Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elcas

bana az önce 80 900 dediler. metalik ya da cam tavan opak + 30 ay %0 faiz. peugeot için normal rakamlar. 15 bin aşağısı her zaman veriliyor. ancak biz fakiriz.

Kardeş sen fiyatı nerden aldın hangi paket? Ben dizel otomatik style için izmirden fiyat aldım gümüş gri 80.500 ben sıfır alacam gibi. Sonuçta 2016 Style Kasko fiyatı 95.450 gözüküyor. 2015 Active 84.186 gözüküyor. Model farkıda var arabada.
  • bbasci06 kullanıcısına yanıt
    amin.
  • bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ki. hiç anlamadım peugeotu.
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    hocam, Ankara göral. en iyi stok onlarda oluyor. sıfır faizi unutma izmir için. bana daha iyisi yok dedi. izmir 400 tl daha iyi. style paket. sen de cam tavan var mı?
  • quote:

hocam, Ankara göral. en iyi stok onlarda oluyor. sıfır faizi unutma izmir için. bana daha iyisi yok dedi. izmir 400 tl daha iyi. style paket. sen de cam tavan var mı?

Bende cam tavan yok ekstra hiç bişey yok.
  • Araç model versiyon nedir hocam? Bende satıp 308 düşünüyorum da. Fiyat ne belirlediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rabbitix R kullanıcısına yanıt
    Eski sayfalarda vardı,bende de var ve tamamen normal bir durum diye söylenmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

15 ile 16 arasındaki fark çift bölgeli otomatik klima farkı
    Expertiz raporunda ise yetkili servise telefonla sorun yapmazlarsa farklı biryerden yaptırın
    Aracı kaça bırakıyorlar

Araca 70 bin diyor. Ama internette 66- 67 bin arası görüyorum fiyatları pazarlıksız. Araba 7 bin km de hiç sorun yok diyorlar sağ çamurlukta hafif bir sürtme var detaylı göstermek lazım tabi. Kaça alsam iyi fiyata almış olurum?

Pazarlık ettiğiniz araçta ön-arka park sensörü,geri görüş kamerası varmı bilmiyorum ama aşağıdaki ilan benim aracım.bir inceleyin isterseniz.Hatasız,boyasızhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sifirdan-farki-km-si-364537411/detay

PM le görüşürüz sonra

Eyvallah :)

• quote:

Arkadaşlar sıfır style dizel otomatik için 80.500 fiyat aldım gri renk. Nasıl fiyat?

Peugeot bilindik taktiklere yine başladı anlaşılan. Daha ÖTV artışı bile olmadan önce Active EAT sedefli metalik cam tavan için son fiyat 87500 vermişti Avcılar Deniz ki aşağı yukarı eşdeğer fiyatta olması gereken iki araçtan bahsediyoruz...
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Hocam, forumun 'Peugeot uzmanı' gibi gördüğüm için size sorayım, sanırım daha önce 208 de kullanmışsınız. ÖTV filan derken, B sınıfı bir araç ihtiyacımı rahatlıkla karşılayacağı için 208 e yönelmiş bulunuyorum. Ne dersiniz, 208 konfor-güvenlik-yol tutuş vs olarak 308 in çok mu gerisindedir?...Uygun bir fiyat yakalarsam sıfır 208 EAT 110 BG almak niyetindeyim, çok önemsediğim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • don_civan D kullanıcısına yanıt
    Hocam segmentler farklı.Yüksek hız şehirdışı vs gibi olaylar varsa 308
    Şehiriçi kısa mesafe vs gibi olaylar varsa 208 işinizi görür.
    308 daha konforlu daha sessiz(dizel için konuşuyorum)
    Ama ben şehiriçi kısa mesafelerde manuel olmasına rağmen 2008 i tercih ediyorum(208 olsa onu kullanmayı tercih ederdim)
    Çok temiz az km li 308 130 hp eat6 da tercih edilebilir.Bir oto kuaföre sokarsınız sıfır gibi yaparlar.Değer kaybıda olmaz.
    Şehiriçi kısa mesafe kullanıyorsanız 208 alınabilir.Ama tavsiyem cam tavan Mirror link geri görüş olsun

• Peugeot'daki geniş cam tavan çok ilgimi çekti benim de. Peki, yazın güneş tepedeyken herhangi bir rahatsızlık oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

Peugeot'daki geniş cam tavan çok ilgimi çekti benim de. Peki, yazın güneş tepedeyken herhangi bir rahatsızlık oluyor mu?

Ekim ayında aldığım için sıcakta kısa süre kullanabilmiştim fakat klima çok güçlü gerçekten. Yazın cam tavandan sıcak girişi çok olursa film çektireceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba kışlıklar için 16" kara jant alacağım. jant işinden anlamam ölçüler, aralıklar vs ne olmalı.
  • bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    Cam tavan perdesi ince olduğu için yazın çok sıcakta biraz rahatsız edebilir.
    Ben film yaptırmadım ama forumda yaptıranlar olmuştu,iyi bir çözüm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: umacar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-2014-model-308-130-bg-369552304/detay

Ne dersiniz alınır mı

Bu araç alınmaz. Sol önden işlem var bence, marşbiyelden de pek iyi kullanılmadığı belli.

Ama emurat'ın paylaştığı aracın fotoda görünen bi falsosu yok. İyi baktırılıp 66.5'a doğru alındı mı pişman etmez bence. @emurat

Edit: Güzel dediğimin de fotoda 10 bin km ama ilanda 18 bin. Arda baya kullanılmış, uzun süreli ilan mı acaba.. öyle ise vardır bi iş.

Aracın marşpiyelinde göçük var diye iyi kullanılmadığı mı anlaşılıyor çok alakasız olmuş bence. Fotoğraftan bakarak işlem olduğunu anlamanıza da çok şaşırdım bu işten baya anlıyorsunuz sanırım.

• Dancing Bear D kullanıcısına yanıt
    İşlem olmayabilir foto az farklı açıdan olsa iyiymiş aslında.
    Ama marşbiyel insanın gözüne hep batar mutlaka yaptırıp boyatmak lazım. Kaportacı araba 1 hafta bende kalacak dese o bile sıkıntı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    ben de katılıyorum. maşpiyer önemli bir yer. abim kaportacılık yapıyor. en zor kısımlardan birisi orası.
  • quote:

ben de katılıyorum. maşpiyer önemli bir yer. abim kaportacılık yapıyor. en zor kısımlardan birisi orası.

Ben de katılıyorum. Hatta marşpiyel plastik kaplama değilse direk metal kısım darbe aldıysa, aracın en çok su yiyen kısımlarından biri. Boya gittiyse ve yaptırılmaz ise çok kısa sürede paslanma ve korozyona maruz kalabilir.

• ilteris_ kullanıcısına yanıt
    arkadaşın arabasının resmini hatırlamıyorumda , marşpiyelde ki hata ya da kusur alıcıya itici gelebilir, ama 308 lerin marşpiyel üzerinde ayrı bir döküm var dikkat edin ziftle kaptlı gibi üzeri de boyalı zaaten, eski 206 m da sağ marşpiyelim boydan boya göçmüş beden önceki bildiğin giydirmiş, ama ne su aldı ne de çürüdü, ki 308 in marşpiyelde çürüme ön görmiyorum bile, fakat doğrudur kaportacılar yapmaya değer görmüyor orayı, işlemi çok zor,var yani bizim forumda marşpiyelinde avuç içi kadar hatası olan arkdaş yok mu o araba çöpe mi atılır abiler, tablonun tamamına bakmak lazım, marşpiyelde ki sorun arabayı 69 a sattırmaz belki ama 67500 parası olan alır belki de, 1 lira 1 liradır yeri geldiğinde; bende diyebilirim ki büyük şehirden araba alınmaz; neden kısa mesafede kullanılıyor,dur kalk felan, çiziği vuruğu eksik olmaz, kimse istanbul ankara dan araba almasın mı öyliyse, ön yargı yapmayalım, expertiz yaptıralım, 150 lira ver 250 lira ver kafan rahat olsun her zaman, kim alıyorsa tabi.

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.