Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mert bbc Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
22.844
Cevap
232
Favori
1.025.516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Peugeot >> Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
Giriş
    1717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elcas

hayırlı olsun. 30 ay sıfır faiz kampanyası var mı? mtv'yi bayii mi ödüyor? hediyeleri kabul ettiler mi?

Sağol kardeş 0 faiz olayı biraz düzmece gibi aracin fiyatını arttırıyor lar ozaman bi anlamı kalmıyor. Seneye olan mtv ise onuda kabul etmediler. Hediyeleri söz verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 7 Aralık 2016; 21:00:53 >
    |
    |

3.şık
    |
    |
    elcas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar hediye alt karter koruma metal istedim normal de plastik kaza anında zararı olurmu? Koltuk koruma kimyasal dedi zararlı dedi özellikle çocuklar için kararsızım yaptirmakta. Birde aracın üzerinde gelen lastikler nasıl iyi mi? serviste continental premium contact 5 vardı benim Sıfır araçtaki lastikleri alip ondan az bi fiyat farkı ile takarlar mı? Bu lastik değişimi mantıklı bir işlem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkürler. başka fikri olan.
    |
    |
    ruab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

goodyear ve conti çok fark yok. ama karteri plastik olsun bence. yeterli korumayı sağlar.
    |
    |
    emurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

size soru şu: 59 bin nakitim var. aracımız sattım az önce.
    1. 308 dizel otomatik için 11 bin kredi gerek.(15 bin km)
    2. benzin 208 otomatik alabiliyorum. (sıfır)
    3. 308 active manuel alabiliyorum. (15 bin km)

sizce hangisi???

Iyi hocam sonunda sana da 308 alıyoruz galiba

308'lerden biri olmalı bence. Bana kalsa 2014-5 allure man. 2. El diyecem. İlla otm lazımsa yine 2. El bluehdi active olabilir. Ya da yeni alınıp yakın fiyata satılan bir classic ya da plus. Ama 308 olsun. C sınıfı HB'lere daha bir özeniyor firmalar. 308 klas ve atletik bi araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkürler. manuel sıkıntı değil. hatta daha iyi olur. hatun zaten kullanmıyor. plusları 70 e aldım demiyorlar ki 77 bin istiyorlar. sıfırı da 77 göralde var. saygı duymak gerek. mal onların.

11 bin kredinin aylık ödemesi zorlayacak beni. geriye manuel benzin var. yakın bir yerde varmış. yarın görmeye çalışacağım.

aracı sattım. arabasız olmak zor.
    |
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar;

61 e active otomatik, 69 a dizel otomatik. ???

Ben benzinli otomatik diyorum :)))

|
    |
    elcas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

65 gibi alınırsa fena olmaz gibime geliyor. Navigasyon ve denon var. Tek eksisi bayadır ilanda duruyor. Ta eylülde de vardı.

goodyear ve conti çok fark yok. ama karteri plastik olsun bence. yeterli korumayı sağlar.

Goodyearın hangi serisi var arkadaşım. Birde karter neden plastik olsun güvenlik için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 7 Aralık 2016; 23:23:54 >

Şimdi burada bayi ismi vermek istemiyorum ama bir kaç büyük bayiyi arayıp sorabilirsiniz, güzel kampanya yapmışlar. Şu an piyasada eski fiyatlardan sıfır dizel otomatik alınabilecek iki tane araç kaldı birisi opel insignia diğeri peugeot 308, bunlar da stoklarla sınırlı 2017 i görmez tükenir.

|
    |
    cordial2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aracım Michelin Pilotsport3 225/45/R17 91V lastikler ile gelimişti.
    Araç şuan 23000 km'de.Bugün kaldırıma sürtmem sonucu sağ ön lastik jant ile birleştiği yerden topuktan maket bıçağı ile kesilmiş gibi yarıldı ipler görünüyor.
    2 Adet aynı lastikten bulsam değiştireceğim.
    Ancak bulamama durumuna karşı,michelin crossclimate lastik den 4 adet alsam mı diyorum ? Bu lastikleri tavsiye edermisiniz ?

Yada pilotsport3 bulamazsam,öndeki 2 lastiği yeni pilotsport 4 ile değiştirsem,arkalar pilotsport3 olarak kalsa aracı etkilermi ?
    Önler yeni,arkalar 23.000 km de olmuş olacak bu sefer.
    Engin bilgilerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabbitix -- 8 Aralık 2016; 0:43:11 >

Teşekkürler
    |
    |
    Rabbitix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    308 classic edition plus diye grup açtım facebook da beklerim

|
    |
    Hiç bir yerde bilgi de yok.

pm attım
    |
    |
    Rabbitix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rabbitix

Arkadaşlar merhaba,
    Aracım Michelin Pilotsport3 225/45/R17 91V lastikler ile gelimişti.
    Araç şuan 23000 km'de.Bugün kaldırıma sürtmem sonucu sağ ön lastik jant ile birleştiği yerden topuktan maket bıçağı ile kesilmiş gibi yarıldı ipler görünüyor.
    2 Adet aynı lastikten bulsam değiştireceğim.
    Ancak bulamama durumuna karşı,michelin crossclimate lastik den 4 adet alsam mı diyorum ? Bu lastikleri tavsiye edermisiniz ?

Yada pilotsport3 bulamazsam,öndeki 2 lastiği yeni pilotsport 4 ile değiştirsem,arkalar pilotsport3 olarak kalsa aracı etkilermi ?
    Önler yeni,arkalar 23.000 km de olmuş olacak bu sefer.
    Engin bilgilerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

Önceki aracımda 30 bin km Michelin Crosclimate kullandıktan sonra 25 bin km civarında 308'e de aynı marka ve modeli taktım.

Özellikle Marmara-Ege bölgesi gibi bölgelerde yaşıyorsanız, yani yağmur miktarı kar miktarından fazla bir bölgedeyseniz bence tam ideal lastik. Ne yazlık ne kışlık diye bir derdiniz olmuyor.

Ayrıca kış lastiklerinin yağmur performansları ne yazık ki çok kötü, en iyileri bile C - D hatta E olanlar var. Sürekli kar üstünde gitmediğimiz için yağmur performansı çok önemli. Michelin de bu performans A.

Michelin Crosclimate ile kar üstünde de gitme şansım oldu. Özellikle İstanbul'da yaşayanlar bilir, 2016 yılbaşı günü oldukça yoğun bir kar yağmıştı. Şişli deki yokuşları o karda sorunsuz çıkmıştım. Yine çok sık şehirlerarası yollara çıktığım için, İstanbul Kütahya, Afyon, Balıkesir ve Ankara yollarında da deneme şansım oldu. Hiç bir sorun yaşamadım.

Sonuç olarak ağırlıklı olarak sulu yollarda çok daha fazla kullandığımız için, Crosclimate ideal
    Karlı ortamlarda sorun yaşamadığım için sıkıntı yok. Yazın ise sessiz ve yol tutuşu gayet iyi.

30 bin km kullandığım lastiklerle sattığım aracımı alan kişi lastikler iyi dedi. Buradan da aşınmasının korkulduğu gibi olmadığını da düşünebiliriz.

Bence iyi lastik.

• Yüzbaşı
    435 Mesaj

Hocam araç classic edition plus yani ( Türkiye tabiriyle, Cezayir'in allure si).. Bize gelen araçlardan önce siz almışsınız ilk..
    |
    |
    TayhanCelik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: monsera

bu style ın donanımı nedir ki?
    Hiç bir yerde bilgi de yok.

Active ek olarak;

Ön/arka park sensörü
    Geri görüş kamerası
    Karartılmış arka cam
    Farklı tipte kumaş koltuk
    |
    |
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
28,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.