Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (537. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese iyi günler 308 forumu gayet hareketli 1 aydır takip ediyorum. 2 araba arasında kaldım. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 308 1.6 hdi accces 61.000 tl ve astra 1.6 benzinli edition plus 56.000 tl. iki araba segment olarak farklı olsada ikiside benim için olabilir. bu arabalardan hangisi tercih etmeliyim ekonomiklik 2. el değeri rahatlık ve diğer etkenlerle ilgili tşk iyi forumlar.
  • barkey B kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de aynı segment "C"

Biri "eski nesil" benzinli motor, biri de güncel sayılabilecek dizel. Kafa yormaya gerek yok

• memurpower M kullanıcısına yanıt
    Film için verilen bir ceza mahkemeye taşındı ve iptal edildi. Yaklaşık 1-1,5ay önceki bir haber bu. Kanundaki maddenenin yanlış yorumlanması sebebiyle gelişi güzel ceza kesildiği ortaya çıktı.
  • Selam sanırım full paketlerde var bu activlerde yok
    4 cam etrafında bulunan krom çerçeve şeridi nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mı? yada serviste parça kodu ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz Teşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 4 Şubat 2016; 12:04:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

Selam sanırım full paketlerde var bu activlerde yok
    4 cam etrafında bulunan krom çerçeve şeridi nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mı? yada serviste parça kodu ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz Teşk.

Daha once paylasmistim. Cerceveler fitillerin icine gomulu, fitillerle beraber degisiyor. Maliyet yuksek. 30-40 sayfa once olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Teşk Hocam servisi aradım bende şimdi 3000 TL diyor
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Yok 3bin degildi sanirim 1500 kusure geliyordu. Belki ilerde diger araclar icinde yapilan yapistirma seklinde olanlari cikarsa uygulanabilir.

• Çok Teşekkürler.
    Şu ana kadar aradığım servis hiç takmamış. Akşam gelecek bir Active araç varmış ona bir baksın usta, konuşalım dediler.
    Servisten bu işin oluru için bir teklif alıp size de haber vereceğim.
  • Camlara film cektireyim dedim ama filmi çekenler bile ceza yazılabilir diye uyarıda bulununca perdeye döndüm.
    Var mı aramızda serviste perde taktıran? bilgilerini paylaşan olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orijinalden alıntı: burak reis

Ses büyük ihtimalle direksiyon mili toz lastiğinden geliyo. Dışarıdan içeriye toz vs almasın diye bir lastik var iki tarafı körüklü bu lastiğin, bunun ortasındanda direksiyon mili geçiyo direksiyon milinin geçtiği yer sert plastik aşıntı olduğunda bu ses çıkıyo. Servis drek yağlamaya çalışır ama daha kötü olur. Kolay gelsin.

Vallahi gerekirse lastiği değiştirttiririm. +garanti bile yaptırdım hiç gözlerinin yaşına bakmam. İnşallah dediğiniz gibi kolay bir parçadır. Benim derdim mekanik bir sorun olmasın.

Aynı ses bir haftadır benim aracında da var. Şu kadar ki benim araç 21 binde. Soğuk havalara başlamıştım. Takipteyim.

Havaların ısınmasından sanırım ses kayboldu...

• elcas kullanıcısına yanıt
    Yok yaş oldu 41 bundan sonra kuş sesi gibi geliyor artık, 35 e kadar öyle gibi geliyor o sesler😀😀

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    hocam arka camdaki film gerinizden gelen sizi takip eden şöförün ön görüşüne tamamen engel olduğu için hem yüksek risk hem en tehlikelisi hem en yasak olanı :))) polis bu cezayı kafasına göre kesiyor, dayandırdığı kanun maddesi ise, araç üzerinde orjinali haricinde ruhsata işlenmemiş donanım bulundurulamaz ibaresinden 89 tl felan gereksiz bir ceza can yakmalık sadece
  • barkey B kullanıcısına yanıt
    hocam dizel benzinli arası fiyat farkı 5bin tl ayrıca dizeli 61bin tl diyorsunuz
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Bagaj camı simsiyah olsa ne olur ki.....aracın arkasında 3 kişi otursa, zaten içi karanlık oluyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakım er

Çok Teşekkürler.
    Şu ana kadar aradığım servis hiç takmamış. Akşam gelecek bir Active araç varmış ona bir baksın usta, konuşalım dediler.

Bu arada 12v luk bir elektrik kablosu ve uygun soketin sağlanması gerekiyor sanırım. Sigorta kutusu üzerindeki doğru yere bağlantıda cabası. Bende merak ediyorum ne diyeceklerini ama çokta umudum yok.
  • Bu perde de alternatif

• quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Çok Teşekkürler.

Bu arada 12v luk bir elektrik kablosu ve uygun soketin sağlanması gerekiyor sanırım. Sigorta kutusu üzerindeki doğru yere bağlantıda cabası. Bende merak ediyorum ne diyeceklerini ama çokta umudum yok.

Şimdi servisi aradım. Usta biz yapamayız demiş. Uygun alan yok falan demiş.
    (cam üzerinde mi yoksa genel olarak kablo bağlantıları için mi?)
    Artık neden yapamazlar niçin olmaz fazla kurcalamadım. ilk başta zorluğundan dolayı diye düşündüm ama sadece zorluk olsa yüksek bir işlik ücreti teklif edebilirlerdi.
    Neyse bu aşamada net bir bilgi yok ama olmayacak gibi. Servis dışında bu işe bulaşmak istemem.

Yarın sabah servise gideceğim orada bu konuyu daha net öğrenirim.
    Yarın servise neden gideceğimi de yazacağım o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakım er -- 4 Şubat 2016; 17:46:47 >

• Yarın sabah servise gideceğim.
    KONU; TRAVERS
    Ayna ile ilgili konuşurken travers ile ilgili bültenin geldiğini öğrendim.

Yarın yada müsait bir zamanınızda gelin fotoğrafını çekip kayıt açacağız parça yenisi ile değişecek dediler.
    (yeni parça üretilmiş)
    Şimdi bu travers konusunda haber bekleyen vardı ama kim hatırlayamadım. siz hatırlarsanız ismini ekleyin alıntıya lütfen.
  • quote:

Yarın sabah servise gideceğim.
    KONU; TRAVERS
    Ayna ile ilgili konuşurken travers ile ilgili bültenin geldiğini öğrendim.

Yarın yada müsait bir zamanınızda gelin fotoğrafını çekip kayıt açacağız parça yenisi ile değişecek dediler.
    (yeni parça üretilmiş)
    Şimdi bu travers konusunda haber bekleyen vardı ama kim hatırlayamadım. siz hatırlarsanız ismini ekleyin alıntıya lütfen.

Hocam bültenide paylaşma imkanınız varsa çok iyi olur. Birde yeni nesil parçanın referans numarası varsa onuda mutlaka alın.
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.