Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aknasmub

Arkadaşlar merhaba. 2020 model 1,2 puretech eat 8 almak istiyorum. Güncel fiyat alan oldu mu?
    Bayi 153 e bırakabilirim dedi. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Evet liste fiyatından 154 veya 153 bin tlye bırakıyorlar bende ayni fiyatlari aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar bu 2. El araç piyasası nereye gidiyor böyle? Bu gün malum siteye girdim active ilanları ne durumda diye şok oldum 100k yı devirmiş 2015-2016 model araçlara 110 bin 120 bin istiyorlar 4 ay önce allure alınıyordu o fiyatlara ya. Bende demek bu ilanlara bakarak hatasız 2015 active cam tavan allure jant opsiyonlu 98 bin deki aracıma 120 bin yazıyım böyle saçmalık mı olur Bi malın Bi ederi vardır 129 bin lira isteyen var 2015 active paket aracına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asker_ilbey A kullanıcısına yanıt
    trink sat ve vavacars dan bir fiyat alın bence. 2016 model dizel otomatik style aracıma trinksat 128.700 lira fiyat veriyor
  • Bugün aracımin 60000 bakımını mazot filtresi dahil 1155 tl ye yaptırdım.14 ayda aracıma 3.bakımi da yaptırmış oldum.

İkinci el çıldırdı ama bizim arabalar gerçek fiyatını bence yeni buldu. Peugeot diye burun kıvırıp ölü fiyat veriyorlardı.

Şimdi ben arabamı satsam yenisi almak için satarım.

Fiyatını da sıfırına göre ayarlamak durumundayım.

Hakeder hak etmez orası ayrı, ama fiyatlar sıfır fiyatına göre ayarlanır.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    dediğiniz durum piyasada tutulan modeller için geçerli. tutulmayan modeli sıfır fiyatına göre ayarlarsak satılır mı?

Malesef Peugeot modelleri daha az rağbet görüyor ikinci elde. Bu yüzden dediğinize katılamıyorum.

Hatta o yüzden modelini yükseltme yapamadım aracıma. Sıfır ile aradaki makas çok açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng. -- 31 Ocak 2020; 11:20:5 >
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    O zaman tutulan araçları alacaksınız.

Tutulmuyor diye ölü fiyata niye satalım ki?

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Satın demiyorum elbette ama avrupada bile araçların değer kaybı istatistikleri mevcut oto dergilerinde. Adam alırken maliyete onu da koyuyor.

Satmadım zaten. Piyasa dengeye gelir mi diye beklemeye aldım ama bu gidişle kullanmaya devam edeceğim gibi duruyor. Araçtan memnunum. Belki yeni kasa çıkarsa tekrar değerlendiririm
  • arkadaşlar kapı fitillerinden gelen ses için würth silikon sprey ugulamasını yaptım. ses kesildi çok memnunum. Spreyi direk sıktım kurumasını bekledim. toz temizleme vs o işlere girişmedim. Sonuç harika oldu.
  • Bugün bir arkadaşa 2014 md e-Hdi Allure araç aldık 40 bin kmde comfort paketli.
    Bayadır bakıyorduk, 1 defa Bursada kapora dolandırıcısına bulaştık malesef. 1 defa İzmir'de (başka bir arkadaş) araç alacakken satıcı ekspertizden sonra satmaktan vazgeçti falan derken bugün 1 tane allure çekebildik piyasadan.
    Millet üşütmüş araç almak iyice zorlaşmış.

Neyse,
    Araçta debriyaj bırakmada sorun var biraz takılma var, yaşayan oldu mu nasıl çözebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 2 Şubat 2020; 19:7:49 >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var. Ustaya danıştığımda debriyaj üst merkezinin değişmesi gerektiğini söyledi.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    2014 1.2 vti 308 aracımda da aynı sorun mevcut hocam. Üstteki arkadaşın dediği gibi debriyaj üst merkezi değişti ama sorun devam ediyor. Aracım baskı balata değişimi için sanayide, usta pedalın altta kalma problemi de geçecek diyor. Duruma göre sizleri de bilgilendiririm..

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Bugün bir arkadaşa 2014 md e-Hdi Allure araç aldık 40 bin kmde comfort paketli.
    Bayadır bakıyorduk, 1 defa Bursada kapora dolandırıcısına bulaştık malesef. 1 defa İzmir'de (başka bir arkadaş) araç alacakken satıcı ekspertizden sonra satmaktan vazgeçti falan derken bugün 1 tane allure çekebildik piyasadan.
    Millet üşütmüş araç almak iyice zorlaşmış.

Neyse,
    Araçta debriyaj bırakmada sorun var biraz takılma var, yaşayan oldu mu nasıl çözebiliriz?
    Hocam acaba ne kadara aldınız ben de suan alma arifesindeyim ondan sordum. 1.2 otomatik yada dizel bakıyorum.
    Ek olarak konuyu okuyorum paket yafa uzak durulması gereken durum var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

Hocam acaba ne kadara aldınız ben de suan alma arifesindeyim ondan sordum. 1.2 otomatik yada dizel bakıyorum.
    Ek olarak konuyu okuyorum paket yafa uzak durulması gereken durum var mıdır?

Alıntıları Göster
    Biz 109a aldık 2014 allure comfort (cam tavan anahtarsız giriş çalıştırma dahil) ehdi manuel boyasız.
    Mümkün mertebe allure almaya bakın araç çok değişiyor.
    1.2 lerde buji kaynaklı sorunlar olabiliyor motorda, servis tarafından buji deşişimi yapılmış mı iyi öğrenmek gerekiyor. Dizellerde sorun yok.
    Manuel düşünürseniz de ehdi allure ek paketliler ideal seçenekler, ya da 2016 da gelen classic edition pluslar iyidir ama ilan sayısı çok az, alınabilir araç sayısı az şu aralar. Dikkatli olun.

• Merhabalar. 2016 T9 GTI aracımda "farların otomatik ayar arızası" uyarısını aldım. Benzer durum yaşamış olan var ise nasıl bir yol izlemeliyim.

• quote:

Biz 109a aldık 2014 allure comfort (cam tavan anahtarsız giriş çalıştırma dahil) ehdi manuel boyasız.
    Mümkün mertebe allure almaya bakın araç çok değişiyor.
    1.2 lerde buji kaynaklı sorunlar olabiliyor motorda, servis tarafından buji deşişimi yapılmış mı iyi öğrenmek gerekiyor. Dizellerde sorun yok.
    Manuel düşünürseniz de ehdi allure ek paketliler ideal seçenekler, ya da 2016 da gelen classic edition pluslar iyidir ama ilan sayısı çok az, alınabilir araç sayısı az şu aralar. Dikkatli olun.

Alıntıları Göster
    Sonunda aldınız ha hadi hayırlı olsun bakalım o kadar badireden sonra

• Merhabalar. 2019 model 308'im var. Klima kapalıyken yani OFF konumundayken arabayı sürerken klima ızgaraları soğuk hava üflüyor bu normal midir. dijital ekranda bi ayarı mı var acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 4 Şubat 2020; 13:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Sonunda aldınız ha hadi hayırlı olsun bakalım o kadar badireden sonra

Alıntıları Göster
    Öyle böyle aldık bakalım :)
    Sende durum nedir, ceed duruyor galiba?
  • quote:

Öyle böyle aldık bakalım :)
    Sende durum nedir, ceed duruyor galiba?

Alıntıları Göster
    Duruyor hocam piyasa yüksek şuan aşağıda vermek istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.