Şimdi Ara

Yeni rengar çöp değil mi sizce de ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çıkılacak itemler de aynı gibi yoksa ben mi geri kaldım anlamadım heroyu yeni hesabımda yeni aldım çöp gibi geldi bana q artık düz vuruş yerine geçmiyor ulti ile yakınlardan görülüyorsun ve tek bir kişiyi tespit ediyorsun ayrıca yük olayı da var hemen sıfırlanıyor ve w skili artık can vermiyor sadece tahm kench gibi yediğin hasarın yarısı geri geliyor ama bunlardan en önemlisi de q nun düz vuruş yerine geçmemesi artık hasar bile veremiyor acaba benim çıktığım itemler mi anlış ben mi yanlış oynuyorum heroyu biraz taktik ve item sıralaması verseniz ?

• Yeni Rengar çöp falan değil dostum daha bile fazla vuruyor ama eskisi gibi anlık yok etme süresinden ziyade belki 0.5 saniye uzamıştır malum Rito öyle demişti suikastciler artık anlık yok edemeyecek karşı oyun şansı tanıyacak

Tankımsı build ile daha çok iş yapıyor hemen düşmüyorsun birde vurduğun hasar gerçekten iyi,görünmezlikle ilgili yaptıkları değişiklik gerekliydi er yada geç olacaktı,Rengar'a ne zaman nerf gelse çöp oldu demeye başlayanlar var fazla ciddiye alma adama atlayamadan tek atmak isteyenler onlar,3-4 level eşyasız haliyle baskına geldiğinde vurduğu hasar beklenenden fazla oluyor

Hasarı çok iyi sadece oynanış riskini arttırdılar olay bundan ibaret,oynayan her türlü oynuyor

• Hahaha bi tarflarlarımla güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hangi itemleri çıkıyorsun sen
  • Neredeyse tüm assas. herolara yakışan zırh deşme itemlerini çıkarsana büyük yararına olur,bazı yan gerekli itemlerle ve oyunda öne geçip geçmemenle alakalı olmakla beraber.Ben orman eşyasından sonra direk tiamat aldığım için vahşi hydrayı bitiriyorum,ardından youmu,gecenin kıyısı,draktar,ninja yada merkur.Tabi oyuna göre misal draktar yerine karabalta veya vahşi yerine haşmetli yapabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.