Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir (5 Mobil) - 14 Masaüstü5 Mobil4 Android
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kafalik bir çok kişi için aksesuar gibi görülebiliyor ama siz de bilirsiniz zaten çarpışma anında ciddi hayat kurtaran bir yapıdadır.

Bu nedenle, bu tip orjinal dışı değişimlerde, ürünün boyutları, ayar kademelerinin mümkün olduğunca orjinal Kafalik ile benzer olması dikkat etmenizi tavsiye ederim. Kafalik açısı da önemlidir.

Diğer teknolojik detaylarda,

DVD çalar bence gereksiz, usb ve kart okuması yeterli, işletim sistemine bakın, menui geçişleri ve kullanımı çocuğu deliye çevirmesin :)

Bizim oğlan daha 5 günlük :) o level e gelince bende bakarım artık inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egeliefe kullanıcısına yanıt
    onun yerine aksesuar kataloğunda ki tablet bağlama aparatını alıp tablet taksanız daha iyi olmaz mı?
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Evet aynı şekilde benim de koltuklarım pantolondan dolayı aşınıyor
    Oto minderinin araçta nasıl durduğunu göstermek için fotoğraf atar mısınız?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

fiyat listesinde opsiyonların altında sp ve elegans pack kısımlarını kaldırmışlar

Elegance Pack Zaten mantıksız Di ayrı yazması, ana listede ayrı bir modelmis gibi yazıyor uzun bir süredir.

Ama sp noldu onu çözemedim :) arada kaynamış olabilir veya sp belki bir süre gelmiyor da olabilir, yada sp yi standart yapabilir vsvs

Yeni listede sport paketi belirtmişler Active'lerde...

• Arabaya mutad bir şekilde zam yapılıyor. Güler misin ağlar mısın. ..

• savataged kullanıcısına yanıt
    Daha anlaşılır ve basit olmuş

• savataged kullanıcısına yanıt
    1.2 Active EAT6 Sport Pack fiyati ile SP'siz fiyati arasinda 12000 lira fark var vergi dilimi yuzunden.

Bu para sirf arac SP olsun diye verilir mi tabi ki verilmez. SP olmazsa olmaz degil. On camlar 1 arka camlar 2 numara film yaptirsaniz, on tampon nikelaji ile arka krom egzos cikislari ile cok guzel gorunumlu bir araciniz olabilir. Basamak ekletirseniz de gercekten heybetli ama klas gorunen bir arac olur 3008. Tavan barlari olmazsa olmaz degil, zaten premium araclarin hicbirinde tavan bari yok. Camlarin ust kismindaki krom kaplama zaten yeterli bir gorunum veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Arabaya mutad bir şekilde zam yapılıyor. Güler misin ağlar mısın. ..

Henüz bir artis olmadi ne zamana göre zam oldu?

• 2017 allure dizel otomatik paketsiz beyaz 147000

2017 allure dizel otomatik ep beyaz 157000(peugeot indirimi)

2017 active dizel otomatik sport 143-150 bin

2017 allure dizel otomatik elektikli koltuk bagaj 155

Biraz gevşeme var gibi

Allure ep ye 163-165 verende oldu

• Anakaradaki bayiler allure ep beyaz için 161 dediler. Bir TL bile inmediler. Hediye de yok. Alamadım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Arabaya mutad bir şekilde zam yapılıyor. Güler misin ağlar mısın. ..

Henüz bir artis olmadi ne zamana göre zam oldu?

Zamsız geçirdiği bir ay var mı! Dolar yükseliyor zam; düşüyor zam. Resmen Türk halkıyla dalga geçiyorlar.

• Valla yazık günah ya yine zam gelmiş, yılın otomobili diye sattılar millete ama ödülü megane kaptı şimdi üstüne birde zam yapmışlar.

Marka pejo
    Sıfat yılın otomobili
    Ödülü kazanan renoult megane
    Fiyat? Hemen zam yapalım.

Yazıkkkk günah, 160 -170 lira veren 60-70 e satamayacak. Zamanında pejo 206 yılın otomobiliydi, ama piyasası şimdi 20-25 bin lira orantıyı siz yapın o kadar uğraşamam. 25 lira teklif gelince ne yapacak sahipleri? Hiç düşünen yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Valla yazık günah ya yine zam gelmiş, yılın otomobili diye sattılar millete ama ödülü megane kaptı şimdi üstüne birde zam yapmışlar.

Marka pejo
    Sıfat yılın otomobili

Yazıkkkk günah, 160 -170 lira veren 60-70 e satamayacak. Zamanında pejo 206 yılın otomobiliydi, ama piyasası şimdi 20-25 bin lira orantıyı siz yapın o kadar uğraşamam. 25 lira teklif gelince ne yapacak sahipleri? Hiç düşünen yok

valla kardeşim araç her türlü 2. elde de değerinde satar. boş araç değil. bende yakınıyorum fiyatlardan fakat bunun en büyük sorumlusu devletin ta kendisidir. senin ülkende senin mühendisinin doğurduğu bir marka değil. dışarıdan euro dolar bazında ülkeye giriş yapar her araç. senin hükumetinde net "tl" fiyatı üzerinden dolar ya da euro değil bakın, vergi sistemi getirir, bi araç da kendine aldırır. almanya fiyatıyla ülkendeki fiyat aynı kardeşim. fark alman adam 20 aylık asgari ücretiyle alırken sen 200 aylık ücretinle alabiliyorsun. 15 bin tl ye muşambadan yağmurlukta satıyolar. alan var mı var. zorla aldırmıyo kimse .otomobil firmalarını sadece ürettiği aracın kalitesi ve servis desteği bakımından eleştirin. geri kalan her şey için adres devlet.

• Arkadaşlar uzunca bir süredir birçok insan gibi yazmadan okuyarak forumu takip ediyorum ama artık dayanamayacağım. Rica ediyorum şu trollere gereksiz insanlara cevap verip forumu meşgul etmelerine izin vermeyin cidden soğuyorum. Maksadı tamamen sizleri kızdırmak. Araba hakkında da piyasa hakkında da ekonomi hakkında da en ufak bir fikri yok. Siz cevap verdikçe zevke geliyor birşey yaptım sanıyor. Evet kardeşim bu araba çok kötü ve iki ay içinde 2. El fiyatı 30000 liraya düşecek ve bu insanlar zarar edecek. Avrupa da yılın otomobili seçilmedi bizi kandırdılar. Tamam mı rahatladın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Valla yazık günah ya yine zam gelmiş, yılın otomobili diye sattılar millete ama ödülü megane kaptı şimdi üstüne birde zam yapmışlar.

Marka pejo
    Sıfat yılın otomobili

Hosgeldiniz bugün sakindi forum..
    Satamazsam soz size hediye edeceğim aracimi 3 yıl sonra

Yorum yaparken en azından mantıklı bir çerçevede olsun.
    2005 Fiesta yi 18 e sattık eylülde. Komik olmayın lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 25 Nisan 2017; 21:59:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryalcinoz

Arkadaşlar uzunca bir süredir birçok insan gibi yazmadan okuyarak forumu takip ediyorum ama artık dayanamayacağım. Rica ediyorum şu trollere gereksiz insanlara cevap verip forumu meşgul etmelerine izin vermeyin cidden soğuyorum. Maksadı tamamen sizleri kızdırmak. Araba hakkında da piyasa hakkında da ekonomi hakkında da en ufak bir fikri yok. Siz cevap verdikçe zevke geliyor birşey yaptım sanıyor. Evet kardeşim bu araba çok kötü ve iki ay içinde 2. El fiyatı 30000 liraya düşecek ve bu insanlar zarar edecek. Avrupa da yılın otomobili seçilmedi bizi kandırdılar. Tamam mı rahatladın mı?

Eğlence oluyor arada öyle bakmak lazim

Ciddiye aldığımizdan değil zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryalcinoz

Arkadaşlar uzunca bir süredir birçok insan gibi yazmadan okuyarak forumu takip ediyorum ama artık dayanamayacağım. Rica ediyorum şu trollere gereksiz insanlara cevap verip forumu meşgul etmelerine izin vermeyin cidden soğuyorum. Maksadı tamamen sizleri kızdırmak. Araba hakkında da piyasa hakkında da ekonomi hakkında da en ufak bir fikri yok. Siz cevap verdikçe zevke geliyor birşey yaptım sanıyor. Evet kardeşim bu araba çok kötü ve iki ay içinde 2. El fiyatı 30000 liraya düşecek ve bu insanlar zarar edecek. Avrupa da yılın otomobili seçilmedi bizi kandırdılar. Tamam mı rahatladın mı?

Sayın arkadaşım neden böyle celallendin acaba?

Pejo merka arabaya 160 verilmez dediğimiz buradaki arkadaşlar ama yılın otomobili seçildi, ondan dolayı fiyat böyle dediler. s90 bile gerisinde kaldı dediler. Neyse dedik

Şimdi bakıyoruz yılın otomobili renoult megane olmuş. Megane çok daha fazla diz mesafesi, düşük yakıt tüketimi, kaliteli malzeme ve performans, donanım ve prestij veriyor. Hemde daha ucuz.

Dolayısı ile yılın otomobili megane 2.elde 70 bin ediyorsa bunun değeri piyasa şartları dolayısı ile max ama max söylüyorum 50-65 arası bir şey olacak.

Mevzuat daha açık nasıl yazılabilir bilemiyorum hala daha anlamadıysan benim söyleyecek bir şeyim yok. Aynı paraya 2012 e250 amg var düşün artık

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    arkadaşım 3008 avrupada yılın otomobili seçişdi . megan türkiyede seçildi . anlamadan dinlemeden .....

• Arkadaşlar pegouet sitesindeki teknik broşür yenilenmiş.

İlk gözüme çarpan elektronik bagaj sadece gtline da var. Gripcotrolde SP pakette var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk84

arkadaşım 3008 avrupada yılın otomobili seçişdi . megan türkiyede seçildi . anlamadan dinlemeden .....

Ya arkadaşım avrupada ki ile tr'de ki yol kalitesi, servis olanağı, yakıt kalitesi bir mi de orda seçilen araba ile burayı kıyaslıyorsun?

Abd'de yeni mustang seçilmiş, git al öyle ise, sonra 100mt'de bir aha kasis geldi abaca altı sürter mi, sürtsek usta bulabilir miyiz, bulsak kaça patlar diye düşün dur artık.

Avrupa'da avrupa şartlarında yılın arabası olabilir, ama tr'de değil.

Zaten avrupa da'da öyle bizdeki gibi 1.6 otomatik şansumanı test ederek seçmiyolar kimse merak etmesin.

Test aracı diye verdikleri tr'de istesen bile gelmeyen opsiyonlar ile en dolu+dolu koltuklarda soğutma filan olan, beygiri 250 olan benzinli 2.0 motorlu araca bakarak seçiyolar arabayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 25 Nisan 2017; 22:58:26 >

• 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.