Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icemy

Yeni kasası çıksa baz active i 213 bin gibi verip Allure gt-line 250-270 bin olur.2008 den yükseğe satarlar.ama bu sınıfta rakipler dişli.

Alıntıları Göster
    Lansman mansman verseler işte 215e allure, ona eminim değer. Ama dediğiniz gibi olur muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

fiyatların düştüğünü görmüyuruz da aciliyetimiz yok. allure kelimesi geçince niyetlendim. alakası yokmuş. seneye kaldı gibi.
    Yurtdışında enteresan donanımlarda araçlar var. 16 jantlı gtline var mesela. Tercih ediyorlar demek ki. Ben kasanın son yılı olduğu için ümitliyim son bir vurgun yaparız belki ama piyasada araç bollaşması lazım kıtlıkta ucuzluk beklemek hayal. O yüzden sonbahardan ümitliyim. Avrupada talep bu sene toparlanmaz, TR'ye bu gibi paketler gelecektir yine.

• beyler 169.000 e style almistim cam tavanli geri gorusde var demisti aldigim yer baska arac aldigim icin hic kullanmadan aldigim fiyata verecegim sedefli beyaz

• Merhabalar .

Eşime 2015-2016 tam otomatik 308 düşünüyoruz (arada bende binecem)

içinde otomatik park sistemide dahil olmak üzere en ful paketi hangisidir,hangi araçlara bakmam lazim?

Benzinli 1.2 ve 3 silindir perfonmas olarak yeterlimidir

Teşekkürker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNDaR -- 17 Mayıs 2020; 11:34:18 >
  • LaNDaR L kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle benim eşim de 308 kullanıyor. Oturma pozisyonu ve küçük direksiyon simidi ile kadınlar için kullanımı çok uygun. Ben de kullanırken çok keyif alıyorum.

308 in 1.2 130hp lik benzinli versiyonlarında oldukça sorun yaşayanlar oldu. Özellikle 2018 e kadar olan versiyonlarında, sonrasında düzeldi dendi ama bilmiyorum. Buji kırması piston arızası triger kayış problemleri. Onun haricinde performans olarak çok iyi motor.

Size tavsiyem 2018 ve sonrası bluehdi dizel olan versiyonlarını tercih etmeniz. Makyajlı kasa dıştan daha hoş. İç tarafta da ekran güncel, apple carplay android auto destekli. Navigasyon için çok kullanışlı.

En dolu paket gtline onda yok yok. Onun bir altı allure paket onda da comfort ve sport pack adlı iki ek paket alınabiliyor.

• Bende 2015 Comfort+Premium paketli 308 var.Aracımı alalı 1,5 sene oldu.Ama otomatik park sistemini test amaçlı 1 2 kere denedim,çok başarılı bulmadım.Bazı noktada kontrolü ele alın diyor.Bunu dedikten sonra zaten bir anlamı kalmıyor.Allure+Comfort Paket(Cam tavan+start stop)+Premium Paket(Otomatik park+Navigasyon+Hız tabelası tanıma+Adaptif cruise kontrol+kör nokta)+Spor paketti ondada F1 vites+spor tusu ile orta ekranda gösterge değişiyordu.Hatırladıklarım bunlar.İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.
  • Cevaplarınıza ve iyi dileklerinize teşekkür ederim

Mantıklısı bluehdi secmek gibi duruyor

• Style 161 di 175 yapmışlar bunlara da 187 diyorlar, hayırlı işler bence. Sürüş desteği bedavaya verecekler Style ile aynı para olacak bu arabalar. Yoksa bu fiyatlara ben almam. Led far da yok, cam tavan neyse de. 170 altı fiyatlara olabilir başka türlü bu arabaları almak çok akıl işi değil arabası olan insanlar için.

• LaNDaR L kullanıcısına yanıt
    yeni kasa gelince 1.5 makyajlı kasaları hedefe alacağım. seneye. yeni kasaları fahiş fiyatlara satacaklardır. 2008 istiyorum ama B segmentine o kadar para vermem. belki yeni kasa 208 olur.
  • Arkadaşlar ,ön tampon ve ızgaradaki nikelajlar nasıl çıkartılır ...Boyamak istiyorum da ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabayı güneşten korumak için yarım branda almak istiyorum. Satıcı önerisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tibuk5361

Arkadaşlar ,ön tampon ve ızgaradaki nikelajlar nasıl çıkartılır ...Boyamak istiyorum da ...
    Söküp boyamak zahmetli ve nikelajda boya tutar mı, tutsa da bozar mı..

Önerim folyo alıp nikelajları kaplamanız. Beğenmezseniz ya da satarken kolayca sökersiniz.

• 2019 style araç var 16 inc standart jantları 18 inc siyah jant ile değiştirmek istiyorum. jant ölçüsü olarak nelere dikkat etmem gerekiyor?
  • termomuk kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi fabrika çıkış haricinde yaptığınızda esp, abs gibi elektronik sistemlerin yeniden ayarlanması nasıl oluyor?

Sonuçta arabanın dinamiği değişiyor.

• Arkadaşlar merhaba bu ekranda radyo istasyonlarının görselleri nasıl ekleniyor? Sadece powerfm var o da otomatik oldu zaten.

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

• turkeril kullanıcısına yanıt
    ben son iki aracımı folyo ile kapladım. clio mavi, 208 kırmızı yaptım. ufak hatalar dışında en mantıklısı. 30 tlye iş bitiyor. uğraşı zor biraz.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    michelin
  • Merhaba arkadaşlar, başka bir konuda da sordum ama burda sizlerden de bilgi almak istiyorum. Pug 308 2020 mdl allure dynamic 1.2 benzinli otomatik almayı düşünüyorum 180bin liraya bayramdan sonrasına gelecek araç. Bu arabayı idareten aile için alıyorum, kullanımı, yol tutuşu, uzun yolda konforu nasıldır? Satmak zorunda kalsam çabuk satılır mı?
  • Zygoma kullanıcısına yanıt
    Bu konuya yazmanız da iyi olmuş. Öteki konuda cevapladım tekrar yazmayacağım. Şunu sormak istiyorum aracın tüm donanım listesini paylaşabilir misiniz?

• Tüm donanım listesi yok hocam ama ilave olarak navigasyon ve anahtırsız çalıştırma var, tam aklımda kalmadı ama tekrar öğrenirsem yazarım.Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zygoma -- 21 Mayıs 2020; 17:58:55 >
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.