Şimdi Ara

Yeni Renault Clio hibrit seçeneği ve yeni motorlarıyla Cenevre'de tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    uzun yolda demişsinde benim bahsettiğim tamamen İstanbul trafiği.
    şehir dışı 3,7 4,5 arası basmama göre değişiyor. elazığa 100 -160 asarası basarak 4,5 lt rede tamamladım. honda civic ile bariz fark var. aracımın ağırlığı 1200 kg.

ben o aracı araştırdım İstanbul içi 7 lt den aşağı yakanı görmedim. ayrıca ima pil sorunuda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 7 Mart 2019; 17:14:16 >
  • olabildiğince küçük hacimli, turbo motorlu benzinli ve/veya dizel ve hibrit konsepti bütün platformlardaki rekabetin kazanan tarafı olacak bence.özellikle ülkemizde fiat,hyundai,reno gibi nispeten ucuz otomobil markalarının bu yönde ilerlemesi çok çok önemli bence.bu tip araçlara ihtiyacımız var halk olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

uzun yolda demişsinde benim bahsettiğim tamamen İstanbul trafiği.
    şehir dışı 3,7 4,5 arası basmama göre değişiyor. elazığa 100 -160 asarası basarak 4,5 lt rede tamamladım. honda civic ile bariz fark var. aracımın ağırlığı 1200 kg.

ben o aracı araştırdım İstanbul içi 7 lt den aşağı yakanı görmedim. ayrıca ima pil sorunuda var.
    Bahsettiğiniz veriler çok güzel. Yaris hybrid de pil özellikleri nedir? Chr hybrid ile ilgili bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahirersan T kullanıcısına yanıt
    chr de 53 kw yarisde 45 kw. bizde 1.5 motor chrda 1.8 motor. pillerin ömrü araçla bir. nimh batarya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.