Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: askvesen

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: narcobs

Dün İstanbuldan memleketim Eskişehire dönüyodum, hız sabitleyiciyi ayarlamış 100 km yle sakin sakin orta şeritte giderken birden arkamdan bi clionun ısrarla sellektör yapışına şahit oldum ve açıkçası haklı olarak biraz sinirlendim (sonuçta sol şerit bomboş). İnadına kökledim sonuna kadar oda gaza geldi kökledi tabi benimle beraber sonuç bu, bu sefer 185 i geçemedi aslanım ama onada hak vermem lazım deviri pek alamadı yoksa yaklaşık 1 ay önce 190 ı azıcık devirdiğini gördüm

http://c1303.hizliresim.com/17/l/l63z3.jpg

Ve sonra dedim ki iyiki Aslanı tercih etmişim Forum bu aralar çok sessiz biraz canlansın istedim

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

benim hiç böyle resimlerim olamadı 90 hp ile

işte 115 farkı böyle bir şey maşallah

bakalım kısmetse yeni almak istediğim makina 136 hp olacak inşallah hemde benzinli kısmet belki o zamana

Abi e200 136bg hiç gitmiyor yav :) bizimkine 195 zor vurduk oda bi sürü yol gidince, araca hiç lpg takılmamış tamamen benzin le kullanılmış ve sorunsuzdu

bilemiyorum herkes öyle söylüyor iyide ben sol şeridi kapatmayacağım zaten orta şeritten ağır ağır

diğer türlü her yol kompressor e çıkıyor zaten

aslında araç 1450 kg ama turbo olmayınca 190 tork ta kalıyor makina..çok beslemeli olmasına rağmen

kurgu konfor üstüne diyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: RSD

quote:

samet bu da başka bir açı..sadece sana..
    http://a1303.hizliresim.com/17/l/l6lgk.jpg

Gökhan abi bayıldım ...makine buna denir işte..birde işin ilginci benim lakabım RSD dir isim ve soyadın bas harfidir..hep .. RSD 28 plaka istemişimdir..plakasınıda RSD görünce çok mutlu oldum..sağol abim benim..eline emeğine sağlık...bayıldım...

aracı görünce bende şok oldum desem şaka gibi idi

beğenmene sevindim.

Giresun kalesinden Giresun a bakan bir resim vardı ki onu daha önce burada yayınlamış idim

oda bir başka idi..

• Arkadaşlar konuyu bölüyorum lakin ufak bir çagrım olacak tüm hafif ticarici arkadaşları 2009 yılında kurmuş oldugumuz DH Hafif Ticaricilerin Mekanına davet ediyorum sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız

Sayfamızın linki

http://forum.donanimhaber.com/m_35966013/mpage_640/f_/key_//tm.htm#72998496
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RSD

quote:

samet bu da başka bir açı..sadece sana..
    http://a1303.hizliresim.com/17/l/l6lgk.jpg

Gökhan abi bayıldım ...makine buna denir işte..birde işin ilginci benim lakabım RSD dir isim ve soyadın bas harfidir..hep .. RSD 28 plaka istemişimdir..plakasınıda RSD görünce çok mutlu oldum..sağol abim benim..eline emeğine sağlık...bayıldım...

aracı görünce bende şok oldum desem şaka gibi idi

beğenmene sevindim.

Giresun kalesinden Giresun a bakan bir resim vardı ki onu daha önce burada yayınlamış idim

oda bir başka idi..

Evet abi gördüm o resmini..güzeldi

• Merhaba Ahali :)

Şu dönemde 30.000 KM bakımına gidip fiyat almış olan var mıdır ?

Bakım yaklaştı fiyat aldım Ankara servislerden 350 TL civarında mazot filtresi hariç, mazot filtresi içinde 70 TL istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler bir sorum olacak. bizim muayene ücretlerinde zam var mı bu yıl? garantisi bitmeyen aracın 2. muayenesi geldi. 2011 model 13bin km'de yeni gibi arabayı ikinci defa muayeneye sokacaz.

yanlış başlığa yazmışım.

edit: muayene 159,30
    egzos : 32 + 5

http://www.tuvturk.com.tr/arac-muayene-fiyat-listesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 21 Mart 2013; 11:20:22 >

• 31 ARALIK 2009 BAŞLAYAN TEPEE MECARAM BUGÜN İTİBARİ İLE SON BULMUŞTUR.

E-HDI 112 HP PREMIUM PACK 5008 ALDIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

31 ARALIK 2009 BAŞLAYAN TEPEE MECARAM BUGÜN İTİBARİ İLE SON BULMUŞTUR.

Hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smeee

Merhaba Ahali :)

Şu dönemde 30.000 KM bakımına gidip fiyat almış olan var mıdır ?

Bakım yaklaştı fiyat aldım Ankara servislerden 350 TL civarında mazot filtresi hariç, mazot filtresi içinde 70 TL istiyorlar.

1 ay önce aynı fiyatı aldım bende 15000 bakımı için
  • quote:

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun hocam ilk izlenimlerini paylaşırmısınız bizimle. tepee ye göre artıları eksileri nelerdir, fiyatı ve donanım seviyesi nedir?
  • quote:

Özgür cüm hayırlı olsun 5008 iyi günlerde kullan izlanimlerini bekliyoruz bende epey inceledim 5008 i gerçekten çok fonksiyoneldi.

arka süspansiyonları tepenin aynısı sırf bu yüzden diyeyim eledim.

Mart 2009 dan beri bende tepee ile devam ediyorum bayadır bir kıdemimiz var

resimler ve izlenimlerini bekliyoruz bizlerede referans olsun

kaç model ve kaça aldın paylaşabilirmisin tekrar hayırlı olsun kazasız belasız diyelim

iyi günlerde kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Arkadaşlar konuyu bölüyorum lakin ufak bir çagrım olacak tüm hafif ticarici arkadaşları 2009 yılında kurmuş oldugumuz DH Hafif Ticaricilerin Mekanına davet ediyorum sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız

Sayfamızın linki

http://forum.donanimhaber.com/m_35966013/mpage_640/f_/key_//tm.htm#72998496

Aziz im ne demek her türlü araya girebilirsin

bende gelmek isterdim lakin bilmektesin saygı ve sevgi yoksunu ve küçük büyük bilmez kişilerin hal ve hareketleri artık bünyemi zorluyor yüz göz olmamak adına

giriş yapmıyorum.

ama dileyan arkadaşlar giriş yapabilirler.

• quote:

Hayırlı olsun. Güzel bir seçim.
    kazasız belasız iyi günlerde kullanın inşallah.

Karşılaştırmalı yorumlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

quote:

Özgür cüm hayırlı olsun 5008 iyi günlerde kullan izlanimlerini bekliyoruz bende epey inceledim 5008 i gerçekten çok fonksiyoneldi.

kaç model ve kaça aldın paylaşabilirmisin tekrar hayırlı olsun kazasız belasız diyelim

iyi günlerde kullan.

abi 2012 model premıum pack e-hdı startstop lu 15000 km de 59000 tl aldım tepee benimki espsiz 110 luktu 29500 sattım

• TÜM ARKADAŞLAR DİLEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SIRF HANIMIN YÜZÜNDEN ALDIM OTOMATİK EL FRENİNİ BİLE KENDİ ÇEKİYOR. SADECE DİREKSİYONU TUTACAK ..

BİRDE ŞU FORUMA RESİM EKLEMEYİ ÖĞRENSEM ON NUMARA OLACAK.
  • quote:

quote:

quote:

iyi günlerde kullan.

abi 2012 model premıum pack e-hdı startstop lu 15000 km de 59000 tl aldım tepee benimki espsiz 110 luktu 29500 sattım

çok güzel ve çok özellikli bir makina almışsın tadından yenmez iyi günlerde kullan

resim vso image sızer diye bir program var

yada painte gel resim sekmesinden yeniden boyutlandır de..

200 kb in altına düşene kadar dikey ve yatay da küçült tamamdır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iyi günlerde kullan.

çok güzel ve çok özellikli bir makina almışsın tadından yenmez iyi günlerde kullan

resim vso image sızer diye bir program var

yada painte gel resim sekmesinden yeniden boyutlandır de..

200 kb in altına düşene kadar dikey ve yatay da küçült tamamdır.

gökhan abi resmin boyutlandırdıktan sonra nasıl ekleyeceğim resimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemanx -- 21 Mart 2013; 22:21:24 >

• Arkadaşlar benim partner 2013 model zenith 115 lik, daha 900 km de. 25 gün önce aldım.

Yaklaşık bir hafta önce ön takımdan gelen bir ses dikkatimi çekti. Genellikle düşük hızlarda küçük bir kasisten yada kalın yol çizgisinden geçerken Sanki lastiğe bir çivi girmiş ve janta vuruyormuş gibi bir ses bu. Metal sesimi lastik sesimi anlamak zor. Samsun da yaşıyorum ve dün servise gittim, bir iki vidayı sıkıp gönderdiler. Ancak ses kesilmedi ve bugün tekrar servise gittim, bu sesin lastik sesi ve normal olduğunu söylediler (ayrıca araç kamyonet olduğu için daha fazla hissettiriyor falan dediler). Ancak bir hafta öncesine kadar böyle bir ses dikkatimi çekmedi.

Acaba böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Özel servise gitmelimiyim? (En azından sorun varsa tespit ettirir ve ona göre kendi servisine götürürüm)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive man

Arkadaşlar benim partner 2013 model zenith 115 lik, daha 900 km de. 25 gün önce aldım.

Yaklaşık bir hafta önce ön takımdan gelen bir ses dikkatimi çekti. Genellikle düşük hızlarda küçük bir kasisten yada kalın yol çizgisinden geçerken Sanki lastiğe bir çivi girmiş ve janta vuruyormuş gibi bir ses bu. Metal sesimi lastik sesimi anlamak zor. Samsun da yaşıyorum ve dün servise gittim, bir iki vidayı sıkıp gönderdiler. Ancak ses kesilmedi ve bugün tekrar servise gittim, bu sesin lastik sesi ve normal olduğunu söylediler (ayrıca araç kamyonet olduğu için daha fazla hissettiriyor falan dediler). Ancak bir hafta öncesine kadar böyle bir ses dikkatimi çekmedi.

Acaba böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Özel servise gitmelimiyim? (En azından sorun varsa tespit ettirir ve ona göre kendi servisine götürürüm)

aynı ses bendede vardı tıkır tıkır ediyordu .. ön iki amortisörü değiştirdiler düzeldi..sesleri fazla kafanıza takmamanızı öneririm.. en sonunda normal deyip çıkıyolar..

• 
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.