Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.414.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol Gökhan abi

Yetkili serviste babamın bir tanıdığıyla 75 TL ye işçilik dahil yaptırdım.Sadece içerdeki ayna camı değişti. Mekanizma sağlammış.
    Babama telefonda 60 demişler, işçilik bizden olsun tamam diye ama 75 TL istediler üstelemedim çünkü 300 500 gibi rakamları gözden çıkarmıştım nerdeyse komple kepçeyle beraber.

İnternetten baktımda daha öncede bu durum başına gelen olmuş komple değişim yapmışlar hiç uğraşmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Sağol Gökhan abi

Yetkili serviste babamın bir tanıdığıyla 75 TL ye işçilik dahil yaptırdım.Sadece içerdeki ayna camı değişti. Mekanizma sağlammış.
    Babama telefonda 60 demişler, işçilik bizden olsun tamam diye ama 75 TL istediler üstelemedim çünkü 300 500 gibi rakamları gözden çıkarmıştım nerdeyse komple kepçeyle beraber.

İnternetten baktımda daha öncede bu durum başına gelen olmuş komple değişim yapmışlar hiç uğraşmadan.

Onur cum tekrar geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

babana selamlarımı ilet..

bizde beklemede yiz bakalım

yeni bir tepee vito traveller gibi makinaları beklemekteyiz zamanımız bol..

tercih fazla

kısmet diyoruz artık

PSA dan ümitliyiz kısaca fiyat performans paydasında.

fırsat bulursanız mekanıma beklerim Levent e

İstanbula bakarız beraber tepee den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 9 Mart 2016; 20:48:38 >

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun.Hoşbulduk.Evet biraz ekspertiz ücreti fazla gibi geldi.Ama güzel araçmış beklentilerimin ötesinde.
  • viztay kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Bende 2015 Partner var ondada aynı uygulamayı gerçekleştirebilir miyim ?
    Konu hakkında bilginiz var mı ?
  • Yazın cam tavandan ötürü güneş tepede olduğunda sıkıntı yapıyormu?Şayet böyleyse camtavan için ne gibi önerileriniz var acaba
  • wolwe W kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben2015 zenint kullanıcısıyım hiç bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atii_54

Hocam merhaba,

Arıtay bey i fiat 500 sayfasında bulabilirsiniz

yada özelden mesaj atın
  • Bugün aracın bakım zamanı geçtiği için yetkili servise bakıma götürdüm.Fazla km yapmadığından ötürü sadece yağ ve yağ filtresini değiştirdiler.Diğer işlemler rot ayarı yapıldı.Sac karter koruma takıldı.Bagaj havuzu ve ilk yardım seti ve parfüm aldım.Hepsi 485 tl tuttu.Ayrıca ilgi ve alaka gerçekten çok iyidi.Ben servis fiyatları yüksektir diye düşünüyordum ama reno ve fiat kadar.Demekki ön yargılı olmamak lazımmış
  • Hiç ilgilenmiyorlarki serviste

• mustafareyiz M kullanıcısına yanıt
    Valla benim gittiğim servis gayet iyiydi.İlgi alaka bilgilendirme o biçim.Hatta telefonla aradılar nasıl memnun musunuz diye gayet memnunum dedim.Belki servisten servise değişebilir belki yoğunluktan kaynaklanabilir.
    Sene sonu aracın garantisi bitince bakıma yine yetkili servise götüreceğim.Fiyatlarıda çok pahalı değil.
  • Herkeslere merhabalar.

2010 yılında 54.000 km'de başlayan Partner Tepee maceramızı geçen hafta 121.000 km'de sonlandırmış bulunmaktayız.

Bu km'ye kadar bizi hiç bir şekilde üzmeyen aracımızı sattık otomobil kulvarında yeni yerimizi aldık hayırlısıyla. :)

Başta Gökhan abi olmak üzere herkse selam ve sevgilerimi sunarım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitoqondri

Herkeslere merhabalar.

2010 yılında 54.000 km'de başlayan Partner Tepee maceramızı geçen hafta 121.000 km'de sonlandırmış bulunmaktayız.

Bu km'ye kadar bizi hiç bir şekilde üzmeyen aracımızı sattık otomobil kulvarında yeni yerimizi aldık hayırlısıyla. :)

Zekicim selamlar hayırlı olsun

iyi günlerde kullan otomobil olarak ne aldın

yakışır diyorum
  • Teşekkür ederim abi, zaten otomobili almıştık. Passat 1.4 TSi BM.

Bir ticari, bir otomobil ara sıra değişmeli kullanırken şu an tamamen otomobil kulvarına geçiş yaptık.

Partneri satmak için bekliyorduk zaten. 1 sene sonunda da satabildik hayırlısıyla.

En uzun soluklu aracımız olan Tepee, hiç bir sorun çıkartmadan Tepee Tepee kullandık.

Ne baskı balata, ne turbo, ne motor, ne enjektör, ne yakıt hiç bir arıza vermeden kullandık.

Fransız araçları kötü diyenlere duyurulur. Yine olsa yine alırız diyorum. Hatta ekliyorum, umarım Peugeot yakın tarihte çift kavramalı otomatik şanzumana geçerde Peugeot'tan araç alırız.

Hyundai bile DCT ile ne araçlar çıkartmışken geri kaldı Peugeot.

Mesela çift kavramalı otomatik 7 veya 8 ileri 5008, 3008, Tepee, 508 güzel olmaz mı ?

• quote:

Teşekkür ederim abi, zaten otomobili almıştık. Passat 1.4 TSi BM.

Bir ticari, bir otomobil ara sıra değişmeli kullanırken şu an tamamen otomobil kulvarına geçiş yaptık.

Partneri satmak için bekliyorduk zaten. 1 sene sonunda da satabildik hayırlısıyla.

En uzun soluklu aracımız olan Tepee, hiç bir sorun çıkartmadan Tepee Tepee kullandık.

Ne baskı balata, ne turbo, ne motor, ne enjektör, ne yakıt hiç bir arıza vermeden kullandık.

Fransız araçları kötü diyenlere duyurulur. Yine olsa yine alırız diyorum. Hatta ekliyorum, umarım Peugeot yakın tarihte çift kavramalı otomatik şanzumana geçerde Peugeot'tan araç alırız.

Hyundai bile DCT ile ne araçlar çıkartmışken geri kaldı Peugeot.

Mesela çift kavramalı otomatik 7 veya 8 ileri 5008, 3008, Tepee, 508 güzel olmaz mı ?

Zekicim merhaba tekrar hayırlı olsun verdiğiniz kararlar peugeot aslında bayağı mesafe katedti bu kulvarda japon firması aısın ile ortaklaşa tam otomatik bir şanzuman ürettiler sarsıntısız ve viteş geçişleri çok yumuşak

detayları linkte var
    http://www.peugeot.com.tr/kesfet/yeni-308/hb/p=teknik-ozellikler/

ayrıca toyota ile ortaklaşa üretilecek olan ortak konsept traveller projeside hiç yabana atılamayacak kadar güzel projeler..

ülkemizde bakış açısı değişirmi hayır ama olsun fiyat performansta ben peugeot u tek geçerim.

gerçekten sorunsuz makinalar üretiyorlar albenisi yok belki evet veya görsel zayıflıkları olabilir

lakin sağlam ve sorunsuzlar.

• Aslında görsellik kişiye göre göz zevkine göre değişir.Mesela peugeot bana göre özellikle ön far grubunun bulunduğu ön tarafın tasarımı birçok modelinde güzel yapıyor.
    Bazı markaların araçlarının tasarımı güzel oluyor fakat motor verimsiz oluyor.İkisininde birarada olması beklenir.Önemli olan önyargıyı kırabilmek bende olduğu gibi mesela.Bu ay başında almış olduğum araç ilan favorilerimde en son sıradaydı.İşin aslı pek düşünmüyordum.DSG Caddy,doblo,kango derken partneri aldım.Artık nasip mi dersiniz ne derseniz deyin.Ama iyiki almışım.Nasıl diye soran herkese de tavsiye ediyorum.Gerçi daha 1 ay olmadı ama kullanalı inşallah memnuniyetim kullandığım süre boyunca devam eder.
  • Yokmu bu sayfanın kimsesi hepinize selamın aleyküm

• quote:

Hocam merhaba,

hocam yapmış olduğunuz altıntıdan hangi uygulamadan bahsettiğinizi anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Hocam merhaba,

Arıtay bey i fiat 500 sayfasında bulabilirsiniz

yada özelden mesaj atın

yok Gökhanım tüm mesaj ve yorumları istisnasın okuyorum ve her tarafa yetiyorum..sadece biraz geriden seyirdeyim
    hepsi o.
  • quote:

Herkeslere merhabalar.

hayırlı olsun kardeşim.
    sende ben ve Gökhan kardeşim gibi tepeenin üzmediklerindensin..

nasipse tekrar kulvar değişimi ile karşı karşıyayım ama sonuçlanmadan bişi söylemem doğru değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

Herkeslere merhabalar.

hayırlı olsun kardeşim.
    sende ben ve Gökhan kardeşim gibi tepeenin üzmediklerindensin..

nasipse tekrar kulvar değişimi ile karşı karşıyayım ama sonuçlanmadan bişi söylemem doğru değil..

Arıtayım merhaba nasılsın dostluklar arkadaşlıklar iyilikler kötülükler hiç bir zaman unutulmaz ve VEFA sadace istanbulda bir semt adı değil..bence

buradaki tüm bizleri sevip sayan arkadaşlarımız gibi senin yerin bambaşka..

tepee de bu kulvarda çok iyi bir noktada yer buluyor kendine..

bende sizin sayfayı sürekli takip ediyorum bir direksiyon kutusu değişiminden bahsediliyordu nasıl gidiyor 500 l macerası..

erken satmak hep zarar ettirir bilmektesin ama birde zararın neresinden dönersen durumu var onu bilemedim..

tepee den sonra sanırım tad alamadın ne düşünüyorum çok özel değilse dinlemek isterim seni

belki yardımımız dokunur..

yukarıda var detayları var peugeotun traveller 3 lüsü sanki güzel bir seçenek gibi duruyor bana veya yeni tepee yada vito bakmak istiyorum kısmetse bakalım ne olacak.

neyse hayırlısı olsun desteğini görmek bu takım ve şahsım adına guru verici.

• 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.