Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bursa sancelikten indirim almak aya gitmek gibi birsey dostum.adamlar bildiğin aç ::))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında 3D havuzlu kauçuk paspas alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?
    Orijinal 81₺ lik kauçuk paspas iş görmüyor 3D ye geçmem lazım memleket çok çamurlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mollason -- 29 Mayıs 2017; 11:15:17 >
  • quote:

Arkadaşlar yeni 3008 dizel İstanbul içinde 100km de kaç litre yakıyor

Ortalama hız 29 km. ve yakıt tüketimi 6,6 litre

Daha az tüketenleri tebrik ediyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_cammsys-blacksys-cf100-eagle-2-kameralı-araç-kamerası-1166742.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjsKDwjw6qnJBRDpoonDwLSeZhIkAIpTR8IFB3sKZTXVJiDe_b0iZwb_7woUmS0JlklSJJCT3222GgLgqfD_BwE

Forumda daha önce soran olmuştu aracimdaki kamerayı, o zaman üst modeller vardı sadece satışta (1000 TL üzeri).

Efsane CF 100 modeli geri dönmüş.

Şiddetle tavsiye edilir her arac için.. Fiyat çok çok iyi.

Cihaz pillimi acaba. ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rzcyle kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var. İçerisini boş kullanıyorum. Kitapçıklarını falan eve koydum.
  • Merhaba.

Araç liste fiyatı 147.000
    Metalik Boya 1.655
    Elektrikli Bagaj Kapağı 1.900
    Bagaj hablusu 100 TL

Toplam 150.655 TL yapıyor. 146.000 TL'ye aldım. 4.555 TL indirim var gibi. Ayrıca plaka, ruhsat ve ilk dönem mtv de onlardan.
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Multimedya yazılımdan kastınız nedir?
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Hayır. 12v ile çalışıyor. Çift kamera.

Kaza anında enerji kesilirse içinde büyük bir kapasitor var, 30sn kadar daha çekime devam ediyor.

• honour16 H kullanıcısına yanıt
    Servise multimedia güncellemesi var ise teslimdsn önce yükleyin deyin onlar anlar.

Orta ekrandaki sistemi guncelliyor

• honour16 H kullanıcısına yanıt
    Bagaj kapağını hesaba katmayın. Daha önce sipariş edilmiş bir araç zaten, değişiklik öncesi tüm donanimlarda elektrikli bagaj vardı.

Yinede güzel indirim demekki bayinin nakite ihtiyacı varmış.

Normalde indirim kusurattan ibaret 3008 lerde

Araç 2017 model değil mi 2016 olabilir mi acaba?

• egeliefe kullanıcısına yanıt
    Güzergahtan olabilir, in çık çok yapıyorsanız mümkün.

Veya sport modu fazla kullanıyorsanız.

Ortalama hizinin çok düşük değil çünkü 6.0-6.1 civarı yakalayabiliyor olmanız gerekir normalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: honour16

Merhaba.

Araç liste fiyatı 147.000
    Metalik Boya 1.655
    Elektrikli Bagaj Kapağı 1.900
    Bagaj hablusu 100 TL

Toplam 150.655 TL yapıyor. 146.000 TL'ye aldım. 4.555 TL indirim var gibi. Ayrıca plaka, ruhsat ve ilk dönem mtv de onlardan.

Normal fiyat. Herkese yapılan indirim. Bagajı hesaba katmayın.
    Boya farkınıda her bayii karşılıyor zaten. Diğer bayilerden ekstra 500-1000 tl bi fark var sadece.

Geçen hafta teslim aldı aracımı.
    Liste fiyatı 161 bin+ 2,200 boya farkı= 163200 e geliyor. Pazarlık ile 160 bine aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakura71 -- 29 Mayıs 2017; 15:4:31 >
  • istanbul da fiyatlar gayet iyi. indirim alınabiliyor. Gt Line Sedefli beyaz 167000, Allure Ep (Elektrikli bagaz ve Koltuk dahil) 157 000 alınan son fiyatlar.hemen ilk fiyata ve tek bayiye sorup gecmeyin. Mümkün olduğunca araştırın beyler. Bu hafta ikisinden biri ile aranıza katılacağız. Hayatımda ilk kez ailemize Peugeot alacağız. Bir süre git gel yaşadık ama kesinlikle en uygun araç. Kendim 2014 Bmw 5.20d, eşim qq 1.2 Skypack kullanıyor. Bunuda babama alıyoruz ama en çok ben kullanırım. Adamlar yapmış, C suv sınıfında Mekanın sahibi artık 3008.
    Araç 2017 yılının aracı. İndirim kopartabildiysem ne mutlu bana :)
  • Aracı almadan önce bir çok ilden fiyat aldım.
    Anladığım kadarı ile en pahalı aracı ankara bayiileri satıyor.
  • Arkadaşlar,
    Sayfalarda birkaç yerde denk geldi "airbag beyin değişimi" ile ilgili konu.Bu foruma girdiğim zaman öğrendim olayı(Bu da ilgili forumları takip etmek gerektiğini ispatlıyor bence).Arabayı aldığım 2016 aralıktan beri beni arayan da olmadı servisten, müşteri memnuniyetleri araştırma şirketleri dışında:))Dolayısıyla forumda rastlayınca, Denizli servisin aradım.İlgili servis sorumlusu, sırayla müşterilerimizi çağırıyoruz, dedi ve plakayı sordu.KOntrol edince "evet, sizinkini değiştereceğiz, siparişi verelim" dediler.Ben de kontrol etmeniz gerekmez mi dedim, hayır değişmesi lazım deyince ben de ok ledim durumu.Ayrıca aracın tüm güncellemelerini de yapacaklar.Bu konuda ilgili davranmaları iyi bişey ama bunu bizlere daha erken bildirmeleri gerekmez mi?Bu arada Allah korusun! bir kazada zarar görmezmiydim?Ya da bu airbag çaışmasını engellemeyeck bir sorun mu ki??? Parça gelene kadar umarım bir sorun yaşamam:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turhankeskin -- 29 Mayıs 2017; 18:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhankeskin

Arkadaşlar,
    Sayfalarda birkaç yerde denk geldi "airbag beyin değişimi" ile ilgili konu.Bu foruma girdiğim zaman öğrendim olayı(Bu da ilgili forumları takip etmek gerektiğini ispatlıyor bence).Arabayı aldığım 2016 aralıktan beri beni arayan da olmadı servisten, müşteri memnuniyetleri araştırma şirketleri dışında:))Dolayısıyla forumda rastlayınca, Denizli servisin aradım.İlgili servis sorumlusu, sırayla müşterilerimizi çağırıyoruz, dedi ve plakayı sordu.KOntrol edince "evet, sizinkini değiştereceğiz, siparişi verelim" dediler.Ben de kontrol etmeniz gerekmez mi dedim, hayır değişmesi lazım deyince ben de ok ledim durumu.Ayrıca aracın tüm güncellemelerini de yapacaklar.Bu konuda ilgili davranmaları iyi bişey ama bunu bizlere daha erken bildirmeleri gerekmez mi?Bu arada Allah korusun! bir kazada zarar görmezmiydim?Ya da bu airbag çaışmasını engellemeyeck bir sorun mu ki??? Parça gelene kadar umarım bir sorun yaşamam:(

Airbag çalışmasını etkileyen bir durum değil.

Merak etmeyin panik yapmayın.. Airbag ler sorunsuz bu haliyle de çalışıyor.

Bazı durumlarda airbag ışığı yanabiliyor bunun için değişik yapılıyor. Şu an böyle bir durumda kullanıcı tarafında (en azından forumda) yaşayan olmadı.

Bu nedenle araçları geri çağırma durumu yok, servise ilk gidildiğinde (bakım vs amaçlı) bu kontrol yapılıp GEREKİYOR İSe ilgili parça sipariş edilip, sonrasında takılması için aranıyorsunuz.

Servise en kötü 1 yıl sonra zaten gideceksiniz :)

Teşekkürler bilgilendirme için, rahatladım.
  • Elektrikli bagaj kapağı bazen mahcup ediyor, açılmıyor:)Klavuzda yazdığı gibi biraz sonra tekrar deneyince bazen açılıyor, bazen de inatlaşıyor:)) Serviste hassasiyetini biraz daha artırırlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhankeskin

Elektrikli bagaj kapağı bazen mahcup ediyor, açılmıyor:)Klavuzda yazdığı gibi biraz sonra tekrar deneyince bazen açılıyor, bazen de inatlaşıyor:)) Serviste hassasiyetini biraz daha artırırlar mı acaba?

Ayakla açmaktan bahsediyorsunuz sanırım?

Alışmaniz gerek bir süre. Sensör aracım arkasında, ortanın bir tık solunda kalıyor. Ayağınızı orta kısımdan sola doğru hareket ettiriseniz açılacaktır.

Ve hareket bitince açılmadı diye tekrar hareket ettirmeyin. İkinci haraket açılmayı durdurur. Hareketin algılaması ve kilidin açılması 2sn kadar sürebiliyor.

İlk başta bende biraz uğraştım şu an gözüm kapalı açarım kapatırım :)

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.