Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kowalsk1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Bi oyun vardı silahla çarparak vurarak diğer araçları parkur dışına atıp yarışı tamamlamaya çalışıyoduk. Adını bulamıyorum bir türlü.
    Veya ona benzer ps4 oyunu örenebilir misiniz?
  • AXU kullanıcısına yanıt
    Bluru mu diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halicl -- 26 Ekim 2017; 13:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halicl

Bluru mu diyorsun

Heh aynen valla :)
    Ama ps 4 te yok sanırım o
  • AXU kullanıcısına yanıt
    aynen bende öyle biliyorum, çok tutulan bir oyun aslında geliştirip ps4 sürümüne koyabilirler yine tutma ihtimali çok yüksek
  • Arkadaşlar Call Of Duty ww2 oyununu hangi mağazadan alayım ama ücretsiz kargo olmalı istanbul içi

• Günaydın.

Play station'umda hikaye modlu, 2 kişilik multiplayer oyunlar oynamak istiyorum. Split screen olmazsa makbule geçer. İstediğimiz tarz, ilerlemeli hikaye modunda iki kişinin birer karakter seçip birlikte oynadığı, silahlı, kılıçlı/büyülü Third Person tarzında oyunlar. Başka play station'umuz olmadığı için de benim play station'umda birlikte oynayacağız.

PS3'te Mortal Kombat'ın bir oyununu oynuyorduk, 2 karakter seçip hikaye modunda ilerliyorduk, bir de lotr'nin bu tarz bir oyunu vardı. Kuzenimle bu oyunları neredeyse 10 yıl önce oynamış olmamıza rağmen hala tadı damağımızda kaldığı için yine bu tarz oyunlar arıyorum.

Bir de son olarak, ben kendimce biraz araştırma yaptım fakat tam emin olamadığım için siz bilen arkadaşlara danışmak istiyorum. Bu oyunlar co-op adında geçiyormuş. Tüm co-op'lar istediğimiz tarzda olup gönül rahatlığıyla alabilir miyiz yoksa kötü senaryo PS4'te istediğimiz tarzda oyunlar mevcut değil mi? Çünkü kime sorsam bu tarz oyun yok diyor.

dynasty warriors
    Warframe
    Resogun
    Borderlands
    Nioh (sanırım online olarak multi oynanıyor.)
    Lara Croft and Temple of Osiris

Bu oyunlar istediğimiz tarzda multiplayer mıdır yoksa başka bir esprisi mi vardır?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtklmn -- 2 Kasım 2017; 8:19:57 >

• https://forum.donanimhaber.com/cocuklar-icin-tavsiye--129676438#129680348

Konunuzu baltalamak istemiyorum da arkadaşlar..

Çocuklar için hobi edinecek oyunlar arıyoruz

• Arkadaşlarwww.konsolum.com sitesinden psn plus üyeliği ve bir oyun almayı düşünüyorum. Psn plus 12 aylık 75tl çok ucuz bir fiyat olduğu için eğer buradan alışveriş yapmış yada ismini duymuş olan birileri varsa yardım ederse sevinirim. Alacağım oyun ise gta 5 çift hakkı 80 liraya satıyorlar ki normal bir fiyat. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Minecraft
    Kardeşim başımın etini yedi. Bana oyun hakkında bilgi lazım arkadaşlar.

(Minecraft)

Pc üzerinde bende oynadım. Server ve mod nasıl çalışıyor? İçinde kendine ait skin ve texture pack var dediler.

Bir arkadaş kendi yarattığın dünyaya arkadaşlarını çağırabilirsin dedi. Yani pc deki gibi oyundan çıktığınızda devamlı açak olan bir server yok galiba?

Ve fiyatı 50 küsür TL :/ fiyatıda fazla gibi :))

Fikri olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absence In Entity -- 5 Kasım 2017; 15:2:41 >
  • İçinde kendine ait texture ve skin pack var ama bunlar pahalıydı diye hatırlıyorum fakat bu ps3 zamanlarındaydı tabii. Diğer konular hakkında bilgim yok fakat benim görüşüm almaman yanında :) Evde pc varsa yükle ona ordan oynasın. Hem şimdi senin oynamana da izin vermez o :D

• Merhabalar PS4 aldım ancak sanırım Ps4 de blue oyunu yokmuş bu konu hakkında bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi?

veya blur tarzı hangi oyun var ps4 de?
  • Arkadaşlar en ucuz kutulu oyunu nereden alabiliriz ? yurt dışı dahil. Fifa 18 alıcamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vtklmn

Günaydın.

Play station'umda hikaye modlu, 2 kişilik multiplayer oyunlar oynamak istiyorum. Split screen olmazsa makbule geçer. İstediğimiz tarz, ilerlemeli hikaye modunda iki kişinin birer karakter seçip birlikte oynadığı, silahlı, kılıçlı/büyülü Third Person tarzında oyunlar. Başka play station'umuz olmadığı için de benim play station'umda birlikte oynayacağız.

PS3'te Mortal Kombat'ın bir oyununu oynuyorduk, 2 karakter seçip hikaye modunda ilerliyorduk, bir de lotr'nin bu tarz bir oyunu vardı. Kuzenimle bu oyunları neredeyse 10 yıl önce oynamış olmamıza rağmen hala tadı damağımızda kaldığı için yine bu tarz oyunlar arıyorum.

Bir de son olarak, ben kendimce biraz araştırma yaptım fakat tam emin olamadığım için siz bilen arkadaşlara danışmak istiyorum. Bu oyunlar co-op adında geçiyormuş. Tüm co-op'lar istediğimiz tarzda olup gönül rahatlığıyla alabilir miyiz yoksa kötü senaryo PS4'te istediğimiz tarzda oyunlar mevcut değil mi? Çünkü kime sorsam bu tarz oyun yok diyor.

dynasty warriors
    Warframe
    Resogun
    Borderlands
    Nioh (sanırım online olarak multi oynanıyor.)
    Lara Croft and Temple of Osiris

Bu oyunlar istediğimiz tarzda multiplayer mıdır yoksa başka bir esprisi mi vardır?

Teşekkürler.

Dead Nation çok keyifli bir oyundur. Onu deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunay Yağız

Arkadaşlarwww.konsolum.com sitesinden psn plus üyeliği ve bir oyun almayı düşünüyorum. Psn plus 12 aylık 75tl çok ucuz bir fiyat olduğu için eğer buradan alışveriş yapmış yada ismini duymuş olan birileri varsa yardım ederse sevinirim. Alacağım oyun ise gta 5 çift hakkı 80 liraya satıyorlar ki normal bir fiyat. Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar konu hakkında hala bilgi sahibi olamadım cevaplarsanız çok sevinirim.

• Merhaba.
    Yeni PS4 Cafe açıyoruz ve biraz eksiklerimiz var. Oyunları uygun fiyata nerden temin edebiliriz?
    PES18,17...fifa18,17... GTA5,NBA gibi gibi oyunlar yüklenecek başka öneriniz?

Bir başka sorum. Her PS4'ün ayrı hesabı mı olacak hepsine e posta falan mı almamız lazım? Dışardan oyunları yüklerken aktivasyon kodu mu giriyoruz hesaba?

Misal dışardan gelen biri GTA5 hesabı var diyelim adam oturup kaldığı yerden oyununa devam edebiliyor mu? Bunu yaptıüı zaman bizim hesabı kapatmamız mı gerek her seferinde kendi şifremizi baştan mı giricez?
  • Arkadaşlar bir internet bağlantısı olmadan oynayabileceğimiz oyunlar neler? Fifa’da internetsiz oyunun hangi kısımlarına girebiliriz?

• Ps4 gta5 lazım varmı satılık ikinci el

• Merhaba arkdaşlar ben nfs mos wanted gibi hikayeli araba yarış oyunu arıyorum yardımcı olabilecek varmı teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.