Şimdi Ara

Yeni Rütbe: SRO Uzmanı, kimler aldı bu rütbeden? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
3.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşımdaki ciddi birisi olursa bildiklerim kadar onunla konuşur yada tartışırım.Bunu zaten herzaman postlarımdan görürsünüz.Bu forumda dalga geçilecek kişiler var geçilmiyecek kişiler var.Ben bir kere dalgamı geçerim karşıdaki insanın düşünmesi lazım ''aaa benle dalga geçiyo bu herhalde bende bişey var postlarıma daha çok özen göstereyim'' demesi lazım.Ama adam hala bebekçe post atıyosa ben ne yapayım.Uyara uyara olmuyo bizde bundan eğlenelim diyoruz.Zaten onlar çok tepki gösterirse bunuda yapmayız kimseye zorla dalga geçmiyoruz.Bana hanginiz sro ile soru sorduda cevaplamadım ? hanginiz pm ini cevapsız bıraktım hadi çıksın biri söylesin bakalım kim soru sorduda bildiğim kadar cevaplamadım.Neyse fazla uzamasın dhde son günlerim zaten.4 uyarım var uzaklaştırılınca bir daha girmeyecem.İçiniz rahat olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygacfurkan

Karşımdaki ciddi birisi olursa bildiklerim kadar onunla konuşur yada tartışırım.Bunu zaten herzaman postlarımdan görürsünüz.Bu forumda dalga geçilecek kişiler var geçilmiyecek kişiler var.Ben bir kere dalgamı geçerim karşıdaki insanın düşünmesi lazım ''aaa benle dalga geçiyo bu herhalde bende bişey var postlarıma daha çok özen göstereyim'' demesi lazım.Ama adam hala bebekçe post atıyosa ben ne yapayım.Uyara uyara olmuyo bizde bundan eğlenelim diyoruz.Zaten onlar çok tepki gösterirse bunuda yapmayız kimseye zorla dalga geçmiyoruz.Bana hanginiz sro ile soru sorduda cevaplamadım ? hanginiz pm ini cevapsız bıraktım hadi çıksın biri söylesin bakalım kim soru sorduda bildiğim kadar cevaplamadım.Neyse fazla uzamasın dhde son günlerim zaten.4 uyarım var uzaklaştırılınca bir daha girmeyecem.İçiniz rahat olsun.

Neden girmiceksin büyük bir boşluk olucak burda

Servera geliceksin ama dimi Şaka geçiyorum tabi.Bunu sende biliyorsun. Nerdeyse aynı buildleri düşündük. Aynı servera geçtik. Furkan göründüğü gibi değildir. Siz onu buranin listecisi sanıyorsunuz ama yardımları çok dokunmuştur bana sro konusunda olsun diğer konularda olsun. Senin rütben baştan beri Çağatayizm be agam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 3 Ocak 2008; 21:59:26 >

• Uzmanları tebrik ediyorum , bu konuda fazla takılan arkadaşlara da bu uygulamanın uzun süredir dh de olduğunu , anormal birşey olmadığını hatırlatma ihtiyacı hissediyorum .

quote:

Karşımdaki ciddi birisi olursa bildiklerim kadar onunla konuşur yada tartışırım.Bunu zaten herzaman postlarımdan görürsünüz.Bu forumda dalga geçilecek kişiler var geçilmiyecek kişiler var.Ben bir kere dalgamı geçerim karşıdaki insanın düşünmesi lazım ''aaa benle dalga geçiyo bu herhalde bende bişey var postlarıma daha çok özen göstereyim'' demesi lazım.Ama adam hala bebekçe post atıyosa ben ne yapayım.Uyara uyara olmuyo bizde bundan eğlenelim diyoruz.

mizah ve nuktedeki incelik budur zaten biraz tebessüm biraz düşündürmek , i love u , ne demiş Mirkelam abimiz kıvrıl fakat kırılma (ne alaka lem )

• Bu rütbe işi ile değil burda herkes kimin ne olduğunu biliyor
    Ama belki rütbe peşinde koşan bazı arkadaşlar için bir hedef olur bu
    Ve sataşmayı, çamur atmayı laf atmayı bırakıp saygın olurlar terbiyeli olurlar
    Ve bazı arkadaşlar da hak etmişti benim gördüğüm kadarı ile
    Ama yönetim sanırım daha iyi görmüş olacak ki bu 3 kişi de karar kılmış yeter li görm
  • Bu işin aslında görülmeyen birçok faydası var.

Son zamanlarda fark ettiniz mi bilmiyorum, insanlar yardım peşindeler. Bu olay insanları birbirine bağladi. Dikkat ederseniz, forum üyelerinin birbirlerine daha saygılı davrandığını görürsünüz. Bu rütbe işininde amacı budur zaten, başka birşey değil. Yardımlaşmayı sağlamaktir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

Bu işin aslında görülmeyen birçok faydası var.

Son zamanlarda fark ettiniz mi bilmiyorum, insanlar yardım peşindeler. Bu olay insanları birbirine bağladi. Dikkat ederseniz, forum üyelerinin birbirlerine daha saygılı davrandığını görürsünüz. Bu rütbe işininde amacı budur zaten, başka birşey değil. Yardımlaşmayı sağlamaktir.

Evet Katılıyorum
    Herkez Birdenbire Birbirine Yardım Etmeye Başladı
    Aslında Daha İyi Oldu
    Belki Rütbe Alırım Diye Canla Başla Konulara Yazı Yazanlar Var
    Bazı Kişiler Konulara Mesaj Yazmaya Üşenirdi Şimdi Harıl Harıl Yazıyorlar
    Bende Bakıyorum Konulara Yazılcak Birşey Kalmamış Boş Boş Bakınıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: H^^ERO

quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

Bu işin aslında görülmeyen birçok faydası var.

Evet Katılıyorum
    Herkez Birdenbire Birbirine Yardım Etmeye Başladı
    Aslında Daha İyi Oldu
    Belki Rütbe Alırım Diye Canla Başla Konulara Yazı Yazanlar Var
    Bazı Kişiler Konulara Mesaj Yazmaya Üşenirdi Şimdi Harıl Harıl Yazıyorlar
    Bende Bakıyorum Konulara Yazılcak Birşey Kalmamış Boş Boş Bakınıyorum

İşte filim burda kopuyor
    Foruma harıl harıl rütbe almak için mesaj yazanlar karakteri yazıf insanlardır
    Şöyleki bir gün bana sataşan birisi sırrf rütbe almak için bana abi çekip yalakalık yapıyorsa bu adam adam değildir
    Adam olan adam yardım da eder rütbeyede bakmaz rütbe alacam diye yardım eden adam değildir bence
    Bundan önceki mesajımda da dedim zaten rütneye önem verenler post a filan.. vs....onlar onlar için iyi oldu biraz yola gelecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MACESTE_ -- 3 Ocak 2008; 23:11:23 >

• Orjinalden alıntı: xcarkox

Tebrikler Daha Sırada

saygacfurkan
    H^^RO
    Ve ben varım

eksik dagıtılmıs Bu Rütbeler. Efenim

H^^ERO Haric Girisini Bilmem Zaten Furkan Konulara Acayip Acayip Post Atmaktan Bişi Yapmıyo Yanlıs anlama Furkan ;)
  • Peki bu sro uzmanLarımızın post için 2dk süreLeri varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SouL_

Peki bu sro uzmanLarımızın post için 2dk süreLeri varmı??

Yetki olarak hiç bi fark yok... Tek fark nickin altındaki "SRO Uzmanı" ifadesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Urfa_Lee

Orjinalden alıntı: xcarkox

Tebrikler Daha Sırada

saygacfurkan
    H^^RO
    Ve ben varım

H^^ERO Haric Girisini Bilmem Zaten Furkan Konulara Acayip Acayip Post Atmaktan Bişi Yapmıyo Yanlıs anlama Furkan ;)

Hehe saol.Bilgi paylaşırken öyle demiyodun ama.Neyse dediğim gibi gidicem zaten.Yani dert etme.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Urfa_Lee

Orjinalden alıntı: xcarkox

Tebrikler Daha Sırada

saygacfurkan
    H^^RO
    Ve ben varım

Hehe saol.Bilgi paylaşırken öyle demiyodun ama.Neyse dediğim gibi gidicem zaten.Yani dert etme.

Ne Demek İStedigini Anlamadım ?

Ha Birde Sevgili Moderatorumuz Flara Arada Haksızlık Yapıyor Yonetim İlgilenirse Sevinirim ;)

• way be bi gün bana da nasip oLur inş. biraz iLerleyeyim forumda
  • Diyorum dert etme yani gidicem.Vede bişey sorduğunda cevaplayınca hiç boşa post olmuyordu diyorum.Neyse uzatmanın manası yok.
  • quote:

Diyorum dert etme yani gidicem.Vede bişey sorduğunda cevaplayınca hiç boşa post olmuyordu diyorum.Neyse uzatmanın manası yok.

nereye gidion yaw. beni konu açtım uğursuzluk oldu valla. ayrılmayın bi yere
  • quote:

Orjinalden alıntı: vortigon

quote:

Diyorum dert etme yani gidicem.Vede bişey sorduğunda cevaplayınca hiç boşa post olmuyordu diyorum.Neyse uzatmanın manası yok.

Adımız çıktı bir kere :).Bide bazılarına diken etkisi yapıyorum herhalde.
    He edit:Senin konu açmanla ilgisi yok konun gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Clown -- 4 Ocak 2008; 16:31:34 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vortigon

quote:

Adımız çıktı bir kere :).Bide bazılarına diken etkisi yapıyorum herhalde.
    He edit:Senin konu açmanla ilgisi yok konun gayet güzel

olsun abi 1-2 çekemeyenin varsa hiç mi sevenin yok?

• @Urfa_Lee

Flara Hic Bir şekilde Haksızlık Yapmaz Sen kafandan Uydurma Böyle şeyleri Flaranın arkadaslarından biriyim Ben SRO uzmanı Olurdum o zaman öyle şeymi Olur hak eden Mevlasınıda Bulur Belasınıda . Flara ya leke yok!
  • şekil olarak duruyo işte

tebrikler bu arada

xca....x e katılıyorum saygac H^ERO vexca...x var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.