Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: siyahtemas
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (4 Mobil) - 24 Masaüstü4 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Opel'in önümüzdeki 5 yıl içinde çıkartacak ne aracı kaldı ki?

İnsignia dediğimiz buick regal olarak Amerika'da yollarda.
    Astra K çıktı.
    Mokka X oldu.
    Meriva kasa yeniledi.
    Mokka X diğer 3008 olsun qq kadjar olsun bunlardan daha küçük. C SUV segmentte bir araç cıkartacak olabilirler yeni.
  • Hmm güzelmiş. Opel Antara ile çok demode kalmıştı son yıllarda. Sağlam girmek istiyorlar demek ki segmente. Ağırlık çok önemli bu kulvarda.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    eski bir opelci olarak yeni 3008 fiyatlarının uçuk olması durumunda makyajlı opel mokka dizel otomatik olabilirmi diye test sürüşüne gittim şanzıman motor uyumu gayet güzel araç akıyor ağzına kadar dolu paketini 102 bin tl ye bıraktılar ama araç bana pek sıcak gelmedi günümüzün çok gerisinde sanki işin aslı opel eski opel değil içim ısınmadı araca yeni 3008 i çok beğenmeme rağmen genede öyle en fulüne 120 bin falan çekerse bu iş olmaz kaporamı alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Hmm güzelmiş. Opel Antara ile çok demode kalmıştı son yıllarda. Sağlam girmek istiyorlar demek ki segmente. Ağırlık çok önemli bu kulvarda.

Tüm piyasa bu crossover'lara yöneldi hocam . Fiyat da öyle . 2 karış yüksek ama 20.000 daha pahalı . Hal böyle olunca hiçbir firma geri kalmiyor .
  • Evet, bi arap ırkı kadar olmasa da lüks, gösteriş konusuna epey düşkün olduğumuz için dizel+otomatik+SUV kombinasyonu araç seçiminde nirvana olarak görülüp, rüya gibi geliyor insanımız için.
  • Arkadaşlar peugeot da ki satış müdürü arkadaşım Aradı kimseye söyleme gel sipariş ettiğin araca bak geldi dedi. Bende hiç kimseye söylemeden gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@#!|\|

Arkadaşlar peugeot da ki satış müdürü arkadaşım Aradı kimseye söyleme gel sipariş ettiğin araca bak geldi dedi. Bende hiç kimseye söylemeden gidiyorum

Gelince de fiyatı söylemeyin hocam
  • Fiyat sormucam söylemez zaten, fiyat sormadan tadını çıkarayım, bakayım gt line nasılmış
  • quote:

Fiyat sormucam söylemez zaten, fiyat sormadan tadını çıkarayım, bakayım gt line nasılmış

yorumlarını merakla bekliyoruz
  • Bir heyecan sardı beni
  • Ortalıkta böle bir araç yok saklamışlar anlaşılan.
  • opel firmasının maddi açıdan olduğu alman hükümeti tarafından desteklerle yürüdüğü , hatta açın bu forumda yeni astranın en üst versiyonuna led matrix far tedarikinin sıkıntısından dolayı 6 ay sonraya sıra yazdıklarını okumuştum, bu forumda astra konusunda sizde okuyabilirsiniz.
    ....
    sonradan akla gelen vicdani bir editleme yapmadan duramayacagım: ''opel gürses servisindeki rezalet'' müşterinın aracıyle sarhoş kaza yapıp olayı oldu bittiye getirmek ve daha kötüsü opel türkiyenin bu ciddi olayla adam gibi ilgilenmeyip kapatmaya çalışması bendeki imajını çok ciddi sarstı , ama ikinci el değeri marka algısı pejonun çok üstündedir..
    opelin bu segmentte aracı yok mokka x boyut olarak çok küçük ancak 2008 ile kıyaslanabilir. kaç yıllık insignia yı bile hala yenilemeyen bir firmadan ben yeni suv beklemiyorum açıkçası...artı yarın öbürgün firma maddi olarak iyice zorlanırsa ister istemez tüm opel sahipleri bundan etkilenir.
    aslında dostlar kendini kanıtlamış crv var bu kadar uçuk olmasa bas parayı dizel motoru , 9 ileri zf şanzıman, marka algısı , ikinci el değeri vs. artı 10 sene arkana bakma ama malesef fiyat çok çok çok aşırı uçuk , yoksa ne burada uğraşıyoruz pejonun keyfinin gelip fiyat açıklamasını falan...
    yeni tucson da mükemmel bir tip ama 1,6 dizel otomatik yok.benzinlisi benim gibi çok km yapan şehiriçi gezene gelmez...
    sıfır araç almak istemeyenlere aslında 2,0 dizel otomatik ix35 te çok makul bandrol vergisi hariç . benim özel sebebimden dolayı sıfır alma zorunluluğum olmasa düşünürdüm açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baha_81 -- 19 Ekim 2016; 18:44:20 >

• Cuma aksam can oto dudullu showroomdaki lansmana katilacak var mi benden baska? Denk gelirsek görüşürdük
  • cuma akşamı iki telli peugeot MEPA otomotivdeyim başka mepaya gelecek varmı arkadaşlar ??
  • Hocam Opel'i General Motors (GM) satın almamış miydi ?
  • Ben 8 e doğru mepada olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posetcay -- 19 Ekim 2016; 18:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: posetcay

Ben 8 e doğru mepada olacağım
    hocam sizin isim nedir ? benim ihsan alkan ben satış temsilcisi cengiz beyle görüştüm siz kimle görüştünüz ?
  • Arkadaşlar yeni 3008 aracı gördüm kullandım hakikaten güzel bir araç yapmışlar eski sportage yanyana da koyduk boyut olarak da baktık aynı uzunluk yükseklik ama iç hacime eskisine göre bana kalırsa küçük bagaj hacmi de hiç büyük gibi gelmedi, bayi gelen araçlar iki adet allurebir adet aktive modeli vardı, gt line gelmemiş,
    Allure modelinde, Full led mevcuttu bagaj otomatik olarak açılıyor kapanıyor yani ayağınızı arka tarafa getirdiğinizde bagaj açılıyor Sunroof dahil olmak üzere aracı kapattığınızda dışardan açık olan camları kapatabiliyorsunuz ayrıca sunroof da düğmeyle kendi kapana biliyor, kör nokta uyarı sistemi mevcut 19 inç jant vardı siz farları direksiyon dönüş durumuna göre yanıyor ancak bu görmüş olduğum modelde opsiyonlu olabilirmiş yani fiyatı verip daha sonra opsiyonlar fiyat olarak eklenebilirmiş İç aydınlatmaları mavi ledli güzel gözüküyor.

• quote:

Arkadaşlar yeni 3008 aracı gördüm kullandım hakikaten güzel bir araç yapmışlar eski sportage yanyana da koyduk boyut olarak da baktık aynı uzunluk yükseklik ama iç hacime eskisine göre bana kalırsa küçük bagaj hacmi de hiç büyük gibi gelmedi, bayi gelen araçlar iki adet allurebir adet aktive modeli vardı, gt line gelmemiş,
    Allure modelinde, Full led mevcuttu bagaj otomatik olarak açılıyor kapanıyor yani ayağınızı arka tarafa getirdiğinizde bagaj açılıyor Sunroof dahil olmak üzere aracı kapattığınızda dışardan açık olan camları kapatabiliyorsunuz ayrıca sunroof da düğmeyle kendi kapana biliyor, kör nokta uyarı sistemi mevcut 19 inç jant vardı siz farları direksiyon dönüş durumuna göre yanıyor ancak bu görmüş olduğum modelde opsiyonlu olabilirmiş yani fiyatı verip daha sonra opsiyonlar fiyat olarak eklenebilirmiş İç aydınlatmaları mavi ledli güzel gözüküyor.
    hangi il hangi bayii bu ??

• S@#!|\| S kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen paketli allure.
    Tahminime göre gtline çok gelmeyecek fiyattan dolayı.Allure lar paketli olacak çoğu.Satışlar düşük olursa paket hediye yapabilirler.
    Active de ekran hayalet ekran doğrumu
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.