Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ^muzocat^ Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
33.113
Cevap
393
Favori
1.966.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Peugeot >> YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    451 Mesaj

Hocam, kadjar da 4x4 dizelin edc versiyonu yok sadece manuel var diye biliyorum. Acaba yeni mi eklendi bu donanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [email protected]#!|\| kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanliz a3 daha yeni makyajlandi en yakin 2018 de kasa yeniler ayrica 1.0 motor da yeni bir motor ayrica makyajsiz kasaya gore daha dolu bir arac ve otomatik 1.0 motorun handikabina ragmen guzel bir secenek

|
    |
    lodosunoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Merhaba hocam beraber bakmişiz.

Benim Sportagela yanyana gelince şunu anladım sportage hala çok iyi araç .😀

Bakalım allure +ledli inceledigimiz araca 115 den bir kuruş fazla vermem ben.aynı fiyata daha güçlü motor 4x4 tuscon alınıyor .km yapmayan için daha iyi bir alternatif.Dediğiniz gibi bagaj olarak biraz b
    Hile yapmışlar 520 lt ama perdeyi yukardan çekmişler .o en az 50 lt arttirmiş.450 lt olarak düşünün bagaji arkadaslar.

Test edelim bu virazjlarda bakalım yol tutuşu gaz tepkisi devirlenmesi tatmin edecekmi.

Koltuk bana çok ufak geldi aslında araç üreticilerinin şoför koltuğunda s m l gibi ölçülü yapmaları lazım.

Aynı şey tv koltuğu bakarkende oldu ayaklarımın yarısı dışarda kaldı uzatınca

Baldır desteği olsa iyi olurmuş keza ben desteği.

Neyse 21 inde beraber görucez bakalım kaç isteyecekler.

|
    |

• Yüzbaşı
    812 Mesaj

4*4 de otomatik yok diye biliyorum
    |
    |
    |
    |

Arkadan ne biliyim cirkin buldum.

Bagaj tek kapı, eski kasada ikiliydi, daha güzeldi.

İçi mükemmel.

Alır mıyım almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinmuttaki -- 19 Ekim 2016; 21:25:46 >
    quote:

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Hocam, kadjar da 4x4 dizelin edc versiyonu yok sadece manuel var diye biliyorum. Acaba yeni mi eklendi bu donanım

kadjarda 1,6 motorlarda edc yok hocam var olan 1,5 edc otomatiklerde 4*4 değil.

fiyatları şöyle:
    Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 109.700 TL 107.700 TL
    Icon 1.6 dCi 130 bg 4x4 111.750 TL 109.750 TL

yanlız aklıma takılan benim 2010 linea otomatiğimde bile standart olan otomatik dijital klima , far ve yağmur sensörü muson paket adı altında 2 bin liraya kaskallanıyor...
    ayıptır yahu sene olmuş 2016 hala standart aracına bırak koymayı hala çakallık peşindesin...
    |
    |

• Hocam sizi burda gördüğüme sevindim, sizin araçla yan yana getirmek iyi oldu bagaj dediğiniz gibi perde yok ve arka koltuk dan perde ye ulaşılabiliyordu, eski kasanın bağajı daha büyük bana göre ayrıca arka diz mesafe düşük, öndende suv a binmiş hissi herkese vermeyebilir, ama full led 10 numara

|
    |
    INTRUDERTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Doğru diyorsunuz yanılmışım

|
    |
    kmlb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam nasıl kuculmuş anlayamadım arac eskisine göre buyuk , rakipleriyle de yakın..en geniş iç hacim tuscon da zaten.
    acaba tavan alaçaklığımı size kuçuk gözuktu.
    |
    |
    muhsinmuttaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Arkadaşlar genişlik denildiğinde dış genişlik oluyor, iç genişlik iç tasarıma göre değişiyor. İç genişlik grnrl olarak tiguanda şusn csuv da en genişi tiguan sma tip yok

|
    |
    Black_Mamba24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• En geniş bagaj hacmide malesef tiguanda

|
    |

|
    |

Access donanımla hiç üretilmeyecektir belki, böyle bir araca da yakışmaz zaten...

Deniz Oto' dan, 21 Ekim 18.30 daki lansman kokteyline davet mesajı geldi. Bir aksilik olmazsa gideceğim ama açıklamanın gönlümdeki fiyat aralığına uymasını hiç umamıyorum. 1.2 Puretec-AT Active 90 bin olsa mesela -ki max 95 olmalı bence- hemen kaporayı yatırabilirdim doğrusu ama işte...

Gitmişken, alıcı gözle bir 308 incelemesi yapıp fiyat alırım, 308 sahibi olmak çok daha yakın görünüyor...
    |
    |
    icemy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bu aracı doğru strateji ile ve güzel bir fiyattan giriş yaparlarsa peugout türkiye için devrim olabilir, bu araç tutulursa heryerde görebiliriz, önemli olan cuma günü açıklayacakları fiyatlandırma olacak, hadi peugeout göster kendini, benim aracım dizel diye şişirme fiyatları yık şu tabuları

|
    |

Bence olmalı.Passat deli gibi trendline satıyor.Çeşitlilik güzeldir.Keşke 308 dizel otomatik yada benzinli otomatik access gelseydi.Bir kısım donanıma hiç bakmıyor.
    Peugeot Türkiye çok satmak istese satar.Firmanın yıllık hedefi var ve bu vw gibi sınırsız değil.Adamlar satışta dünya birinciliğine uğraşmıyorlar.Düşük bir satış adetleri var ve fiyatları buna göre ayarlıyorlar.
    Ülkemiz satış rakamları bildiğim kadarıyla Avrupa satışlarına dahil değil.Eğer dahil olsaydı Avrupa sıralaması açısından bir pazar oluştururdu.
    308 Bluehdi eat6 kullanıyorum.Yağ gibi araba ve 3008 bu seriliği ve akıcılığı vermeyecektir .

|
    |
    doncivan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: [email protected]#!|\|

En geniş bagaj hacmide malesef tiguanda

Tiguanin en güzel avantajı arka koltuklar ileri geri kayıyor tuscondada sırt yatıyor az da olsa.güzel şeyler bunlar.arkada bacak mesafesini lazım geri kaydir arkada cocuklar mi var sadece kaydir öne bagaj büyüsün.

|
    |

Eski kasa kullanıyordum. 5 Agustostan beri kullanmıyoruz yatıyor da, satamıyorum. :) bu araçta o araçtaki ferahlık yok. Sayısal olarak değil de, verdiği his öyle geldi. Birde bagaj kapagının tek olması. Ciftli güzeldi, yeri geldiğinde yemek masası yeri geldiğinde yatırıyorduk arka koltuğu yatırıp, yarım saat kesitirmek için ideal oluyordu. X5'ten sonra bi bunda vardı. Ama artık yok. Tucson da kullandım eski kasa 3008'e göre tek artısı motor ve performans. Onun haricinde 3008 2011 modelin arka koltuguna 4 yetişkin rahat otururken tucsonda 3,5 kişi 4. kişinin bir bacagı sıgmıyordu. Bagajı da o kadar geniş değil ki ben 3008e neler neler attım. Bebek arabası, valiz...

|
    |

• Teğmen
    133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

hocam nasıl kuculmuş anlayamadım arac eskisine göre buyuk , rakipleriyle de yakın..en geniş iç hacim tuscon da zaten.
    acaba tavan alaçaklığımı size kuçuk gözuktu.

güzel çalışma olmuş. Tucson da opsiyon olarak ne var. zaten elit plus her şey dahil geliyor diye biliyorum.

Reklamlar
haberler
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.