Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarper26

Arkadaşlar merhaba bu ekranda radyo istasyonlarının görselleri nasıl ekleniyor? Sadece powerfm var o da otomatik oldu zaten.

Merhaba , aracınız makyajlı kasa mı ? bende bunlar hiç yok çünkü
  • milyoncubaba kullanıcısına yanıt
    Evet makyajlı kasa. Multimedya sistemi yazılımı da güncel sürümde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Evet makyajlı kasa. Multimedya sistemi yazılımı da güncel sürümde.
    ne zaman güncellendi acaba sürüm ? makyajlı kasa ve makyajsız kasanın arayüzü farklı olacağını sanmıyorum ama bendeki arayüz daha farklı bu yüzden sordum. 2015 model
  • milyoncubaba kullanıcısına yanıt
    3 4 ay önce yapıldı zaten uygulamada da yeni güncelleme yok diyor.

Bu arada eski kasa ile makyajlı kasa ekranı zaten farklı, dokunmatiği farklı versiyonu farklı Apple carplay falan var.

Bu arada benim araç 2018 allure, babamda 2019 style var bu iki ekran arasında bile fark var dizilimi aynı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

ne zaman güncellendi acaba sürüm ? makyajlı kasa ve makyajsız kasanın arayüzü farklı olacağını sanmıyorum ama bendeki arayüz daha farklı bu yüzden sordum. 2015 model

Alıntıları Göster
    2017 sonu 2018 başı gibi makyajla birlikte değişiklik oldu.Ekran kapasitif oldu , tüm yazılım ve arayüz(kat kat hızlandı) değişti.Android auto ve Apple car play özelliği de geldi.
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    Bulduğunuz radyo kanalını 1-2-3-4 diye sıralanan istediğiniz bir kutucuğa basılı tutarak ekliyorsunuz,vw’de böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

2020 model 1.2 puretech style modelim ile bende 308 ailesine katıldım. 3d paspas ve bagaj havuzu almayı düşünüyorum, eğer bir tavsiyeniz varsa marka ve paspas uyumu ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

İyi günler
  • John Barleycorn J kullanıcısına yanıt
    Kaça ve hangi bayiden aldınız acaba?

• ben arabada Apple car play'i bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zygoma

Merhaba arkadaşlar, başka bir konuda da sordum ama burda sizlerden de bilgi almak istiyorum. Pug 308 2020 mdl allure dynamic 1.2 benzinli otomatik almayı düşünüyorum 180bin liraya bayramdan sonrasına gelecek araç. Bu arabayı idareten aile için alıyorum, kullanımı, yol tutuşu, uzun yolda konforu nasıldır? Satmak zorunda kalsam çabuk satılır mı?
    Aracın üzerinde ekstra donanım olarak ne var acaba ? Ya da var mı ? Ben alıyorum bu araçtan. Benimki cam tavan hariç baya ekstralı bir araç.

• 207m kullanıcısına yanıt
    Daha araç gelmedi ama bugün bayide anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası, navigasyon ve safety pack olduğunu öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Barleycorn

Merhabalar,

2020 model 1.2 puretech style modelim ile bende 308 ailesine katıldım. 3d paspas ve bagaj havuzu almayı düşünüyorum, eğer bir tavsiyeniz varsa marka ve paspas uyumu ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

İyi günler
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tam bir fiyat performans aracı. O paralara Clio Corsa satıyorlar.

Paspas ve bagaj havuzu orjinal servisten alın derim. Çok pahalı değil servisinde. İkisi 500 TL civarlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 27 Mayıs 2020; 18:46:9 >
  • quote:

Daha araç gelmedi ama bugün bayide anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası, navigasyon ve safety pack olduğunu öğrendim.
    Navi harici diğerleri standart araçta zaten.

Safety pack standart mı bilmiyorum, bu arada siz ne kadara aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zygoma -- 27 Mayıs 2020; 18:49:27 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, başka bir konuda da sordum ama burda sizlerden de bilgi almak istiyorum. Pug 308 2020 mdl allure dynamic 1.2 benzinli otomatik almayı düşünüyorum 180bin liraya bayramdan sonrasına gelecek araç. Bu arabayı idareten aile için alıyorum, kullanımı, yol tutuşu, uzun yolda konforu nasıldır? Satmak zorunda kalsam çabuk satılır mı?
    Küçük direksiyonuyla bu arabanın kullanımı çok zevkli. Yol tutuşu iyi. Virajda savrulmaz. Uzun yolda yormaz, keyif verir.

Satmak zorunda kalırsanız çabuk satılır mı bilemem ama vaz geçmekte zorlanabilirsiniz.
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, iki küçük çocuk var o yüzden biraz endişeliyim. Bundan önceki aracım kodiaqtı maddi sebeplerden sattım yaklaşık 1 hafta içinde olur ki bunuda satmam gerekirse diye sormuştum.

full led ve cam tavan yok. araçlara göre farklı artıları var.
  • Merhaba 2020 model 308 style paket araçta yol bilgisayarı, anlık bilgileri görmek için silecek kolunda bulunan tuşa basıldığında bilgiler multimedya ekranına yansıyor. Kadrandaki ekrana yansımasının bir yolu var mı?

• John Barleycorn J kullanıcısına yanıt
    hala almadıysanız:
    https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/peugeot-308-3d-paspas-seti-308-havuzlu-bariyerli-3d-paspas-seti-P102996662
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/peugeot-308-bagaj-havuzu-2014-sonrasi-akalite-P22740835

ben kullanıyorum gayet yeterli. bagaj havuzunu 2016 aracım için de almıştım daha sonra 2019 modele de aldım tam uyumlu. ama 2020 de fark var mıdır bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: weba

2017 sonu 2018 başı gibi makyajla birlikte değişiklik oldu.Ekran kapasitif oldu , tüm yazılım ve arayüz(kat kat hızlandı) değişti.Android auto ve Apple car play özelliği de geldi.

Alıntıları Göster
    evet bu donanımlar makyajsız da yok sonradan da eklenemiyormuş sanırım. hep bunlar masraf işte
  • 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.