Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
62.415
Cevap
639
Favori
2.479.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mk84

Yardımcı olabilecek bi arkadaş yok sanırsam.

Aracınıza yazılım güncelleme işlemi zorunludur, tabii bu varsayımım tüm altyapının olduğu durumda gecerli olacaktır.

Araç diagnostik sisteminde boş port var ise, grip ko trol modülü takılır ve sistem devreye alınır.

Ancak TR de bunu yapacak servis maalesef yok.

Ben aracımda vites kolu iptali yaptığımda bile servis çalışanları bana havada yürüyen adam muamelesi yapmıştı.

Biraz bekleyin, servis araçları tanısın, şansınızı denersiniz.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 28 Şubat 2017; 22:32:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam . Bi projem daha var bmw deki kumanda ile arabayı hareket ettirme sistemi için de parça siparişlerini yaptım bakalım neler olacak. Ama peugeotta internette şema v.b bulmak çok zor Vag grup bu konuda açık kaynak çok bilgi vardı. Hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mk84 M kullanıcısına yanıt
    İyi cesaret tebrikler.

Bu bedeldeki bir aracin garantisini gözden çıkarmak değişik bir duygi olsa gerek..

Emekli olunca yapacagaim ben bu işleri

Su an bana çok lüks bir hareket.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hocam elektronik modifiye bende hastalık. Bende kendime kızıyorum ama vazgeçemiyorum. Önceki aracım 2014 yeni kasa x trail di onunda söküp takmadığım bi yeri kalmamıştı ama güzel işler yapmıştım . Aktif subwoofer . ön arka kamera yıkama . Kafalık monitörü ve miracest bağlantılı dvr . Koltuk ısıtma . Lazer arka sis . Koltuk masaj . Ayak aydınlatma spor modda kırmızı normalde beyaz . Araç taban aydınlatma . .... uzaktan kumanda ile çalıştırma .... aklıma gelenler bunlar .arada sigorta v.b yaktığımız oldu tabi ama büyük bi sıkıntı yaşamadım çok şükür. 3008 e de daha fazlasını yapacağım inş.

• quote:

Hocam elektronik modifiye bende hastalık. Bende kendime kızıyorum ama vazgeçemiyorum. Önceki aracım 2014 yeni kasa x trail di onunda söküp takmadığım bi yeri kalmamıştı ama güzel işler yapmıştım . Aktif subwoofer . ön arka kamera yıkama . Kafalık monitörü ve miracest bağlantılı dvr . Koltuk ısıtma . Lazer arka sis . Koltuk masaj . Ayak aydınlatma spor modda kırmızı normalde beyaz . Araç taban aydınlatma . .... uzaktan kumanda ile çalıştırma .... aklıma gelenler bunlar .arada sigorta v.b yaktığımız oldu tabi ama büyük bi sıkıntı yaşamadım çok şükür. 3008 e de daha fazlasını yapacağım inş.

Vallahi bravo. Helal olsun arkadaşım. Mustimi arkadaşın bir iki tık üzeri bir başka modifiyeci varmış da aramızda, farkedememişiz... Hayatta yapamayacağım, daha doğrusu yapmaya cesaret edemeyeceğim işler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihatertan -- 28 Şubat 2017; 23:14:12 >

• Tşk ederim hocsm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk84 -- 28 Şubat 2017; 23:41:18 >
  • quote:

Şansımı deneyeceğim hocam . Araçta kronik bi sorun gözükmüyo şimdilik onun için garantiyi gözden çıkardım.en kötü düğmeyi koyarım ışığı yanar .

Zaten sen başarılıda da olsan inşallah olursun,
    başarısızda olsan servise git grip kontrol bozuldu de fark bile etmezler garanti kapsamında yaparlar bile belki.
    Focal olanda focal cıkmaz grip kontrol olmayanda grip kontrol var der tamir ederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 1 Mart 2017; 1:0:35 >
  • [DHTUBE=]www.youtube.com/watch?v=gT2prSsNQW0[DHTUBE=]
    Mobilden youtube linki eklemeyi bilmiyorum.
    Yeni kasa 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 1 Mart 2017; 8:25:30 >
  • quote:

Memlekette ne cevherler var helal olsun garanti bitsin yanındayım

• quote:

Helal olsun size hocam... Yaptıklarınızı resimler ile bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz, sizi izleriz.

• Elektrikeb kullanıcısına yanıt
    Paylaşacağım inş hocam .

• quote:

Arkadaşlar araca grip control takmak için yurt dışından grip control düğmesi getirttim. Ancak bağlantı şemasını bütün araştırmalarıma rağmen bulamadım. Aracında grip kontrolü olan araçlardan bana istediğim bilgileri verebilecek bi arkadaş olursa çalıştırabileceğimi düşünüyorum. Eğer çalışırsa sizlerlede montaj bilgilerini paylaşırım inş.şimdiden tşkler

Keşke öncesinde şemalara ulaşsaydınız, maalesef aracınıza olmayacaktır, her şeyden önce ana kablo demedi farklı olacaktır. (Yazılım desteği aracınızın BSI'ında olmayacaktır gibi birden çok olumsuz noktadan bahsedilebilir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Bügün araç kameraları çalışmadı. Araçı kapatıp açtım yine çalışmadı. Sonra indim kameraları sildim, sensörlerini sildim sonrasında çalıştı.

Böyle bir durum yaşayan oldumu ?

Aracınızdaki yüklü yazılım nedir?

Aracınız Navigasyonlu araç ise 21.04.62.52-r0 veya 21.04.62.54-r0 (en güncel sürüm) yazılımlarından birine yükseltirseniz problem düzelecektir. Yetkili servisi ziyaret etmekte fayda var, benzer hata durumunda mutlaka fotoğraf ve/veya video alınırsa bayilerin geri bildirimlerde kullandıklarını duymuştum ;)

*Forumlarda başka bir arkadaşımız benzer güncelleme ile düzeldiğini belirtmişti.
  • Dun ilk arizami yasadim,araci calistirdigimda önce arac kayma sistemi arizasi yazdi,arkasindan park freni arizasi cikti,geri vitese attigimda park freni takili kaldi dugmesine bastigimda ışığı sonmedi, belki isigi takili kalmıştır diyerek gaza bastigimda arac hareket etmek istedi,park freni engelledi.dugmesine 3~4 basistan sonra park freni kalktı. Kisa mesafe surusten sonra araci tekrar calistirdigimda yapmadi ve tamir simgesi de söndü. Resimleri ni yuklemeye calisacam.

Saygılar

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• Şimdiye kadar ki çoğu 'arıza ışığı yanan' arkadaşların paylaşımları ya kendi kendine ya kamera silmeyle ya da kapatıp açma ile geçti.

Umarım hep böyle basit çözümler ile sürer gider.
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    Allure +EP Dab lı ilk alanlardanım bende sizden gelen güncelleme bilgilerini takip ettim acelem yoktu güncelleme icin. Cuma ya randevu aldım 4 tane güncellemem mevcutmuş.
    Sonradan kamera sorunu oldu ilk kez (arac kızdı herhalde durup dururken niye güncelliyon diye.😃)
    Servisede o zaman belirtirim . Resim akmlıma gelmedi aslında ilk olarak resim çekmek gerekiyor. Bilgilendirmeniz icin teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 1 Mart 2017; 12:21:15 >
  • quote:

Allure +EP Dab lı ilk alanlardanım bende sizden gelen güncelleme bilgilerini takip ettim acelem yoktu güncelleme icin. Cuma ya randevu aldım 4 tane güncellemem mevcutmuş.
    Sonradan kamera sorunu oldu ilk kez (arac kızdı herhalde durup dururken niye güncelliyon diye.😃)
    Servisede o zaman belirtirim . Resim akmlıma gelmedi aslında ilk olarak resim çekmek gerekiyor. Bilgilendirmeniz icin teşekkurler.

güncelleme sonrası tecrubeleriniz bizler için çok değerli, güncelleme sonrası paylaşımlarınızı bekliyor olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Senin koltuk işinide cözebilir belki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Senin koltuk işinide cözebilir belki

Büyük ihtimal çözer kumanda ile çalıştırma işide süper kışın nimet olur

• Merhaba aracım sp li active oyomatik , ön,arka ve yan tarafa krom taktırmak istiyorum, servisden fiyat öğrenebilen bir arkadaşım varsa paylaşabilirmi?

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.