Şimdi Ara

Yeni Polo 1,2 Confortline Sorularım Var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2.el yeni polo 1.2 confortline aldım ancak bilmediğim pek çok özelliği var.

Bu konuda aklıma şimdilik gelen soruları buraya yazıyorum.
    Sorularım hakkında bilgisi olan ve ayrıyetten sizin de ekleyeceğiniz bilgiler varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim... :)

Ön cam güneşlik ölçüleri ve fiyat-marka tavsiyeleriniz(netten sipariş için) neler?
    Sol ön kapının üstünde (camın önünde) kapıyı kilitledikten sonra yanıp sönen kırmızı renkli lamba nedir?
    Yakıt tüketimi için (manuelde) aracı hangi devirlerde ve viteste kullanıyorsunuz?
    Yakıt tüketim değerleri fabrika değerlerine kaç km den sonra düştünüz?
    Müzik çalar için hafıza kartının uygun ebatlarını tarif ederken nasıl anlatacağız(satın alırken),ayrıca en fazla kaç GB kaldırıyor?
    Aracımın 1 yılı dolmak üzere ve yıllık bakımı geldi sayılır(2 ay kaldı).Bakım masrafı ne kadar tutar? Her yetkili serviste ücret aynı mı? Pazarlık yapma imkanımız var mı?
    Bloutooth sistemini sonradan ekletebiliyor muyuz(telefonla konuşabilmek için)
    Aracın torpido soğutucusu nasıl ve ne zaman çalışıyor(illa hareket halindeyken mi)?Enerji kaynağı olarak neyi kullanıyor?Yeterli soğutma sağlıyor mu?
    Araç anahtarı ile açık olan camların kendiliğinden kapanma özelliği var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.