Şimdi Ara

Yeni şampiyon oyunun içine etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle saçma bir şey görmedim. Oyunda 10 şampiyon savaşıyor ve herkesin özelliği var. Sen rakiplerinden istediğin ultiyi duruma göre atıyorsun. Adalet nerede?

• smite da morrigan adlı bir tanrı çıktı zamanında o zamandan beri bir korkudur beni sarsıyodu ya böyle bir şeye lol e de gelirse diye

morrigan rakibin direk olarak kendisine dönüşüyordu item buildi , lwl , stat ve ulti dahilinde bütün yetenekleri

lol de bu rakibe dönüşme olayını neeko ya

karşının ultisini çalma olayından da sylas çıktı

çok merak ediyorum acaba stat lwl ve itemleri kullanabilen ayrı bir şampiyon tasarlıyacaklar mı

not : heralde ilk ciddi postum lan bu bana şukular şelale thx
  • smite da morrigan adlı bir tanrı çıktı zamanında o zamandan beri bir korkudur beni sarsıyodu ya böyle bir şeye lol e de gelirse diye

morrigan rakibin direk olarak kendisine dönüşüyordu item buildi , lwl , stat ve ulti dahilinde bütün yetenekleri

lol de bu rakibe dönüşme olayını neeko ya

karşının ultisini çalma olayından da sylas çıktı

çok merak ediyorum acaba stat lwl ve itemleri kullanabilen ayrı bir şampiyon tasarlıyacaklar mı

not : heralde ilk ciddi postum lan bu bana şukular şelale thx
  • HanSunHwa kullanıcısına yanıt
    İzledikçe deliriyorum ya adam başkasının kişisel özelliğini kendisine kullanıyor
  • 2 sylas birbirine ulti atarsa noluyor peki??????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper52

2 sylas birbirine ulti atarsa noluyor peki??????
    Marx amca oyuna komünizmi getiriyor.
  • Aslında çok da bir karmaşa yaratmadı. Yani normal bir büyücü/dövüşçü. Bir zoe kadar kaos çıkarmadı oyunda bence. Oynaması da , karşısında oynamak da zor değil o kadar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 26 Ocak 2019; 17:0:11 >
  • HanSunHwa kullanıcısına yanıt
    Dotada morphling ve rubick diye 2 tane hero var onlara bi bakın bence

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Hiç Karmaşa Çıkarmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Aslında çok da bir karmaşa yaratmadı. Yani normal bir büyücü/dövüşçü. Bir zoe kadar kaos çıkarmadı oyunda bence. Oynaması da , karşısında oynamak da zor değil o kadar bence
    Sorun zorluktan çok adaletsizlik bence. Malphite, amumu, leona, ornn gibi şampiyonların ultisini aldığı zaman oyunun seyri değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Sorun zorluktan çok adaletsizlik bence. Malphite, amumu, leona, ornn gibi şampiyonların ultisini aldığı zaman oyunun seyri değişiyor.

Alıntıları Göster
    Lulu,Malzahar,Karthus. Say say bitmez... Ama ben gücünde değilim. Ben Fizz oynuyorum ve gelip benim ultimle beni keserse ekranı kırarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 26 Ocak 2019; 20:3:43 >
  • aklıma tekkendeki ağaç geldi
  • geliştiricilerin boşluğu işte. eski herolardan hiç oynanmayanlar var özellikle plata kadar olan kümelerde. yeni heroya gerek yok, olanlar değişmeli. dota 2 LoL ile tamamen aynı. orada çok iyi oynayanlar rahatlıkla random seçim yapıp oynayabiliyorlar fakat lolde şu hero önde, iyi durumda bilmem ne saçmalıkları var. şampiyonalarda bile ardarda 3maç ayni herolari alıyor takimlar diğerleri iş yapmıyor diye. dotadaki rubick diğer skilleri de fena değil ve rakibin son kullandıgı skili çaliyor ve 1dakika boyunca kullanma hakki var buna rağmen her oyun gorulmuyor cunku baska herolarla da rahatlikla oynayip zevk alabiliyorsunuz. bizdeki sorun şu: mesela katarina ultisi çok iyi hero da mobil süper ani hasar veriyor ama ultisi en basit stun skiliyle bile iptal ediliyor. ama middeki bizim takimdaki feeder karşıdaki kataya kolay gelişme imkanı verince; ilk bota baskında 2kill alıyor, ultisini iptal edemeden ölmüş oluyoruz sonra da zaten oyun kopuyor. yeni hero yapacaklarına bunlarla uğraşsınlar. oyun ustalarda ibaret değil silverdakileri de düşünsünler ..

• Derecelide alıp beslemesi dışında bir olay yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ultisi dışında pek bir olayı yok,oyundan düşerse geri gelemez kolay kolay.Kafa kafaya girmek zorunda çünkü.

• qualitypersonality Q kullanıcısına yanıt
    ultisi dışında bir olayı yok mu? abi siz kafayı yemişsiniz. adamın pasifi skill sonrası her düz vuruşunda alan hasarı veriyor. q'su alan hasarı + yavaşlatma efekti. w'su karşındaki adamın eksik can miktarına göre vuruyor + can çalıyor ve çaldığı can miktarı senin eksik canına göre artıyor. e'si öne atılma + rakibi stunlama ve havaya kaldırma. ultisini biliyorsunuz zaten. şimdi bu heronun ultisi dışında bi olayı yok yani?

• Bu gün hangi oyunda denk gelsem yok ettiler. Hem erken oyunda hem uzun oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

Bu gün hangi oyunda denk gelsem yok ettiler. Hem erken oyunda hem uzun oyunda.
    Henüz yeni hocam o yüzdendir.
  • Melanie Thierry kullanıcısına yanıt
    Bu konuda lol kötü ya. Meta neyse onu oynayacaksın. Şampiyonalarda en son ne zaman Teemo veya Annie gördün? Ve kaç kere Ezreal ve Sion gördün? Şampiyonlar arası uçurumlar var.
  • Ulti çalması sıkıntı değil. Skillsetinin geri kalanı çok güçlü.
  • Banla?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.