Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9991000100110021003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Takip edemedim yeni çıkan navigasyon paketi sonradan araçlara uyarlanabiliyormu ?
  • herkese merhaba arkadaşlar kabul ederseniz bende artık bir tepee sahibiyim aranıza katılmak istiyorum trafik işlemlerinin halledilmesini bekliyorum sonra aracı teslim alıcaz.
    aracım=Allure - 1.6 HDi 115 hp Çelik gri+esp paketi
  • Uygulanıyor.2-2500 Tl arasında fiyatı var.
  • arkadaşlar ben araştıdım ama bulamadım bu 92 bg e5 motorlarda partikül filtresi varmı acaba pejonun sitesinde sadece binek modellerde dio ama ticarilerde var yada yok yazmıyo bunu anlamanın bir yolu varmı ..bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • arkadaşlar ben araştıdım ama bulamadım bu 92 bg e5 motorlarda partikül filtresi varmı acaba pejonun sitesinde sadece binek modellerde dio ama ticarilerde var yada yok yazmıyo bunu anlamanın bir yolu varmı ..bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylan-06

arkadaşlar ben araştıdım ama bulamadım bu 92 bg e5 motorlarda partikül filtresi varmı acaba pejonun sitesinde sadece binek modellerde dio ama ticarilerde var yada yok yazmıyo bunu anlamanın bir yolu varmı ..bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

bildiğim kadarıyla 115 Bg olanlarda var sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer murat

Uygulanıyor.2-2500 Tl arasında fiyatı var.

hocam eminmisiniz yanlış anlamayın servisi aradım uygulanmıyor ama teyp olan kısma normal navigasyon takabilirz dedi . 2000-2500 arası fiyat iyi gibi sanki servis yapıyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: askvesen

quote:

arkadaşlar ben araştıdım ama bulamadım bu 92 bg e5 motorlarda partikül filtresi varmı acaba pejonun sitesinde sadece binek modellerde dio ama ticarilerde var yada yok yazmıyo bunu anlamanın bir yolu varmı ..bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

bende 115 bg olanlarda die biliyordum fakat pejonun sitesinde 92 bg ler fap motor(sadece binek modeller) şeklinde yazı var .. kafamı o karıştırdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ero3466

herkese merhaba arkadaşlar kabul ederseniz bende artık bir tepee sahibiyim aranıza katılmak istiyorum trafik işlemlerinin halledilmesini bekliyorum sonra aracı teslim alıcaz.

şimdiden hayırlı olsun diyelim

aramıza hoşgeldin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askvesen

quote:

bende 115 bg olanlarda die biliyordum fakat pejonun sitesinde 92 bg ler fap motor(sadece binek modeller) şeklinde yazı var .. kafamı o karıştırdı..

bende okudum daha önce sadece 110 luklarda vardı

• arkadaşlar dün akşam kısa bir yolculuktan sonra hemen hemen araç yeni ısınmıştı evin önüne park ettim.. araçtan inince fanın çalıştığını duydum.. tekrardan motor sıcaklığını kontrol ettim sıcaklık 85 civarındaydı fan 5 dakika kadar çalışıp durdu .. ben ilk defa karşılaştım .. araç 2000 km civarında .. bilgisi veya düşüncesi olan varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: Ero3466

herkese merhaba arkadaşlar kabul ederseniz bende artık bir tepee sahibiyim aranıza katılmak istiyorum trafik işlemlerinin halledilmesini bekliyorum sonra aracı teslim alıcaz.

şimdiden hayırlı olsun diyelim

aramıza hoşgeldin.

Teşekkür ediyorum araçta bu ay kampanya yapmışlar 41.000 tl ye aldık trafik sigortası 650 lira yazıyodu sipariş formunda çok değilmi 650 trafik sigortasına istanbuldayız diye sömürüyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar geçen hafta navigasyonlu Partner Tepee aldım.Aracın navigasyonunu bir türlü kullanamadım.Hem türkiye yok türkçe değil.Bunu yapan varmı güncelleme mi yapmak gerekiyor ne yapmak gerekiyor?Kullanan arkadaşlar nasıl yaptıklarını bana anlatabilirler mi?
  • Çok teşekkür ederim, bugün ödemesini yaptım, cumartesi verecekler hayırlısı ile.@TEPEE PREMİUM PACK
  • 2005 Partnere nasıl çelik jant şekli gider arkadaşlar?
  • quote:

arkadaşlar dün akşam kısa bir yolculuktan sonra hemen hemen araç yeni ısınmıştı evin önüne park ettim.. araçtan inince fanın çalıştığını duydum.. tekrardan motor sıcaklığını kontrol ettim sıcaklık 85 civarındaydı fan 5 dakika kadar çalışıp durdu .. ben ilk defa karşılaştım .. araç 2000 km civarında .. bilgisi veya düşüncesi olan varmı...

Ben daha bizim aslanın fan açtığını duymadım yada o açıyor benim haberim olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

arkadaşlar dün akşam kısa bir yolculuktan sonra hemen hemen araç yeni ısınmıştı evin önüne park ettim.. araçtan inince fanın çalıştığını duydum.. tekrardan motor sıcaklığını kontrol ettim sıcaklık 85 civarındaydı fan 5 dakika kadar çalışıp durdu .. ben ilk defa karşılaştım .. araç 2000 km civarında .. bilgisi veya düşüncesi olan varmı...

Ben daha bizim aslanın fan açtığını duymadım yada o açıyor benim haberim olmuyor

normal kullanıp garaja çektiğim zaman bende bi fan sesi duymuyorum.. bir tek fan sesini duyduğum köye çıktığımda stop edince 1 dakika kadar çalışıp oda duruyor.. köy dediğim de 5 km lik bir yol 2-3 km si dik yokuştur o kadar.

• Partnerci arkadaşlar merhaba. 2010 Tepe Style Pack aracımda ön kapı kollarında aşınma sözkonusu. Benzer sorunlar sizde de varmı ve bunu nasıl çözdünüz merak ediyorum. Birde yakın zamanda rot ve amortisörleri değiştiren arkadaşlar varsa maliyeti hakkında bilgi verirse sevinirim.
  • evet bende teyp olan kısma diyorum.arka geri görüş kamerası filan var
  • Selamlar. Bende bu gün zenith pack + güvenlik ve navigasyonlu metalik renkli aracımı teslim aldım. Kasko hariç 44000 TL ye geldi.
  • 
Sayfa: önceki 9991000100110021003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.