Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30.293
Cevap
292
Favori
1.554.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Photon PH7020 vardı ondan parlaklığı bir tık az ve sadece tepe kısmından ışık yaydığı için photon gibi direkt aşağı ışık vermiyor.

Ama çok daha uzun ömürlü ve fabrikasyon led plaka ışıkları ayarında bir renk tonu var.

Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Hocam bence kablosuz carplay adaptörü almalısın.

Arabaya oturur oturmaz carplaye bağlanıyor acayip rahat.

Carplay demek google maps demek aynı zamanda çat diye anlık trafik bilgisi ekranda.

• Evet Hocam ama Istikrarsiz Calisiyormus cogu, gec baglanmalar, kopmalar, Navitec vardi sanirim en bilineni, kimi memnun kimi degil ama memnun olanlar da sorunlu diyenler vs...

Bu adaptörü tavsiye ederim.

Ben kullanıyorum. Kibrit kutusundan az daha uzun. Çok kompakt. Türkçe dil desteği de var. Anında çat diye bağlanıyor. Hatta kapıları uzaktan açtığımda arabaya binince bağlanmış oluyor.

İndirimlerle 2.098 TL ye gelmişti geçen gün.

Trendyolda da takip edebilirsiniz.

Carlinkit 5.0 2AIR 2 In 1 Android Auto & Apple Carplay 2023 En Güncel Versiyon Kablosuz Wireless Adaptör (CPC200-2AIR)

https://www.hepsiburada.com/carlinkit-50-2air-2-in-1-android-auto--apple-carplay-2023-en-gncel-versiyon-kablosuz-wireless-adaptr-cpc200-2air-p-HBCV00004CWEW9?magaza=embatech&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6676929F0 -- 10 Şubat 2024; 20:43:11 >

• ele.elec.eng. kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın, kazasız, cezasız, belasız. Aynı Model araç kullanıyoruz. Tuşun üstünde sarı ışık yanıyor. Ayrıca matris ekranında iki şerit arasında bir araç ikonu; sinyal vermeden değişir isem çıkıyor. Benim ekranım hayalet değil, matris ekran.Hayalet ekranı olanlarda belki farklı bir ikaz olabilir bilmiyorum.

Fonksiyonlar devreye girmiyorsa farklı bir şey söz konusu; çünkü düzgün çalışıyor bende. Şerit takip açıkken 70 km ile 180 km arasında devreye giriyor.Bunun üstünde sinyal vermeden şerit değiştirmiyor; yani hafif geri çeviriyor direksiyon; çok direnç gösterilirse kabul ediyor.

Start-Stop belli sıcaklıklarda devre dışı.0 derece ile 35 derece arasında çalışıyor. Evet bazen farklı gerekçelerle stabil çalışmıyor ama düzgün çalışıyor yani.

My Peugeot uygulamasını kurun size yardımcı olur.

• Cok Tesekkur ederim Hocam bakayim hemen..Sagolun Varolun..

• Aliexpressten orijinal her şey dahi 1600e aldım geçenlerde, fiyatı daha da uygun sanki şuan

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 1.118,14TL 65%OFF | CarlinKit 5.0 2AIR kablosuz CarPlay Android oto kablosuz adaptör Spotify Mazda Toyota Mercedes Peugeot Volvo Kia 4 için 1 kutuda
    https://www.aliexpress.com/item/1005006210507285.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60499471147&aff_fcid=4739b7b463904dc2b86eb581809585c4-1707629210651-09645-_Ew05eyt&tt=MG&aff_fsk=_Ew05eyt&aff_platform=default&sk=_Ew05eyt&aff_trace_key=4739b7b463904dc2b86eb581809585c4-1707629210651-09645-_Ew05eyt&shareId=60499471147&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=634c716e4b8049f9a00719e277d1b6fe&afSmartRedirect=y

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• malicinar kullanıcısına yanıt

1509 Tl'ye geliyor bana cakma falan degildir Insallah :)

Siz almissiniz orjinalmis , Turkce dil destegi varmi hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 11 Şubat 2024; 10:37:59 >
  • Bende şöyle bir ürün buldum. Bunların görevi sadece telefonu kablo yerine kablosuz baglamak mı?

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
    593,26TL 68%OFF | Mini Carplay & oto kutusu Dongle kablolu kablosuz için Audi Toyota Mazda Nissan Chevrolet Suzuki Subaru Kia Ford Opel Skoda Hyundai
    https://www.aliexpress.com/item/1005006001314624.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=6000056175345&aff_fcid=eb367a4a0b6c4c64a87d6bf5ef838230-1707645117229-00445-_oEKgx2Q&tt=MG&aff_fsk=_oEKgx2Q&aff_platform=default&sk=_oEKgx2Q&aff_trace_key=eb367a4a0b6c4c64a87d6bf5ef838230-1707645117229-00445-_oEKgx2Q&shareId=6000056175345&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=1f2f72e21a1d49c19da0cf0213eca0a8&afSmartRedirect=y

• y.suat kullanıcısına yanıt

Evet Kablosuz ama Kalite farki var..Yukari da Paylasilan urun daha kaliteli ve sorunsuz..Cok marka ve farkli urunler var ama Sorunsuz olani en iyisi tabi ki , fiyat farkina deger..

Öteki paylaşılan ile arasında 300 lira civarı fark var. Tabi kalite farkı vardır ama ürünler hakkında bilgim yok net olarak. Benim attığımda 10 binden fazla yorum var ve Türkiye'den alan da 200 kişiden fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam.

Ben alirsam Carlink alirim bilindik marka, en cok o satiyor genel olarak..1500 Tl civari Aliexprees de..

• Nasıl bir cızırtı bilemiyorum ama hoparlörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Hoparlörlerde çok gevrek bir malzeme kullanılıyor. Bu malzeme kullanıma bağlı olarak zamanla yırtılıyor. Bazı frekans aralıklarında hoparlör çalışırken aşağı yukarı hareket ettiğinde bu gevrek malzemenin yırtılan kısmı birbirine sürtüyor ve cızırtı gibi bir ses çıkarıyor.

Araba çalışırken de muhtemelen motor titreşimiyle o yırtık kısımlar birbirine sürtünce cızırtı yapıyor.

@calmatom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 11 Şubat 2024; 14:49:40 >

Suat Hocam bu cihazların amacı kablolu carplay bağlantısını kablosuz yapmak.

Usb girişine bu cihazı bağlıyorsun ardından telefondan b cihaza bluetoothla bağlanıp carplay ayarını açıyorsun.

Aracı çalıştırdığında son bağlanan telefona otomatik bağlanıp carplay aktif oluyor.

Çok konforlu bir şey. Usb bağlantılı olduğu için arabayı satsan bile yeni aldığın araca bağlayabilirsin.

Android auto desteği de 5.0 sürümüyle birlikte geldi.

Şahsen alıp kullanıp beğendiğim cihazlardan biri. Tavsiye ederim.

• Yandex çalışmıyor, değil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şehir içinde değil ama uzun yolda kablosuz bağlantı olması cidden güzel olur. Ancak değer mi henüz kararsızım. Bir de ürünleri araştırıp fiyat performans olarak iş görecek bir şey almak en doğrusu olur sanırım.

Evet aldım çok memnunum, oraya yorum da yazdım hatta, kabloludan hiç bir farkı yok hocam gayet de hızlı, araca özellik kazandırmış oluyoruz resmen. Türkçe dil desteği derken, ne demek istediğinizi anlamadım hocam, bu cihaz kablolu özelliği kablosuza çeviriyor, aracın kendi android auto/carplay ini kullanıyorsunuz zaten, yazılım sunmuyor, sadece bağlantı şekli değişiyor, neyse o yani,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicinar -- 11 Şubat 2024; 17:40:2 >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt

Yandex navigasyonun halen Türkiye'de carplay desteği yok maalesef.

Google maps canlı trafik verileri gayet tutarlı. Google maps kullanıyorum.

• malicinar kullanıcısına yanıt

Hocam Türkçe dil desteği derken açılış ekranında setup'a tıklayınca dil menüsü var. Türkçe dil sadece bu açılış ekranında görünüyor.

Çok elzem değil zaten son cihaza otomatik bağlanıyor.

Ben kurcalarken keşfettim. Yoksa İngilizce de çok sıkıntı değil. Açılış ekranı 5 saniye falan görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6676929F0 -- 11 Şubat 2024; 18:8:2 >

Suat hocam esasında şehirdışında kablosuz bağlantı gereksiz.

Şarj da olur kablolu bağlandığında Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) 

• 
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.