başlayan Taksitlerle
  • judgee dostum ekranın titreşimini sen ayarlıyabiliyorsun var o özellik ,fotograf çekimi herikisindede aynıdır tahminim ama ben fotoları begendim,ben siyahını aldım diger renkler mevcut yani ve fiyatı 999 tl ....
  • alan arkadaşlar çektikleri fotoları ekleyebilirlermi bu telefonla çekilen 1 tane foto göremedim henüz
  • fotograf eklemeyi bilsem ekliycemde valla uzun iş diye bilmiyorum...
  • Telefonunı Show Tv de az önce reklamı gösterildi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

fotograf eklemeyi bilsem ekliycemde valla uzun iş diye bilmiyorum...

sen fotoları gonder bana ben eklerim cp_1990@hotmail.de msn adresim lutfen ya cok merak ediyorum inceleme sitelerinde bile koymamışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolsten

quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

fotograf eklemeyi bilsem ekliycemde valla uzun iş diye bilmiyorum...

sen fotoları gonder bana ben eklerim cp_1990@hotmail.de msn adresim lutfen ya cok merak ediyorum inceleme sitelerinde bile koymamışlar

bizde merak edıyoz bekliyoruz fotoları
  • Arayüz Tocco'nun arayüzüne benziyor.Symbian yok.Zerafete önem verenler için çok güzel bir seçenek samsung cidden aldı gidiyor...
  • symbian işletim sistemi koysalardı 5 dakika bile düşünmeden alırdım.daha önceden samsung kullanan biri olarak kendi işletim sistemleri çok kötü.kullanıcıya sınırlı düzenleme yetkisi veriliyor.o çizgiden çıkamıyorsunuz.widget denilen şeyler ile biraz kişiselleştirmeye önem vermişler ama bence yeterli değil.artık işletim sistemi olmayan telefonu hayatta almam.
  • KİMSE FOTO KOYMUYOR YA
  • Merhabalar;
    Henüz edinmediğim (ama kesinlikle edineceğim) bu telefonu mediamarkt'da bir süre inceleme şansım oldu. Öncelikle belirtmem gerekir ki memnun bir LG KU990 kullanıcısıyım. izlenimlerim şunlar:
    +iptidai bir telefon değil. ince, şık ve ele güzel oturuyor.
    +boyası kolay kalkacak türden bir boyaya bencemiyor.
    +ekranı çok net, yüksek ışık altında görünürlüğü iyi.
    +kamerası gayet güzel. mağazada ayaküstü birkaç resim çekip kendi telefonuma bluetooth ile LG'me aktardım. fırsat olduğunda buraya atacağım.
    +menüleri ve özellikle dosya taraması çok hızlı. tam ekran gösteri modunda resim arası geçişler iphone tarzında sürükleyerek yapılıyor ve çok hızlı. (ku990'da yarım saniyeden uzun süren iki resim arası s8300'de anlık gerçekleşiyor)
    +ku990 gibi yandaki (tuş kilidi tuşu) kullanılarak tuş kombinasyonundan kurtulunuyor. (yalnız ku990'da direk basıp tuş kilidi kalkarken bunda basılı tutmak gerekiyor.)
    +yanda wista sidebar gibi bir widget menüsü mevcut. bu menü hem kişiselleştirilebiliyor; hem kullanmadığınızda ekranın yanına kaydırılıp aradan çıkarılabiliyor hem de çok sık kullandığınız bir widget'i doğrudan ekrana (masaüstüne atar gibi) kaydırabiliyorsunuz.
    +menüsü anlaşılır ve yeni kullanıcıların kolay alışabileceği türden kısayollar içeriyor.
    +hafıza kartı erişimi son derece hızlı.

-belki ben tam alışamadım ama dokunmatiği ku990 kadar hassas değil gibi geldi. teknolojisi ve diğer kullanıcı görüşleri tam tersi olması gerektiğini söylediğinden, muhtemelen mağazada biraz yıprandı veya ben alışamadım diyorum. bir de bana geç algılıyor gibi geldi.
    -tuş takımı olduğu halde navigasyon tuşu bulunmuyor. büyük bir eksik bence. (ku990da da yok ve bu büyük bir sorun oluşturmuyor; yine de sürgülü bir tuş takımına bunun da eklenmesi gerekirdi diye düşünüyorum)
    -bilindiği gibi wi-fi yok.
    -resim çekmek için sürgüyü kaydırmak gerekiyor. gerçi bu sayede lens büyük ölçüde korunmuş oluyor ama, alışkanlık işte
    -kamera ayarları menüsü biraz uğraştırıyor. kendi ku990'ımda herşey ekranda görünüyordu; bunu standart dijital kamera menüsü gibi yapmak gerekiyor.

Şimdilik gördüklerim bunlar. İnşallah telefonu aldığımda daha doğru ve ayrıntılı izlenimlerimi buraya aktaracağım.

• dün çektiğim resimleri aşağıya ekledim. tekrar etmem gerekirse resimler onlarca müşteri arasında, ayaküstü çekilmiştir. ışık kaynağı olarak yukarıdan, yoğun floresan ışığı altında bir ortamda bulunmakta. gün ışığı altında ve uygun ayarlarla çok daha kaliteli resimler çekilebileceği kanısındayım.
    http://img207.imageshack.us/my.php?image=fotoraf022z.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/6808/fotoraf024.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/6339/fotoraf028.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarzanabi -- 27 Nisan 2009; 23:03:39 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.