Şimdi Ara

Yeni renault megane (4) sedan 1.6 16v joy gözlem ve deneyimim(araç hakkında) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
11.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cd dvd girişi maalesef yok,usb girişi ve aux girişi var sadece,
  • newtonmeter kullanıcısına yanıt
    sporkent,
  • Otomobilgini kullanıcısına yanıt
    sizde peugeotunuzu güle güle kullanın,
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    deyimin aslını öğrenmem iyi oldu teşekkür ederim ama kabul edin tek bi harfle kaçırmışım,
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    anahtarların fotolarını ekleyebilirim ancak devir ve hızları denediğimde yazarım,iyi dilekleriniz için teşekkürler,Yeni renault megane (4) sedan 1.6 16v joy gözlem ve deneyimim(araç hakkında)Yeni renault megane (4) sedan 1.6 16v joy gözlem ve deneyimim(araç hakkında)

• arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,bugün kaputu açıp baktığımda kaptörlerden birinin üstünden yağ sızdırıyordu aracım,yarın servise götüreceğim,merak ettikleriniz için bana özel mesaj atabilirsiniz,sürekli giremesem de foruma gördüğümde cevap yazarım,herkese teşekkürler,
  • Yeni renault megane (4) sedan 1.6 16v joy gözlem ve deneyimim(araç hakkında)Yeni renault megane (4) sedan 1.6 16v joy gözlem ve deneyimim(araç hakkında)

• Iç kısmın da fotolarini ekler misiniz? Bir de yazıyı gerçekten duzenleyin, okuması zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatkarabulut

deyimin aslını öğrenmem iyi oldu teşekkür ederim ama kabul edin tek bi harfle kaçırmışım,

Bu da tek bir harfle kaçtı...
  • Hayırlı olsun, kaza bela vermesin Rabbim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 hp edc getirselerdi keşke
  • Güle güle kullanın yalnız okurken retinam yandı..

Bu araba çok güzel ama ne yapıp edip en az touch donanım seviyesiyle alınmalı..hatta touch a da bi şeyler ekletilmeli..imkan varsa da en iyisi icon donanım almak çünkü joy ve icon başka arabalar..

Otomobil firmalarının artık en üst pakete çullanmalarını doğru bulmuyorum..

Alt donanımları çok boş çıkarıyorlar..

Hadi özellikten kıstın, iç mekanı görünüm olarak niye farklı yapıyorsun..

O hesap makinesi ekranı nedir..ayıp..

Ama icon donanım başka bi dünya..

İnşallah 1 2 tce beyaz 18 jant ve cam tavanlı bi tane bize de nasip olur.

• Aracınız Hayırlı ugurlu olsun...
    Birde aracın yandan resmini koymanız mumkun mu taktırdıgınız jantlar tam gorunmemis aracta nasıl duruyor onu merak ettim şimdiden teşekkürler.
  • dostum şu yazını düzeltsen de herkes okusa. paragraf yok satırbaşı yok. çorbaya çevirmişsin.
  • Beğendiğim bir araç,mini Talisman...Güle güle kullanın,Allah kaza bela göstermesin...
  • Arabaniz hayirli olsun. Birkac sorum olucak. Motor kasayi kaldiriyo mu yoksa zorlaniyor mu? Rampada falan hemen bayiliyor mu? Birde bir video da arabanin motorundan vites degistrip gaza bastiginda yaris arabasi motoru gibi bir ses cikiyordu. BU yuzden Kafam karisti bende almayi dusunuyorum ama bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

kimsenin dikkatini çekmedi heralde, arabanın hakkı 200 bg demiş ,, kardeş,mevcut f30 kasa 3.20d ler 184 bg , bu neyin kafası

Makyajlılar 190 hocam yanlış olmasın
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    emek edip uzun yazanlara mutlaka böyle bi yorum geliyor. aracı merak edenlere güzel bi yazı olmuş. Yazarın eline sağlık.

• Kemtuz kullanıcısına yanıt
    Yazıda bir emek göremedim. Okuyamadığımdan sanırım.

• Merhaba hocam arabanız hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah. Sormak istigim bir kaç sorum var yanitlarsaniz sevinirim.
    1.Aracın orjinal kapak jantları nasıl ? Çok kalitesiz bir görünüm veriyor mu ? Varsa bir fotoğraf atabilir misiniz ?
    2. İç döşeme bej renk ile alınabiliyor mu ?
    3. İç mekanda ışık paketi var mı yada sonradan ekletilebiliyor mu ?
    4. İç mekan touch ve icon donanımı aratıyor mu ? Malzeme kalitesi çok fark ettiriyor mu ?
    Sorularım bu kadar. Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.