Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

Orijinalden alıntı: owermars

quote:

Orijinalden alıntı: parsarslan

600TL

Bana 450 TL çıkardılar sigorta bedelini.. Bence sigortayı araştırın.. Onun yerine park paketini satın alın derim.

neymiş ya bu 450 - 600 yuh bee..Daha yeni yaptırdım 210 tl. artı olarak sizinki daha yeni model olduğu için kaza risk oranı eskiye nazaran az olduğundan daha az prim ödemeniz gerekmez mi?

Arıtayım trafik sigortasındaki büyük kıstas

risk bölgesi yani bulunduğun il..

örneğin yeni yaptırdım 220 lira.

kaskoda da 4 seçenek var...

• quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

SIRA 64 TEPEE FORUMDAN EMEKLİ OLDU KALAN ARKADAŞLARA ARAÇLARINI HAYIRLI GÜNLERDE KULLANMA DİLEĞİYLE

64- FREEMANX/TEPEE PREMİUM PACK 110 HP/ALİMİNYUM GRİ/KAYSERİ/ASKER

hayırlı teskereler güle git gel kardeşim

vatan borcu sayılı gün çabuk geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es777

Çorum da yaşıyorum ismim Emre 26 yaşındayım kamu da 4*2 araç çalıştırmaktayım. Diğer aracım 2006 Toyota Hılux 2.5 D-4D 4x2 ilerleyen günlerde onuda tanıtır paylaşırız inşallah. Aslanı çorum bayii karataş tan 2 25,03,2013 tarihinde teslim aldım 44.000 tl ye mal oldu bayii de sergilenen model beyazdı ve bütün opsiyonlar üzerindeydi (zenith hariç) aslında meşe kahve istiyordum ama beklemek istemedik ve anlık bi kararla beyaz aslanı showroomdan çıkardık.
    resimler yarın yüklenecek.

Emre cim aramıza tekrar hoşgeldin Aslanın hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan.

gerçeten harkulade darısı buradaki isteyen arkadaşlarımızın başına.

senden özellikle motor ve navgasyon detaylı resimler bekliyoruz artık.

bu arada senin ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımız için

benim adımda Gökhan

bende 39 yaşındayım

aslen Ordu Perşembe liyim

İstanbulda ikamet ediyorum

Çorumda mutlaka durur leblebi alırım.

teknikerim.

• quote:

quote:

quote:

600TL

Bana 450 TL çıkardılar sigorta bedelini.. Bence sigortayı araştırın.. Onun yerine park paketini satın alın derim.

neymiş ya bu 450 - 600 yuh bee..Daha yeni yaptırdım 210 tl. artı olarak sizinki daha yeni model olduğu için kaza risk oranı eskiye nazaran az olduğundan daha az prim ödemeniz gerekmez mi?

Arıtayım sen bu işleri bayağı boşlamışsın gördüğüm kadarıyla eğilmeni araştırmanı tavsiye ederim.

yok uğraşmam dersen yardımcı olayım

senin bahsettiğin kaskoda oluyor

sigorta ise il bazında risk en büyük faktör

sonrasına eklemek istiyorlar vs vs.

• quote:

quote:

ne sakıncası dostum canının istediği zaman ara sor.Bizde "NO" kapris..

çok teşekkürler :) nereden temin edebiliriz peki ürünü?

Bak bu ürünü bende yeni gördüm hiç biryeri delmene gerek kalmadan kapı döşemesine çift tarafl bant ile yapıştırıyorsun kapı açıldığında hem yere logonu yansıtıyor hemde kendi üstündeki
    aydınlatma yanıyor.Gerçektende çok iyiymiş.Ben yurtdışından ebay dan getirtmiştim.yaklaşık tl olarak 15 tl falan gelmişti yaklaşık 25-30 güne eline geçiyor.Karar sana kalmış..

Bu yeni model olanı

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/peugeot-kapi-alti-led-logo-delmeden-montaj-82155435#product-information

Buda benim aldığım bu modelde delik delmek zorundasın..

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/peugeot-kapi-alti-led-logo-ithalatci-farkiyla-81776796#product-information

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

arkadaslar merhaba.. bugün peugeot bayii'ne uğrama şansım oldu.. Kısa süreli bir kampanya yapmışlar dediklerine göre, şuan için zenith modeli emniyet paketi, metalik renk, park paketi dahil 43.500 fiyat verdiler. Sizce fiyat nasıldır??

arkadaşlar cümleten merhaba

fiyat güzel bence.

ama biraz daha birşeyler almaya çalışın paspas takımı

indirim sigorta veya kasko gibi.

paspas takımını hediye edecekler onu koparabildik yakında bende koyarım resimleri

• quote:

quote:

quote:

ne sakıncası dostum canının istediği zaman ara sor.Bizde "NO" kapris..

çok teşekkürler :) nereden temin edebiliriz peki ürünü?

Bak bu ürünü bende yeni gördüm hiç biryeri delmene gerek kalmadan kapı döşemesine çift tarafl bant ile yapıştırıyorsun kapı açıldığında hem yere logonu yansıtıyor hemde kendi üstündeki
    aydınlatma yanıyor.Gerçektende çok iyiymiş.Ben yurtdışından ebay dan getirtmiştim.yaklaşık tl olarak 15 tl falan gelmişti yaklaşık 25-30 güne eline geçiyor.Karar sana kalmış..

Bu yeni model olanı

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/peugeot-kapi-alti-led-logo-delmeden-montaj-82155435#product-information

Buda benim aldığım bu modelde delik delmek zorundasın..

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/peugeot-kapi-alti-led-logo-ithalatci-farkiyla-81776796#product-information

Çok teşekkür ederim ben bu ÜRÜNÜ buldum ebay'dan fiyat olarak pahalı mı sizce?

• hangisini buldunuz..benim aldığım ebay fiyatı tl olarak bana kargo bedava 15 tl gibi bi rakama gelmişti..

ama linkteki gerçekten de daha kullanışlı gibi ben alırken bu model kesinlikle yoktu..ben senden olsam ilk linkteki ürünü alırım.kırmızıda ampül taktın mı oooo süper olur..
  • quote:

hangisini buldunuz..benim aldığım ebay fiyatı tl olarak bana kargo bedava 15 tl gibi bi rakama gelmişti..

ama linkteki gerçekten de daha kullanışlı gibi ben alırken bu model kesinlikle yoktu..ben senden olsam ilk linkteki ürünü alırım.kırmızıda ampül taktın mı oooo süper olur..

http://www.ebay.com/itm/181091760179?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

bu ürün hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

600TL

eee tamam senin plakadan (52) dolayı mı 220 tl acaba..?

Bu arada bende antalyadayım ve plakam da 07 ama bursa falan 400-600 de geziyor.bu yüzden de bende zaten sigortadan bahsediyorum gökhanım
    madem sigorta il bazında fiyatlandırılıyor arkadaşların aldığı fiyat hangi ilin 450-600 fiyatları bi onu sormak lazım.benim tahminim (yarın daha kesin konuşurum) bu yeni düzenlemeden
    sigorta pirimleride had safhada etkilendi zannediyorum.Ben 2 ay evvel 220 tl ye yaptırdım yarın bi sorayım aynı sigortaya fahiş rakam verirse demek ki hepsi astronomik artmıştır demektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

600TL

Bu arada bende antalyadayım ve plakam da 07 ama bursa falan 400-600 de geziyor.bu yüzden de bende zaten sigortadan bahsediyorum gökhanım
    madem sigorta il bazında fiyatlandırılıyor arkadaşların aldığı fiyat hangi ilin 450-600 fiyatları bi onu sormak lazım.benim tahminim (yarın daha kesin konuşurum) bu yeni düzenlemeden
    sigorta pirimleride had safhada etkilendi zannediyorum.Ben 2 ay evvel 220 tl ye yaptırdım yarın bi sorayım aynı sigortaya fahiş rakam verirse demek ki hepsi astronomik artmıştır demektir.

hocam ben bursadayım ve araç abimin üzerine olacak.. 2 adet aracımız var onlarda abimin üzerinde kaza bela hiç bişey yok o araçlarda şimdiye dek, en düşük verilen 450 TL en yüksekte 600 TL verdiler

• quote:

quote:

hangisini buldunuz..benim aldığım ebay fiyatı tl olarak bana kargo bedava 15 tl gibi bi rakama gelmişti..

http://www.ebay.com/itm/181091760179?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

bu ürün hocam

Yaklaşık 30 tl gibi bi rakama gelecek ben senden olsam 50 tl gibi bi rakama TR sitelerden alırım ve hemde beklememiş olurum.Benim aldığım fiyat yurtdışı
    15-16 tl ye geldiği için ben yurtdışını tercih etmiştim..Bugün itibari ile fiyat bayağı artmış gibi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

600TL

hocam ben bursadayım ve araç abimin üzerine olacak.. 2 adet aracımız var onlarda abimin üzerinde kaza bela hiç bişey yok o araçlarda şimdiye dek, en düşük verilen 450 TL en yüksekte 600 TL verdiler

Bu demek oluyor ki şehrin önemi olduğu kadar yeni düzenlemenin kesinlikle sigorta pirimlerini 2 katına çıkardığı anlaşıyor.Ben buna kesin yanıtı yarın (bugün) vereceğim..

• quote:

çok teşekkürler yardımlarınız için
  • Ben bütün paketler dahil 44.000 e aldım sigorta yı ve kaskoyu serviste yaptırdım sigorta 340 kasko(peugeot kasko) 1520.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es777

Ben bütün paketler dahil 44.000 e aldım sigorta yı ve kaskoyu serviste yaptırdım sigorta 340 kasko(peugeot kasko) 1520.

valla senin fiyat gerçekten iyiymiş..
  • quote:

quote:

çok teşekkürler yardımlarınız için

rica ederim...
  • Mobilde 1000 sayfa olmuş
  • Hayırlısı olsun, ben de bir pürüz çıkmazsa inşallah çarşamba gibi alacağım arabamı, bakalım bende kasko ne çıkacak, biz trafik sigorta esp bluetooth dahil 43500 e anlaştık, bir miktarınıda ödedim, heyecanlıyım çok...
  • quote:

Hayırlısı olsun, ben de bir pürüz çıkmazsa inşallah çarşamba gibi alacağım arabamı, bakalım bende kasko ne çıkacak, biz trafik sigorta esp bluetooth dahil 43500 e anlaştık, bir miktarınıda ödedim, heyecanlıyım çok...

güzel bir fiyat ve güzel bir donanım seçeneği hayırlı olsun şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.