Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
62.416
Cevap
639
Favori
2.479.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunsuz bir şekilde güncellemeleri yaptım.

İlk gözüme çarpan, Apple Car Play ile Apple Music dinlerken, geriye alınca siyah bir ekran geliyordu kamera görüntüsünden önce; o sorun düzelmiş. Hızlı ve stabil şekilde geliyor.

Menüler arası geçiş hızıda iyileşmiş.

İlk gözüme çarpan bunlar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Aynen. Özellikle ön cam ısıtma olmalıydı..

• Sarperito S kullanıcısına yanıt
    Hocam versiyon bilgisi paylaşabilir misiniz? Aylardır RDS için yapmadığımız kalmadı, nasıl olduğunu çok merak ediyorum doğrusu.

Beklenen haber geldi yuppi

• tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Haftasonu ben de yükleyeceğim güncellemeleri. Kendi navigasyonunu hiç kullanmıyorum android-auto dan sonra. Harita güncellemeden sadece firmware update i de olur herhalde. Harita güncellemesine vakit kaybetmeye gerek yok:)
  • faj08 F kullanıcısına yanıt
    navigasyonu sonunda güncelledim.
    iphone navi ile aynı. (yani yetersiz ancak navigasyon güncellemesi takıntı olmuştu bana)
    Arabanın GPS'ini kullanmayı seviyorum.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
  • Arkadaşlar bugün aracımı yıkarken fark ettim aracın her tarafında küçük küçük nokta şeklinde sinek pisliği gibi lekeler var. Yıkarken çok zor çıkıyor fakat tırnağımla hafif dokunduğumda da rahat çıkıyor. Ne olabiir bu lekeler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Haftasonu ben de yükleyeceğim güncellemeleri. Kendi navigasyonunu hiç kullanmıyorum android-auto dan sonra. Harita güncellemeden sadece firmware update i de olur herhalde. Harita güncellemesine vakit kaybetmeye gerek yok:)

Bende Apple Maps varken kullanmam ama yinede kadrandaki navigasyon kullanım açısından keyifli :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar bugün aracımı yıkarken fark ettim aracın her tarafında küçük küçük nokta şeklinde sinek pisliği gibi lekeler var. Yıkarken çok zor çıkıyor fakat tırnağımla hafif dokunduğumda da rahat çıkıyor. Ne olabiir bu lekeler?

Merhaba, istanbuldaki son dolu fırtınası sonrası benim araçta da oluştu,sanırım reçine v.b. sebeplerden kuvvetli fırtına araca yapıştırdı. Yıkama ile çıkmadı. ben de iyi bir markanın araç temizleme kili ile kendim temizledim, önce sabunlu su püskürtüp sonra bu kil ile hafifçe temizledim. Gayet güzel bir sonuç elde ettim , tertemiz oldu araç. En ufak bir leke kalmadı.
  • iakgul İ kullanıcısına yanıt
    Bak arkadaşım elimde sihirli bir değnek yok ama %92 zihinsel engelli bir çocuk var.. Kanuni hakkı olan hakkını sonuna kadar kullanabilir bu kimsenin zoruna gitmez. Ancak nedense foruma gelenlerin çoğu özellikle ÖTV indirimli alacağını belirtmeden geçemiyor. Nispet yaparcasına... Hakkınsa git al kardeşim hatta hakkın varsa git bedava al bunu ısrarla belirtmek niye... Zaten engellisin dertlisin eğer değilsen akraba dost babaanne anneanne vs kullanıyorsan hakkımız haram olsun onlara iki elimiz yakalarında...

Haa ben araç alamıyorum neden biliyor musun bütün elimdekileri çocuğun tedavisine kullanıyorum devlet baba sağolsun bi halta yaramıyor. Emaneten kullandığım araca bile engelli yerine park edemiyorum çünkü ruhsat engelli adına olmalıymış eee iyide parası olmayan engelli ne yapsın...!!

• iakgul İ kullanıcısına yanıt
    Bak arkadaşım elimde sihirli bir değnek yok ama %92 zihinsel engelli bir çocuk var.. Kanuni hakkı olan hakkını sonuna kadar kullanabilir bu kimsenin zoruna gitmez. Ancak nedense foruma gelenlerin çoğu özellikle ÖTV indirimli alacağını belirtmeden geçemiyor. Nispet yaparcasına... Hakkınsa git al kardeşim hatta hakkın varsa git bedava al bunu ısrarla belirtmek niye... Zaten engellisin dertlisin eğer değilsen akraba dost babaanne anneanne vs kullanıyorsan hakkımız haram olsun onlara iki elimiz yakalarında...

Haa ben araç alamıyorum neden biliyor musun bütün elimdekileri çocuğun tedavisine kullanıyorum devlet baba sağolsun bi halta yaramıyor. Emaneten kullandığım araca bile engelli yerine park edemiyorum çünkü ruhsat engelli adına olmalıymış eee iyide parası olmayan engelli ne yapsın...!!!

• cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    O yazdığım sizinde anlamadan tepki gösterdiğiniz ilk mesajı bir kez daha dikkatli okursanız orada diğer engellilere ait platformlar da "%90 üzeri engelliler üzerinden suistimallerin çoğaldığı bu yüzden de maliyenin bu kategoriye ait yeni bir çalışma başlattığından" bahsettim. Yani yaptığım sadece bilgilendirmek hatta iyilik yapıp önceden haber vermekti. Ama siz kalkıp beni doğrudan eleştiren ve sanki bu işten keyif alan biri pozisyonuna sokacak içerik de mesaj yazdınız. Cevabım bunaydı. Allah evladınıza şifalar versin bende de 2 evlat var ve ikisi de benim genlerimi taşıdığı için ortopedik engelli olarak dünyaya geldiler. Yani engelliler adına hiç bir ilave empatiye gerek duymdan tespit ve değerlendirme yapabileceğimi düşünüyorum. Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cchemic

quote:

Arkadaşlar bugün aracımı yıkarken fark ettim aracın her tarafında küçük küçük nokta şeklinde sinek pisliği gibi lekeler var. Yıkarken çok zor çıkıyor fakat tırnağımla hafif dokunduğumda da rahat çıkıyor. Ne olabiir bu lekeler?

Merhaba, istanbuldaki son dolu fırtınası sonrası benim araçta da oluştu,sanırım reçine v.b. sebeplerden kuvvetli fırtına araca yapıştırdı. Yıkama ile çıkmadı. ben de iyi bir markanın araç temizleme kili ile kendim temizledim, önce sabunlu su püskürtüp sonra bu kil ile hafifçe temizledim. Gayet güzel bir sonuç elde ettim , tertemiz oldu araç. En ufak bir leke kalmadı.

Bu tarz şeyler için Meguiars tavsiye ederim...

Sadece plastik aksamlara sürmemek lazım...

http://www.hepsiburada.com/meguiars-gold-class-bug-tar-remover-bocek-ve-zift-kalintisi-temizleyici-p-OTOGOLD161071

• nemardr N kullanıcısına yanıt
    Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bu güncellemeyi bende yükledim. Yükleme sırasında her hangi bir hata mesajı almadım. Basarıyla yüklendi. Fakat sonrasında restart ettikten sonra radyo kanalını seçtiğimde 4-5 sn çalıyor sonra ses kesiliyor. diğer kanallara geçsemde ses geri gelmiyor. benzer problem usb memory den mp3 calınca da oluyor. Siz karşılaştınız mı acaba bu roblemle? sebebi ne olabilir?
    Sanki sesi mute a alıyor??

Teşekkürler.
    Merhaba,

Yaşadığınız problem tam olarak neydi acaba?
    Radyo kanalı aramaya mı geçiyordu?
    Benim radyom da 5sn kadar sonra çalmıyor da??

Teşekkürler.
  • xcellance X kullanıcısına yanıt
  • Merhaba, cevap için teşekkürler. Kesinlikle dediğiniz gibi bir şey olabilir. Bende meguiars'ın kili var zaten en kısa zamanda deneyeceğim.

Aracın arka tarafındaki siyah plastik parçada da ağaç reçinesi lekesi vardı son olarak würth'ün zift katran temizleyicisini kullandım ama o da çok bir işe yaramadı ki bildiğin gaz yağıydı bu. Meguiars böcek zift reçine temizleyici son çare kaldı.

• digiman22003 D kullanıcısına yanıt
    Radyo istasyonlarının ismi logosu program bilgileri vs çıkmıyor.

• quote:

Merhaba, cevap için teşekkürler. Kesinlikle dediğiniz gibi bir şey olabilir. Bende meguiars'ın kili var zaten en kısa zamanda deneyeceğim.

Aracın arka tarafındaki siyah plastik parçada da ağaç reçinesi lekesi vardı son olarak würth'ün zift katran temizleyicisini kullandım ama o da çok bir işe yaramadı ki bildiğin gaz yağıydı bu. Meguiars böcek zift reçine temizleyici son çare kaldı.

Siyah plastik tarzı parçalarda bence kullanmayın; beyaz bir leke bırakabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiman22003

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bu güncellemeyi bende yükledim. Yükleme sırasında her hangi bir hata mesajı almadım. Basarıyla yüklendi. Fakat sonrasında restart ettikten sonra radyo kanalını seçtiğimde 4-5 sn çalıyor sonra ses kesiliyor. diğer kanallara geçsemde ses geri gelmiyor. benzer problem usb memory den mp3 calınca da oluyor. Siz karşılaştınız mı acaba bu roblemle? sebebi ne olabilir?
    Sanki sesi mute a alıyor??

Teşekkürler.

Bende herhangi bir problem yok; olmadı tekrar yüklemeyi deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.