Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can sıkıntısından yine rahat duramadım ve Captur'a el attım,paspas yazıları ve kapı eşiklerindeki yazıları kırmızıya boyadım...

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

• *USTA kullanıcısına yanıt
    Abi masAllah cok ugrasiyon arabayla :-)

Bi de acaba sadece ben miyim clio paspasi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metemym

bana da clio paspası vermişlerdi 5 ay kullandım sonra araçın captur paspası olduğunu görünce araçı aldığım bayi ye gittim ve itiraz ettim özür dileyerek captur yazılı paspası verdiler.
  • BYMET kullanıcısına yanıt
    Ben de murat abiye sordum abi captur yazili olani yok mu diye bulacaklar insAllah yakin zamanda

• quote:

Sağolasın kardeşim,Clio paspaslı Captur'mu olur yahu,bayinin kapısına dayan bence...
  • *USTA kullanıcısına yanıt
    Direk aradim zaten abi :-)

Abi s-dizaynla gorusmeden ne cikti?

• quote:

Direk aradim zaten abi :-)

Abi s-dizaynla gorusmeden ne cikti?

İşyerimle ve siteyle uğraşmaktan S-Dizaynı aramayı unutuyorum kardeşim,yarın arayayım nasipse... :)
  • Tamam abi valla koca site ve is kafa karistirir zaten :-)
  • Muhteşem duruyor...

Yeni Renault Captur
  • Evet abi yaa valla hos olmus.

Zaten 4 bin daha verip niye icon almadim diye yaniyorum bi de bunlari gorunce iyice fena oluyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYMET

quote:

bana da clio paspası vermişlerdi 5 ay kullandım sonra araçın captur paspası olduğunu görünce araçı aldığım bayi ye gittim ve itiraz ettim özür dileyerek captur yazılı paspası verdiler.

benim paspasta da captur yazısı yok.. Acaba benimkide clio paspasımı ? Yalnız benim aldığım bayii başka şehirde şimdi bi paspas için başka şehire gidemem.. Böyle bir ucuzluğa kaçma yaptıysa Renault bayisi hiç şaşırmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *USTA

Bayramdan önce elime ulaşan S-Dizayn Krom aksesuarları ancak bugün takabildim,işlem bitince ufaktan bir temizlik ve cila operasyonu yaptık,maşallahı unutmayalım...
    Araca takılan krom aksesuarlar:
    Ön - Arka Kapı eşikleri
    Kapı Cam Çıtaları
    Bagaj alt çıtası
    S-Dizayn'a teşekkür ederim...

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

çoook yakışmış hocam maaşallah kazasız belesız. Bende ilk fırsatta tüm bu krom çalışmaların hepsini yapcam ve kol dayamayla son noktayı koycam :) peki kolay mı krom çıtaları yapıştırmak çok bir işçilik istemiyordur sanırım?

• Kapi esiklerini kendim yaptim hic zor bi tarafi yok kolayca yapabilirsin hocam
  • quote:

Kapi esiklerini kendim yaptim hic zor bi tarafi yok kolayca yapabilirsin hocam

eyvallah yapınca resmini koyarım bende.
  • Şehir içi 2 haftadır gidiyorum ortalamam 7.5 Lt şehir dışı ise çok rahatlıkla 5.7 Lt ortalamayı yakalıyorum. Ben benzini 4.80 den alıyorum ve şehir içi 36 kuruş şehir dışı ise 26-27 kuruş yaktığını 7000km yol yaptıktan sonra tecrübe ettim.Şehir içinde çok agresif kullanmam ve şehir dışında genellikle 110-120 km ile giderim
  • Captur'un son zamlardan sonra satış rakamları düştü e normaldir. Çıktığından beri Suv gegmentinde ilk 5'de idi fakat eylül ayından itibaren 5. lik Nissan Juke geçti. Çünkü Captur fiyatı Juke ile aynı olunca insanlar Juke'a yöneldi haklı olarak..İşte segmet segment otomobil satış değerleri:
    http://www.tuludarican.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetal

Captur'un son zamlardan sonra satış rakamları düştü e normaldir. Çıktığından beri Suv gegmentinde ilk 5'de idi fakat eylül ayından itibaren 5. lik Nissan Juke geçti. Çünkü Captur fiyatı Juke ile aynı olunca insanlar Juke'a yöneldi haklı olarak..İşte segmet segment otomobil satış değerleri:
    http://www.tuludarican.com/

işte burda da eylül 2013 satış rakamları var. Kompak Suv segmentinde 5. lik artık Nissan Juke' a ait..

http://www.posta.com.tr/yasam/HaberDetay/Turkiye-de-En-Cok-Satan-Marka-ve-Modeller.htm?ArticleID=202179

• 20 bin bakim fiyati 1.5 dCi icin birazdan burada :-)

Indirimli fiyatiyla 330 lira fiyat aldim
    Degisecekler;
    +Yag filtresi
    +Hava filtresi
    +Polen filtresi
    *yag olarak da elf konulacakmis. Sizlerin bi onerisi var mi bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metemym -- 31 Ekim 2013; 15:49:23 >
  • metemym kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi gibi görünüyor. Dizel bir araç için. Acaba Benzinli araç için 20000 bakım fiyatı alan yada yaptırmış olan oldu mu ?
  • emre_3406 E kullanıcısına yanıt
    Benzinli bakimini da sorarim arkadasim.

Yag icin oneriniz nedir? Elf iyi midir yoksa castrol filan mi kullanalim

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.