Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi dileklerinize teşekkür ederim.bahsi geçen şahıs ile bu konuda çok uzun süre bu işin böyle olmadığı konusunda yazıştık ve uyarılarda bulundum.fakat netice de bu yazıyı yazmak durumunda kaldım.çok da iyi niyetli olduğu kanaatinde değilim.çünkü hala aynı şeyleri söylemekte ısrar ediyor.

Sanki bu forum için görevlendirilmiş izlenimi var bende.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rangerix R kullanıcısına yanıt
    Aracınızı çok iyi fiyata almışınız hayırlı olsun

Benzer tarihlerde dizel otomatik metalik allure+ep i 161 e aldım

Hafiften kazıklandım gibi sizi görünce.

Başka birisi gt line i 170 e aldı yanımda.

Heralde dizeldir araç benzinliyi 140 a falan alırdınız bu pazarlıkla

• Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Sizin aracinizda hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

• Herkese iyi geceler. Ben de sedefli beyaz gt line bakıyorum ve her aradığım bayi indirim yaptık diye ağız birliği yapmışlar gibi 178 civarı fiyatlar söylediler. Bu kadar indirim yapan bayi hangisi acaba biz de ordan alsak sonuçta baya fark var yazık 😞

• quote:

Orijinalden alıntı: heroh

Herkese iyi geceler. Ben de sedefli beyaz gt line bakıyorum ve her aradığım bayi indirim yaptık diye ağız birliği yapmışlar gibi 178 civarı fiyatlar söylediler. Bu kadar indirim yapan bayi hangisi acaba biz de ordan alsak sonuçta baya fark var yazık 😞

Ben bunu anlamıyorum işte biri 166 ya alır biri 178 fiyat alır bu fark nasıl olabilir 3-5 olsa anlıcamda

• Hiç bir bayi müşteriye sattığı fiyatla birebir fatura kesmez
    O faturaya 4-5 milyar ekleyin
    O kadarsıfır araç aldık,durum budur
    Dürüst olmak her zaman kazandırır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alreadyyy

Merhaba değerli arkadaşlar;

2017 yılı Şubat ayı trafiğe çıkışlı,
    2016 model,
    5000 km'deki,
    Allure + Elegance,
    Amazonit Gri(Kum gri)

aracımı satıyorum. İlgilenen olursa PM ile irtibata geçebilir. (Fiyat yazmak yasak diye bildiğim için yazmadım. Eğer yanılıyorsam, uyaran olursa fiyatı buraya da yazabilirim)

Aracı henüz malum siteye koymadım.
    Egzoz üstü krom çıtaları ve paçalıkları serviste orjinal olarak taktırdım. İsteyen çıkarabilir, isteyen böyle kullanabilir.
    Aracımda, hata, boya, kaza, değişen, tramer kaydı, göçük, çizik, ezik vs. hiçbir şey yoktur. İlk günkü alındığı gibidir.
    İstanbul-Maltepe'de oturuyor ve çalışıyorum. Araç 7 gün 09:00-21:00 saatleri arasında görülebilir.

Not: Galatasaraylı arkadaşlar olabilir :) Plaka 34 GS 6868

2.el araç alacaklara fikir verir belki. Aracımı 148.250 TL ye sattım. Kendinize iyi bakın :)

• rangerix R kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun aracınız, bende Aynı modeli 1 ay önce aldım. Almadan 1 ay önce sıkı bir fiyat ve stok araştırması yaptım (sanırım sizin kadar yapamamışımki genelde iyi irdeler öyle alırım ama sizi tebrik ederim çok iyi fiyata almışsınız). Ankara, izmir, İstanbul, konya, Bursa, Çorum ve balıkesir bu bayilerle kimisi ile yüzyüze kimisi ile telefonla pazarlıkla zar zor 4000tl indirim yaparak, 600km uzakta bayiden aldım. Alacak olanlara bencede referans olsun benim aldığım Balıkesir Beyazdı ve bayinin elindeki son gtlinedı. Aracı ankaradan getirdiler.

Aynı araçtan şuan almak isteyen çok yakın bir tanıdığım var. Mümkünse bayi ismi verirmisiniz. En azından sizin fiyata olmasada yakın bir fiyata almak isteriz.

• iakgul İ kullanıcısına yanıt
    Hocam mahsuru yoksa Aracınız dizel mi benzinli mi?

Son olarak gt line +nappa ÖTV indirimli ne kadar maloldu?

• İlk defa duyuyorum böyle bir şey.yatırılan paranın banka dekontlarinida görmek ister misiniz.siz araç alırken oyle mi yaptılar.yaptılarsa bunu nasıl kabul edersiniz.?
    Bilip bilmeden karalamak hiç hoş olmamış.
    Mal bu parası da bu.
    Aramızda öyle fatura ile ödenen para farklı araç alan arkadaşımız var mi?
    İkna olmanız için başka yapacağım bir şey varsa lütfen yazın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rangerix -- 12 Ağustos 2017; 9:16:33 >
  • ecza77 E kullanıcısına yanıt
    Çarşı karıştı

• Fiyatı tartismitorum :) fakat fatura ile ödenen para en azından bende birebir aynı.

Fatura bedeli +mtv+trafik hizmeti =verdiğim para.

Bir fark yok.

Fakat eski qq aracımda 3bin TL lık bir fark vardı dediğiniz gibi. 3008 de bilhassa bakmıştım fark yoktu.

• Herkese merhabalar.

Ben neredeyse başından beri forumu takipteyim. Yeni 3008 ilk çıktığında heyecanla bayiye gitmiş yakından incelemiş hatta test etme fırsatı bulup iyice hayran kalmıştım. Fakat o zamanlar maddi olarak 3008 i almaya imkan yoktu şu aralar artık sınırları zorlayarak alabilecek kapasiteye ulaştım. Siz değerli üyelerin sayesinde araç hakkında baya bi ön bilgi oluştu çevremdeki Peugeot a o kadar para verilir mi gibi karartmalarına rağmen inatla aracı alacağım inşallah.

GT LİNE kullananlardan biraz bilgi edinmek istiyorum allure+ep nin üzerine verilen fark a değer mi? Örneğin focal allure deki müzik sistemine göre bariz farklılık gösteriyor mu? K.Maraş bayide bulunan test aracı allure+ ep gt line değil o yüzden ses sitemini deneme fırsatı bulamadım

• Hero46 H kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Su an Gtline ep farkı çok artmış durumda. Liste fiyatında 9 bin TL.

Fakat son donanım değişiklikleri ile ep de en son elektrikli bagaj yoktu. Opsiyon olarak eklediler. Bu da farkı 8 bine düşürüyor. 8 bin genelde görsel katkılar. Hem araç dışı hem araç içi. Siyah tavan kaplaması gibi.

Focal görsel dışındaki farklı tek unsur diyebiliriz. Bence standart ses sistemi ile fark var. Bu fark için bu para verilir mi bunun cevabı kişiden kişiye değişir. Araç ses sistemine ekstra 10bin TL veren arkadaşım var bende bunu anlamama mesela o sistem ile ne yapacaz arabanın için de diye :)

Biraz zevk meselesiben aracımız alırken elektrik koltuk Gtline da dahi yoktu direk nappa ya gittim zaten ep de nappa yok. Cok düşünmedim.

Ama şu an aynı kararı versem, artan fiyatlar ile ep de kalabilirdim muhtmelen. Ama gönül gt line der :)

Fakat elektrikli bagaj bence olmazsa olmaz opsiyon da olsa eklenmeli diye düşünüyorum büyük rahatlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 12 Ağustos 2017; 10:59:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rangerix

Şimdi gelelim fiyat ve indirim konusuna;
    metalik farkı ile yaklaşık 180,000 olan GT LİNE aracımı 166,500 TL ye aldım fatura ektedir.
    Önceki iki aracı kaça aldığımıda yazmıştım.
    Bu foruma geldiğinden itibaren bu konudaki paylaşımların hep indirim yapmazlar uğraşmayın yönünde.Böyle algı oluşturup alacakları psikolojik olarak etkiliyordun.Pejo nun sana verdiği görevi iyide yapıyorsun.
    Peki bunu neye dayanarak söylüyorsun?Birde alay eder gibi EROL TAŞ gülücükleri atıyorsun.
    Faturayı gördükten sonra sakın bir daha böyle mesajlar paylaşmaman gerektiğini anlamışsındır.Hatta bu forumda bence bir daha görünme bile.
    Yada tüm forumdaki arkadaşlardan özür dile.
    Fiyat konusunda bir ayrıcalığım yok,üç bayidende yakın fiyatlar aldım.Bu bayiyi tercih ettim.sadece müşteri indirimi var 2,500 tl.Onuda pejo aracınız olmasa dahi zaten yapıyorlar.
    Bu konuda seni daha önce çok kez uyarmıştım fakat sanırım pek ciddiye almadın.
    Yazı dilimi daha nazik kullanmak isterdim lakin ne fayda.
    Araç alacak arkadaşlar bu araçların bugünkü değeri yaklaşık bu civardadır.Bayi ile sıkı pazarlık edin hepside size yardımcı olacaktır.
    Neticede bir ürün alınıp satılıyor,her iki tarafında menfaatleri gözetilmelidir.
    Bu arkadaşımızında bu konudaki paylaşımlarına pek itibar etmeyin.
    Eğer fiyat konusunda bir bildiği varsa, bizimlede paylaşırsa faydalı olur.Yok ise ahkam kesmenin alemi yok.
    herkese saygılar.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Yılın kapağı olmuş.

Boşuna uğraşmayın. Aynı miktarlarda indirim aldım burada paylaştım. Pişman etti arkadaş. Araç alacaklar sıkı pazarlık etsinler. Bayilerin trollemisine gelmeyin. Adam akıllı para kazandıkları tek araç bu. Marjlari çok. Geçen ay 400 adet satmış bir model. Akıllı olsunlar bu aracıda eline yüzüne gözüne bulastirmasinlar. Bizide pişman etmesinler kendileri yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: ecza77

quote:

Orijinalden alıntı: heroh

Herkese iyi geceler. Ben de sedefli beyaz gt line bakıyorum ve her aradığım bayi indirim yaptık diye ağız birliği yapmışlar gibi 178 civarı fiyatlar söylediler. Bu kadar indirim yapan bayi hangisi acaba biz de ordan alsak sonuçta baya fark var yazık 😞

Ben bunu anlamıyorum işte biri 166 ya alır biri 178 fiyat alır bu fark nasıl olabilir 3-5 olsa anlıcamda

Üretim zamanı, stokta bekleme süresi, ekipman seviyesi (allure ep bile olsa kimilerinde bagaj var, kimilerinde elektronik koltuk) fiyata direk etki ediyor maalesef her markada, bayinin o ay ki hedefe uzaklığı vs de yine büyük etken o nedenle farklı fiyatlar olması gayet normal, çok noktadan fiyat almak ve pazarlık kritik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 12 Ağustos 2017; 15:51:0 >

• Bugun pejonun sitesinden son guncelleme yazilimini indirip yukledim.sikinti yasamadim.fakat radyo ayarlari tusu aktif olmadi bende.

• Resmi İnternet sitesindeki fiyatlarla neredeyse %10-15 oynuyor hemde ful modelde

Kısacası "tutturabildiğine" satış stratejisi

zaman zaman işimize gelsede markanın güvenirliği ve ikinci el açısından uygun değil.

Bu kafayla olmaz pejo

• Arkadaşlar sadece haritayı güncellemek istiyorum firmware şuan bence riskli

Haritada gördüğünüz bariz bir fark varmı genel görüntü yada konumlar itibariyle

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir71

Bugun pejonun sitesinden son guncelleme yazilimini indirip yukledim.sikinti yasamadim.fakat radyo ayarlari tusu aktif olmadi bende.

Bugün ben de son sürüme güncelledim, radyo ayarları bende de pasif kaldı. Araç GT Line, ilgisi var mı bilmiyorum? Radyo ayarları aktif hale gelen arkadaşlar farklı bir işlem yapıp yapmadıklarını belirtirlerse sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.