Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba

1.6 yok artık

Sadece 1.5 var.

En güncel euro 6.2 normlarını sağlayan motor bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozliii B kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Otomatiğin keyfi başka.

• Arkadaşlar, grip kontrol olan araçlarda hangi lastik oluyor? Allure paketlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Arkadaşlar, grip kontrol olan araçlarda hangi lastik oluyor? Allure paketlerde.

215x65x16 lastik, 16 inç taranaki jant

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

215x65x16 lastik, 16 inç taranaki jant

Alıntıları Göster

Yok yanlış anladınız. Marka model olarak, mesela 2008'de continental gelmişti geçen sene.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    2019'da Michelin Latitude M/S vardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgrenMatik

2019'da Michelin Latitude M/S vardı

Aynen bende de aynı

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt

Yanlış anlamışım:) bende de Michelin m/s var 2019 allure eat8

• Teşekkürler beyler 🙃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt

Led farları dün takabildim. Ama çok uğraştırdı.

30 TL lik küçük bir aparat olmadan takabilme şansımız yok.

Uğraştığım kısım ise yer çok dar, elinizin tamamını içeri sokamıyorsunuz. ledi yuvaya oturttuktan sonra bastırıp çevirmeniz gerekiyor, ellerimi parçalayarak soktum.

Sonuç bence çok güzel oldu. Mercek farlarda ledler başarılı oluyor.

Mercek far koyup led ambul koymaması Peugeot ut büyük ayıbı.

Aşağıdaki aparatı Netx Oto dan yerinden gidip aldım(çağlayan adliyenin arkasında). İhtiyacı olan olursa paylaşıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-peugeot-rifter-led-xenon-baglanti-aparati-865222532/detay

• nurolg N kullanıcısına yanıt
    Peki bu led ampuller muayenede sorun çıkarıyormu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bozliii B kullanıcısına yanıt

Çıkarmıyor.

• merhaba arkadaşlar.

2011 opel meriva 1.4 turbo 120HP araç sahibi olarak aranızdayım. aracımdan çok da memnunum ama son 1-2 senede yenilenen rifter ve berlingo aklımı çeldi. son birkaç yılda aracımın yerine açıkçası başka bir araç koyamadım... sedan araçlarda resmen ruhum sıkılıyor... yeni nesil SUV'lar maalesef abuk subuk seviyelerdeki fiyatlarla satılıyor. bence rifter ve berlingo (aslında PSA gurubu demek lazım) çok güzel bir tespitle güzel bir kitleyi yakaladılar. benim de niyetim bir tanesini seçip yazlık, kamp, gezerek uzun yol yapmak (tek etap da değil de 350-400km lik yollar yaparak konaklayarak gezmekten bahsediyorum).

burdan rifter kullanıcılarına bir sorum olacak. mutlaka aranızda rifter ve berlingo arasında kalıp tercihini rifter'dan yana kullananlar vardır. biliyoruz ki aslında ikisi çift yumurta ikizi. tercihlerde küçük nüans farkları vardır. size rifter tercihi yaptıran şey neydi? aracım benzinli 120HP ve performansından gerçekten çok memnunum. 1.5 dizel 130HP motorun performansından memnun musunuz? özellikle uzun yolda ve rampalarda.

şimdi belki aranızda "eee memnunsan ne soruyorsun" diyenler de olabilir :) ama araç artık 10 yaşında, yeni aracıma bir camper box yaparak bir mini camper haline de dönüştürüp türkiye ve yakın yurtdışında da gezmek istiyorum. fikirlerinizi ve yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahlaskemali

merhaba arkadaşlar.

2011 opel meriva 1.4 turbo 120HP araç sahibi olarak aranızdayım. aracımdan çok da memnunum ama son 1-2 senede yenilenen rifter ve berlingo aklımı çeldi. son birkaç yılda aracımın yerine açıkçası başka bir araç koyamadım... sedan araçlarda resmen ruhum sıkılıyor... yeni nesil SUV'lar maalesef abuk subuk seviyelerdeki fiyatlarla satılıyor. bence rifter ve berlingo (aslında PSA gurubu demek lazım) çok güzel bir tespitle güzel bir kitleyi yakaladılar. benim de niyetim bir tanesini seçip yazlık, kamp, gezerek uzun yol yapmak (tek etap da değil de 350-400km lik yollar yaparak konaklayarak gezmekten bahsediyorum).

burdan rifter kullanıcılarına bir sorum olacak. mutlaka aranızda rifter ve berlingo arasında kalıp tercihini rifter'dan yana kullananlar vardır. biliyoruz ki aslında ikisi çift yumurta ikizi. tercihlerde küçük nüans farkları vardır. size rifter tercihi yaptıran şey neydi? aracım benzinli 120HP ve performansından gerçekten çok memnunum. 1.5 dizel 130HP motorun performansından memnun musunuz? özellikle uzun yolda ve rampalarda.

şimdi belki aranızda "eee memnunsan ne soruyorsun" diyenler de olabilir :) ama araç artık 10 yaşında, yeni aracıma bir camper box yaparak bir mini camper haline de dönüştürüp türkiye ve yakın yurtdışında da gezmek istiyorum. fikirlerinizi ve yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Merhaba, evet aslında çok küçük farklar var;bana göre i-kokpit daha havalı, ön taraf berlingo ya göre daha yakışıklı ve berlingo ve combo dan daha yüksek... Bu özellikler beni rifter a yönlendirdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 25 Nisan 2021; 1:43:51 >

• mahlaskemali M kullanıcısına yanıt

i-copkit, küçük direksiyon simidi, grip kontrol, diğer kardeşlerinden 3,5 cm daha yüksek oluşu , çamurluk dodikleri ve kapı plastikleriyle daha kaslı suv görünümü, alma sebebim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozliii

Selamlar arkadaşlar. Bende bugün 2021 rifter GT için kaporami verdim inşaallah bayram dan sonra aracı teslim alacağım . Bakır rengi tercih ettim . Şu an 2017 partner Tepee zenith kullanıyorum bu 4. Arabam oldu aynı segment ilki 2000 model partner 2. 2015 3.2017. Otomatik bekliyordum ancak nasip oldu. Görüşmek üzere

Hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: WarsLife

Merhabalar ,

1.5 ile 1.6 arasında ne fark var 2'sininde 100 bg ve 130 bg versiyonları var ama 1.6 üretimden kaldırıldı galiba ?

Merhabalar bize derdinizi açık anlatın yardımcı olalım bu işin ithalarınını imalatını ihracatını yapmış biri olarak soruyorum.

tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz.

karbon ayak izi dediğimiz karbon salınım değrlerine göre üretilen dizel motorlar habire düşük emisyon normlarına karşılamak

için salınım değerlerini düşürmek zorundalar firmalarda bunu karşılayacak ürünleri ancak üretim tip teknik ve normları karşılama adına güncellemektedirler.

1.6 16 valfle başlayan serüven 8 valfe ve şimdilerde 1.5 motor euro 6.2 den sürüm kadar geldi

arasında ne farklar var 2 side kırmızı elma ama biri starking diğeri arap kızı

lezzet ve aromaları şekli albenisi satış portföyü farklı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Arkadaşlar, grip kontrol olan araçlarda hangi lastik oluyor? Allure paketlerde.

ŞİMDİ ÖNCELİKLE ARAMIZA HOŞGELDİN ARACIN GELDİMİ

büyük harf açık kalmış pardon..

hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan kazasız belasız.

sizi tanımak isteriz kısaca yaş isim ve meslek şeklinde

aracın rengi ve donanım sınıfı takım listesine ekleyeyim.

ben kendimden başlayayım adım gökhan 47 yaşındayım elektrik teknikeriyim istanbul ikametliyim.

sorunuza gelirsek.

peugeot önceleri ilk seride 17 inç jantlar grip kontrol ile çalışmaz dedi.

ilk araçlar 16 jantlı çıktı benim aracım..

ve sonrası araçlarda 17 jant ve grip kontrol yoktu destekler gibi..)

daha sonrası 17 jant ve grip kontrol ile bu ne perhiz bu ne lahana turşusu oldu

ortaya karışık bir sorun yok yani.

eğer sorun buysa,eğer sorun lastik hangidi diyorsan benim aracımda mişlen m+s lastikler vardı

beş kuruş etmez ne yazı güzel ne kışı var..

melez saçma bir ürün ne olduğu belirsiz.

dönem dönem lastikler ve özellikleri değişmekte değişken bir politika izliyor firma serilerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: nurolg

Led farları dün takabildim. Ama çok uğraştırdı.

30 TL lik küçük bir aparat olmadan takabilme şansımız yok.

Uğraştığım kısım ise yer çok dar, elinizin tamamını içeri sokamıyorsunuz. ledi yuvaya oturttuktan sonra bastırıp çevirmeniz gerekiyor, ellerimi parçalayarak soktum.

Sonuç bence çok güzel oldu. Mercek farlarda ledler başarılı oluyor.

Mercek far koyup led ambul koymaması Peugeot ut büyük ayıbı.

Aşağıdaki aparatı Netx Oto dan yerinden gidip aldım(çağlayan adliyenin arkasında). İhtiyacı olan olursa paylaşıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-peugeot-rifter-led-xenon-baglanti-aparati-865222532/detay

işyeri bana çok yakın...

valla helal olsun iyi günlerde kullanın nerde oturuyorsunuz.

bu iş için far sökenler var o denli..

ampuller kaça maloldu ne marka.

aparatsız takılmadığını öğrendik bu vesile ile bilgimiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahlaskemali

merhaba arkadaşlar.

Selamlar yaşınızı bilmiyorum ben 47 yaşındayım..

yazdıklarınızı okuyunca sanki macera arkadaşımın dünyada bir yerde olduğunu görür gibi oldum..

bu ürün öyle fonksiyonel ki şu an garajda 2 kişilik bir kanepe katlanmış şekilde bagajında bir kişilik yatak komple takım bagajda..

ve daha niceleri koydum vede yüklemeye devam memlekete götüreceğim..bunları kargoya versem bin lira üstü istiyor..

ve bunlarla da bitmiyor,2 aile çok rahat gez toz,kamp yap üstüne çadır at dünyayı gez anlatmakla bitmez yapılabilecekler..

pasaport çıkardım,ama bekliyor bende dünyayı gezmek istiyorum lakin eşim ve çocuklar beni yalnız bırakıyor hep.

onlar araçla değil,yıldızlı otel tatili formatındalar bende tam tersi her rotayı ben keşfermeliyim modundayım..

böyle bir gezgin arkadaş arayışım devam etmekte..

gelelim ürüne ürün diyorum tüketici gözüyle öyle olmakta.

suv fiyatlarının alınabilirlik seviyesinin üstüne çıkması bizleri böyle muadil ürünlere yöneltti,buradaki hedef kitlenin hepsi bu formatta

ben bmw aracımı satıp rifter aldım düşünün bir..)

iyikide almışım o ne yokluktu öyle hız sabitleme yok,ön park sensörü yok yok oğlu yok..(

marka seçimi ve arada kalmak üzerine bu durum görece ve değişken olmakla beraber,bu firmanın assolisti peugeot

en görsel ve ve albeni bu markaya yapılıyor hem 2.el hem donanım..

motor ve çekiş üstüne biraz eğilelim..

1.5 130 hp motor sizi 300 nm tork ile üstüne nasıl yük atarsanız atın düz,yokuş tırmanma farketmiyor..

seiki aısın 8 ileri tam ototmatik tork konvertörlü şanzıman ile keyif kaymaklı cevizli kadayıf gibi..

aracı bir kullanıp test etmeniz lazım,öyle söyleyeyim hayran kalacaksınız.

bu donanımların bu fiyatla buluşmasına..

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.