Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.293
Cevap
292
Favori
1.554.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız fakat %80 lik dilimlede bu aracı satamaz emin olun bunun farkındalar.
  • bigsparky B kullanıcısına yanıt

300.000 liraya 7 yasinda 308’i kimse almaz

mecbur satacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun uğraşlar sonucu 231'e sipariş verdiğim tekno gri style tech yerine 235'e kırmızı allure sport buldu bana sağolsun satış temsilcim. 30 Aralık günü siparişi değiştirmiş olduk böylelikle. Hem başka şehirlere gitmeme gerek kalmadı hem de gönlümde yatan olmuş oldu. Özellikle sarı sitede 225'e satılık style tech'leri görünce siparişten vazgeçme noktasına gelmiştim iyi oldu. Bugün otomotiv firmalarının hemen hepsinin sitesinde fiyatlarımız güncelleniyor yazıyor.

Birkaç güne fiyatlar netleşmeye başlar bakalım bu aldığımız araçlar ne olacak hep birlikte göreceğiz

• Bende bulunduğum şehirde istediğim renk olunca 2-3 bine bakmadan anlaşmıştım hayırlı olsun

• Nevden kaporami geri aldim az önce
    230.001 vermem dedim
    Veremeyiz dediler
    Siz bilirsiniz dedim bende
    Kur 9 altina insin gorucem ben sizi

• cihanair kullanıcısına yanıt

Kaç demişti nev size?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Nevden kaporami geri aldim az önce
    230.001 vermem dedim
    Veremeyiz dediler
    Siz bilirsiniz dedim bende
    Kur 9 altina insin gorucem ben sizi

232-233 e kadar bence yine alınır.bu donanıma bu fiyat bence makul.

eger bineceksen 2-3 bini dert etme.ama alıp sartıcam dersen 2 bin 2 bindir tabiki.

ben 232 ye tekno gri ye anlaştım,yukarda arkadaş 235 e kırmızı anlaşmış.bana bayi deseydi ki 232 gri 235 kırmızı.daha fazla verip kırmızı alırdım cunku biniciyim ve istedğim renk olduktan sonra 2ye 3 e bakmam.

• özkonak50 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız inanın o farkı değer araç Gti gibi oluyor çok yakışıyor ultimate kırmızısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Kaç demişti nev size?

235000 DEDİ İLK BAŞTA

• 240.000 deseler almayabilirdim. 235.000 piyasa şartlarına göre çok iyi(fiyat elbette gelir durumuna göre yüksek, tam 1 sene önce 193.000'e tucson almıştık, 3008 için de 204.000 fiyat vermişlerdi dizel otomatik için). Aslına bakarsanız 240.000 de güzel fiyat. Bu fiyat bandında alabileceğiniz araçları kıyaslarsanız durum daha net ortaya çıkıyor. Bu donanımlar ile bu paraya alınabilecek araçların hepsi B segmentinde. Eğer Scala, Kamiq derseniz bu paralara cam tavan, hayalet ekran gibi şeyleri unutun derim. O yüzden benim düşüncem bu araç segment ve donanımına göre 240.000 de olsa hala fırsat aracıdır. Style tech paketi bile

• quote:

Orijinalden alıntı: özkonak50

232-233 e kadar bence yine alınır.bu donanıma bu fiyat bence makul.

eger bineceksen 2-3 bini dert etme.ama alıp sartıcam dersen 2 bin 2 bindir tabiki.

ben 232 ye tekno gri ye anlaştım,yukarda arkadaş 235 e kırmızı anlaşmış.bana bayi deseydi ki 232 gri 235 kırmızı.daha fazla verip kırmızı alırdım cunku biniciyim ve istedğim renk olduktan sonra 2ye 3 e bakmam.

Alıntıları Göster

235.000 LİRAYA gri vardı almadım

beyaz,kırmızı,mavi olursa alıcam

ama 230.000 olursa :)

• Allure sport için 230-235 arası çok uygun bence. Aralık ayının başında 229 a style tech aldım Allure sport için 245 diyordu. Kendi adıma üzüldüm açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: kevser27

Haklısınız inanın o farkı değer araç Gti gibi oluyor çok yakışıyor ultimate kırmızısı.

Aynı düşünüyorum benim gelecek araç da kırmızı ama ben hariç kimse istemiyor ailede 😬 baskı yiyoruz son günlerde...

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Canlı canlı görünce kararları değilşe bilir abi 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevser27

Canlı canlı görünce kararları değilşe bilir abi 😀

Öyle umuyorum 😬

• Peugeot fiyat listesini güncellemiş. 308 allure sport önceki ay 303dü şimdi 300 gözüküyor. 2021 modeli ise 303 olarak güncellemişler.

Bu da demek oluyor ki 2021 allure sportu 230 civarına alabilirsiniz. Umarım bekleyenler için bekledikler gibi olur.

• Beyler ocak 3. Hafta teslim idi daha erken alabilecek olan vsr Mı

• mstfztrk61 M kullanıcısına yanıt

Benim araç gümrükteydi işlemleri falan yapılmış faturasında kesildi. Muhtemelen bu hafta içinde teslim ederler diye düşünüyorum. Hiç olmadı en geç haftaya.

• Benim araç için bu hafta inecek dendi dün.
    Teslimat haftaya kalabilir.

• sarper26 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.