Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hisbilisim
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abc peugeot'da problem yaşayan var mı ? Bir saate yazacağım tekrar gene sorun yasadık da!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün İzmir'den Eskişehire geldim tatil vs için. 480 km yol yaptım 100 km/ 4,5 lt yakıt tüketimi ile geldim full bagaj ve 3 kişi klima sürekli açıktı. Depoyu fulledim 480 km yol yaptım, şuan yakıt menzili 700 km yazıyor :) hızım 110-120 arasıydı. İnanılmaz az yakıyor.

• cenkmy kullanıcısına yanıt
    ozanakbulut134 O kullanıcısına yanıt
    5 bin TL indirim söz konusu,telefon ile irtibata geçtiniz sanırım. Hiçbir paket yok değil mi? Yada metalik boya yok galiba...
    Maşallah diyelim.Özür dilerim diğer cevaplarda kaçırmış olabilirim, sizin araç tam otm.dizel olan versiyon muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szymek61 -- 27 Temmuz 2015; 20:52:15 >
  • Konuya girmeden önce çocuğunuza araba sözü verdiyseniz unutmuyorlar hele ki kızsa aman aman aman. Bende yanlışlıkla ağzımdan kaçırdım neyse ki 3 yıl var daha ,

Kimi benim gibi yüksek miktar para vereceği bir mal alacaksa onu satan kişinin kendisiyle ilgilenmesini ister, sorduğu sorulara cevap bulmak ister, ne yazık ki bu bayide bunlar yok.

Geçen hafta iş yerinden bir arkadaşım kızına araba almak için bana danıştı. Kıza araba bakıyorum bir türlü bulamadım beraber bir bayilere bakalım mı dedi olur dedim. Perşembe günü kırşehir dönüşünde arkas volvoya baktık. Daha önce volvo'da yaşadığım sıkıntılardan sonra pek önermedim ama volvo Türkiye arayıp özür diledi, arkas müdürü arayıp özür diledi, siz bizim için müşteri değilsiniz dostumuzsunuz yeriniz ayrı deyince belki indirim koparırım dedim ve volvoya baktık. Yeni ehliyet almış birine hele ki kıza sıfır premium araç almayı pek mantıklı bulmadım. Kendisi cumartesi günü bmw'ye gitmişti hız sabitleyici bile yok o araçta deyince bayiden ayrılmıştı. Daha sonra aradı yeni ehliyet almadı mı ne gerek var premium araca ikinci el 20-30 bin liralık araca bak, tecrübe etsin daha sonra premium alırsın dedim. Kafasına yatmış öğleden sonra aradı peugeot'a forda bakalım mı dedi, işler karışık olunca, kaçmak için fırsat kolluyordum saat 4:00'de mesai bitirdim. Hanım ve ufaklıklar kayınpederle gönderdim, kızım ve onun arkadaşı evde oturunca onlarıda alayım hemde seviyorlar araç bayisi gezmeyi neyse onlarıda aldım istanbul yoluna doğru yola çıktım. Abc peugeot'da buluştuk. 208'e bakalım sonra diğer markalara bakarız dedi içeri girdik, benim kızı hemen tanıdılar halasıyla darmaduman etmişlerdi orayı İçeri girdik resepsiyondakiler siz mi dedi, 308'e mi geldiniz gene dedi, 208'e bakacağız dedim kaydınızı alalım dedi, kızım orada 308 alkantra döşemeli aracı görünce baba bizim aranın aynısını getirmişler dedi bende bakmak için resepsiyonu kale almadım araca yöneldim diğer aradaşımda 208'i aramaya başlamış. Resepsiyonist beyefendi kaydınız alalım sonra bakın dedi, ne kaydı bu böyle ya dedim kaydımı yaptırdım. Arkadaşda geldi sizi danışmana yönlendiriyorum dedi arkalardan bir bayana yönlendirdiler kadının müşterisi var, 208 nerede aracı gösterinde biz bakalım dedik aracın yanına gittik, araç bomboş, hiç bir şey yok araçta. fiyatı ne kadar, allure versiyonu yok mu, falan derken tekrar müşteri danışmanın yanına gittik. araca baktık ama allure değil, allure yok mu diye sordum, efendim müşterimle ilgilenip sizinlede ilgileneceğim dedi, arkadaşım boşta danışman yokmu size yönlendiriyorlar bizi dedi, kadın efendim resepsiyonist atıyor onunla konuşun dedi, ben sakin kalmaya çalışıyorum arkadaşımla gittik resepsiyonistin yanına, bize boşta danışmana yönlendirirmisiniz dedi, değişiklik yapamıyorum dedi, sizin satış müdürünüz nerede dedim, arka tarafta, çağır gelsin dedim. geldi bir bayan buyrun dedi 208 bakıyoruz ancak bizi dolu danışmana yönlendiriyorlar dedim. bu yaptığınız bir değil, iki değil dedim buna rağmen gene buraya geldik dedim kusura bakmayın allure yok dedi arkadaş fiyat verin bize diyor allure yok diyor, yahu liste fiyatı ne kadar? onu söylesenize dedim açtı bilgisayarı arkadan kızım sonunda anladı dedi ( sorun yaşadıkları bayan mış) fiyatı verdi arkadaş kızıma test sürüşü yaptırmak istiyorum beğenirse alırız dedi, maalesef test yaptıramam saat 5'i geçti dedi, tam lafa giriyordum ki arkadan bir ses; bu nasıl servis böyle iki gündür aracı getiriyorum problemi çözemediler dışarıda 50 liraya yapılacak işe hem 200 lira para alıyorlar hemde benzini mi bitiriyorlar ve sorunu çözemiyorlar, ama plakamı benden izinsiz söküp abc logolu plakalık takıyorlar terbiyesizler, bunlardan araç almayın dedi. Arkamı döndüm çok sevidiğim, saygı duyduğum bir amcam beraber almıştık aracını, bende hemen daldım almayın bunlardan araç geçen kardeşimle kızıma küstah tavırlar sergilediler şimdi de dolu danışmana verdiler yarım saattir keyiflerini bekliyoruz dedim, ortalık bir anda karıştı, bir yandan çok sevdiğim saygı duyduğum amcam bir yandan ben, müşteriler bize bakıyor, kendimi tutmadım ağzıma geleni saydım memur adamız mesai çıkışı geldik alacağımız aracı test ettirmiyorlar böyle firmadan lastik sibobu alınmaz dedim. Yukarıdan bir kaç kişi indi, biri yanıma geldi, sakin olun efendim ne sakin olacağım kızımla kardeşim geliyor küstah tavırlar sergileyip gönderiyorsunuz şimdi de bize aynısını yapıyorsunuz, özür dileriz efendim dediler, senin işin satıcılık bu işten para yiyorsan buraya gelenlere saygı göstermek zorundasınız, sana sorulan sorulara cevap vermek zorundasın, yapamıyorsanız markanın imajını zedelemeyin kendinize yeni iş bakın dedim. Daha sonra bu rezil bayiden ayrıldık. Lastiğim bunların önünde patlasa patlak lasitle gezerim ama bunların bayisine gitmem.

Arabaya bindik, yola çıktık hemen karşıda balonlu, kocaman hoş geldiniz yazılı hyundai bayisini gördüm yeni açıldı herhalde girelim bakalım dedik, bayiye girdik i10 ve i20'ye bakacağız, resepsiyonist hoş geldiniz nasıl yardımcı olalım dedi kızımıza i10 ve i20 bakıyoruz hangisini beğenirse alacağız dedi arkadaşım. Araçlar burada birşeyler içermisiniz dedi çayları söyledik hemen danışman geldik, bayi ful dolu, hyundai bu kadar tutulmuş demek dedim. Danışman hoş geldiniz vsvs dedikten sonra araçlara baktık kızımız i20'de karar kıldı cidden i20 harika olmuş sınıfında ki araçlardan kat ve kat daha iyi desem yeridir. Danışman o kadar ilgili ki araba aşığı olduğunu hemen anlıyorsunuz, test edebiliyormuyuz tabi dedi aracın anahtarını adam direk arkadaşa verdi efendim siz kızlarınızla gezin gelin dedi, bu davranışı ve sıcaklığından dolayı o bayiden araç alırım. Biz çıktık çiftlik kavşağına kadar gittik geldik, danışman bizi kapıda bekliyor araçtan indik efendim lütfen şimdi sizde test edin kızınızla beraber dedi ablamız beğenirse ona da verelim bir tane i20 dedi, ehliyeti yok ama sizin bu cana yakın davranışınızdan dolayı alırım bu aracı dedim, ben test etmedim. İçeri girdik çalışanların çoğu bu danışman gibi müdüründen çaycısına kadar. Yanımıza müdür geldi 57 bin lira panoramik cam tavan ve metalik renk farklı fiyatı, normal fiyatı 54,750 tlmiş. kredi vs olacak mı dedi yok peşin vereceğiz dedik, 54750 lira veririm aracı dedi arkadaş olur dedi parayı verdik işlemleri başlattık.

Bu rezil bayiyle yaşadığım sorunlar bir değil iki değil, bir volvo bir bunlar porshce satıyor sanki şerefsizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 27 Temmuz 2015; 21:26:20 >

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Benim araç manuel dizel hocam 1.6 e-hdi allure

• ozanakbulut134 O kullanıcısına yanıt
    Anladım, güle güle kazasız belasız kullanın...

• üstyayla kullanıcısına yanıt
    Amin hocam inşallah , sağlıklı vatanına mietine hayırlı uzun ömürlü 2-3 çocuğunuz olur.

Ekonomi konusunda da sanırım benzer fikirlerdeyiz. Bende değer kaybetmesi muhtemel şeylere yatırım yapmaya kıyamıyorum.

308 i Yeni 308 yapan şanzımanı. Bu araç size küçük gelecekse bile peugeot tam otomatik şanzıman ın citroen e gelmesini bekleyin ki gelmeye başlamış. Ondan sonra karar verin 3008 veya picasso ya. Maddi manevi veya görsel teknolojik açıdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iyi geceler,size bi soru sormak istiyorum malum sitede308 var aracta navigasyon var ve bildigim kadariyla premium packta olabiliyor sadece ama anahtarsiz calistirma olmasi gerekirken kontakta takili anahtar gordum yardimci olursaniz sevinirim,tesekkurler

• cenkmy kullanıcısına yanıt
    Galiba 71 lira idi. Tabi onu düz 70 e zorlamak lazım

Benim geçen haftaki araştırmalarım sonucu. Renk çok da önemli değil ise genelde gri olarak birçok bayide comfort paket li araç mevcut.tek tek Bayi arayıp ellerinde olanları sorup fiyat almakta fayda var. Malum sipariş geçmektense ellerindeki aracı satmak hem mantıklı bayi için hem ekonomik bizim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusT_SmiLe -- 28 Temmuz 2015; 1:32:09 >
  • ozan bişar O kullanıcısına yanıt
    2013 sonlarında ilk çıktığında. Opsiyonları tek alabiliyordunuz. Ben öyle hatırlıyorum. Bu premium veya comfort pack sonradan çıktı. Hatta ilk başlarda olan koltuk ısıtma ve alacantra seçeneği de kaldırıldı su an yok. Hatta bayiye gidip fiyat alırken premium paket istersen içeriklerini tek tek giriyor. Paket halinde tıklayamıyormuş. Muhtemelen o arkadaş navigasyonu almış sadece. Ama o zaman alış veriş yapmış olanlar daha iyi bilir.

• reco038 R kullanıcısına yanıt
    Leon yerine tabii ki 308. Ha golf deseydin veya başka bir araç farklı yorum yapardım. Bende çok istedim leon ama kalitesi 308 ile aynı değil.

Otopark gençlerinin 308 videosunu izlemenizi öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

az önce konustum 1.2 308 allure otomatk 69 bın tl ye bıraktı.

1.2. ALLURE PREMİUM + COMFORT PACK 76 BİN TL bıraktı.

göral ankara.

araştırıyorum bakalım

Çok demiş bana da geçen hafta fazla fiyat vermişti göral. 87 dedi allure + premium dizel için. Hemen ardından başka bayii aradım 85 dedi. Dikkat et.

• feriterk F kullanıcısına yanıt
    Abi Göral göral diyorlar da ben orayı d beğenmedim 308 satışı iyi galiba adamlar doğuş çalışanlarına mı özendiler nedir. Zorla çalışıyorlar. 2 kere gittim ilki gençten bir arkadaştı az biraz ilgilendi ama 2. Tam bir rezalet.

Başka bir bayi aradım telefon ile konuştuk nazik kibar sağ olsun. Hatta dedim bana böyle yaptı böyle söyledi başka satış danışmanı dedim. Abi ne diyim zor bi gündür falan dedi aynı işi yapıyorum birşey demeyeyim falan dedi gönlümü kazandı. Helal dedim başkasını kötülemiyor prim için. Ondan almak da kısmet olsun isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

Abi Göral göral diyorlar da ben orayı d beğenmedim 308 satışı iyi galiba adamlar doğuş çalışanlarına mı özendiler nedir. Zorla çalışıyorlar. 2 kere gittim ilki gençten bir arkadaştı az biraz ilgilendi ama 2. Tam bir rezalet.

Başka bir bayi aradım telefon ile konuştuk nazik kibar sağ olsun. Hatta dedim bana böyle yaptı böyle söyledi başka satış danışmanı dedim. Abi ne diyim zor bi gündür falan dedi aynı işi yapıyorum birşey demeyeyim falan dedi gönlümü kazandı. Helal dedim başkasını kötülemiyor prim için. Ondan almak da kısmet olsun isterim.
    Bende ne sorun yasadiysam Balgat Goral da yasadim. Umitkoy Goral ya da Abc de hic sorun yasamadim.

Biraz kismet biraz denk geliyor, adamina gore! Millete hakaret etmeye gerek yok miralay :) Buyukluk sende kalsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 28 Temmuz 2015; 1:26:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

Amin hocam inşallah , sağlıklı vatanına mietine hayırlı uzun ömürlü 2-3 çocuğunuz olur.

Ekonomi konusunda da sanırım benzer fikirlerdeyiz. Bende değer kaybetmesi muhtemel şeylere yatırım yapmaya kıyamıyorum.

308 i Yeni 308 yapan şanzımanı. Bu araç size küçük gelecekse bile peugeot tam otomatik şanzıman ın citroen e gelmesini bekleyin ki gelmeye başlamış. Ondan sonra karar verin 3008 veya picasso ya. Maddi manevi veya görsel teknolojik açıdan.

Sanzimanin yani sira yeni sasi ve yeni yuruyen kesinlikle farkli hissettiriyor ve isliyor. Bu saatten sonra eski sasi/yuruyenli C4 alinmaz maalesef. Arada daglar kadar fark var.

• JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    Gozume super gorunen leon ibiza gibi gorunmeye basladi guzel arac ama pejo basarmis bence leonu gecmis

• Fiyatlar gevseyince konu canlanmis. Baslarda ölü gbydi

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Burada arabaların + ve - konuşulduğu kadar bayilerinde + sı ve - si konuşulmalı. İşini düzgün yapmayan bayiye şahıslara hakarette ederim hakediyorlar

• Ohan kullanıcısına yanıt
    bende ankara göral da 5008 test ettim 5-6 ay önce.
    beğenmedim dedim.
    babamda 2007 dizel 307 sw var.
    benle ilgilenen bayana 308 sw gelince arayın bi test edeyim dedim.
    ayda bir arıyor araba aldınız beyfendi 308 sw daha gelmedi diyor.
    ve bu gidişle 308 sw gelmeyecek bence.
    çünkü eski 308 sw 2009 model var sadece ve pekte tutulmadı.

bu yüzden biraz 3008 düşünür oldum 307 sw dan sonrası için.
  • Arkadaşlar 308 in en full paketi dizel otomatik ve manuel en dip fiyat nedir şu aralar ?

Ayrıca bekletiyor mu galeriler sıra mıra diye ...

Temmuz çıkmadan alayım diyorum , en düşük fiyat için Kütahya deniliyor başka fiyat bilgisi ve galeri tavsiye ediyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.