Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (3106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.527
Cevap
654
Favori
2.590.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31043105310631073108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eurorepar’dan aldığınız fiyatta parçalar orijinal mi kullanılacak yoksa eurorepar parça mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Hocam parçalar bunlar.

• Murat0316 M kullanıcısına yanıt
    Eurorepar parça hocam bu listedekiler. Eurorepar’dan orijinal parça kullanılarak yapılan bakım için de fiyat isteyebilirsiniz. O fiyat ile karşılaştırma yapmak daha sağlıklı olabilir.

• guvven kullanıcısına yanıt

Kapıyı kapatırken eliniz sensör ile kesiştiği için öyle yapıyor olabilir.

• murataslanix kullanıcısına yanıt

Active adı altına çıkan tüm otomobiller giriş seviyeyi temsil etmektedir. Allure Elegance ise donanım olarak GT-Line'a çok yakındır. En temel 2 farklılık GT özel kozmetik parçalar ve Amplify. Allure Elegance paketlerine bakarken baldır dayama ve koltuk ısıtma opsiyonlarına bakmayı unutmayın.

Bence konfor odaklı bir sürüş istiyor olsam Citroen'e yönelirdim. Bunun dışında her anlamda Peugeot önde ki konforsuz bir arabada kesinlikle değil. Yine de her iki araca binmeden karar vermeyin.

• Murat0316 M kullanıcısına yanıt

Bende bakımlarını Europar tarafınca yaptırıyorum. Sıvılarda Total mekaniklerde ise PSA parça kullanımı oluyor.

• İyi akşamlar arkadaşlar.ben de bugün 3008 aldım.2021 active prime.gt ekran var.araca çok yabancıyım ilk defa Peugeot aldım. Android oto yu baglayamadim.kablosuz yok sanırım.kabloyla da olmadı telefonum xaomi 11t.
    Uygulamalar bölümünden işimize yarayacak bir uygulama var mı.wifi bağladım ama onu da beceremedim.deneyimli arkadaşlar yardımınızi bekliyorum.tesekkier

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercan585 E kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun. Orjinal veya data aktarma özelliği olan kablo kullanmanız gerekiyor. Sonra ekrandaki android autoya tıklayarak sistemi başlatabilirsiniz.

WiFi in bir fonksiyonu bulunmuyor ülkemizde.
    Android auto için kablonuzu kontrol ediniz. Telefonunuzda da Android Auto uygulamasının yüklü olduğundan emin olunuz. Bluetooth ile de telefonu araca bağlayınız.
    Bu şartlar uygun ise kabloyu taktınızda , multimedia cihazı uygulamalar kısmında android auto simgesi aktif olacaktır.
    Olmuyor ise sorun kablo ve/veya telefonda. Farklı kablolarr farklı telefon ile denemeler yaparak sorunu bulabilirsiniz. Mi11 ile geçmişte ben kullandım model bazında bir sorun olmayacaktır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar
    2017 model için lastik ihtiyacımız var.
    malum 205 çok alternatif yok.
    tavsiyeniz ne olur acaba ?
    mevcut 205 /55 R19

• Arkadaşlar herkese merhaba. My peugeot uygulamasına sorunsuz bağlanmanın yolunu buldum. Faydalanmak isteyenler için buraya detayları yazıyorum. Herkese iyi günler dilerim.

Şu an kullandığım sürüm 1.44.2 ve Android 14 kullanıyorum.

Öncelikle aracı çalıştırmadan önce telefonun ayarlar kısmındaki uygulamalar sekmesinden my peugeot uygulamasının içine giriyoruz ve sağ alttaki ''Durmaya Zorla'' kısmına tıklıyoruz ve uygulamayı durduruyoruz. Daha sonra arabayı çalıştırıp bluetooth ile bağlanıyoruz. Daha sonra my peugeot uygulamasını açıyoruz ve %99 ihtimalle bağlanacaktır ve araca bağlandı yazısı görünecektir. Kalan %1 için ise eğer araca bağlandı yazısı görünmezse, uygulamanın anasayfasını parmağınızı yukarıdan aşağıya kaydırarak yenileyin ve uygulamaya bağlanmış olacaksınız.

• mclarenmercedes M kullanıcısına yanıt
    Hevesinizi kırmayayim ama bU yöntem geçici ve rassal:)
    Bazen dediğiniz şekilde kurtarıyor (veri akışı durunca 1 kere yapmanız yeterli). Bazen "Clear cache"yapmak gerekiyor ,bazen o da yetmiyor Bluetooth eslestirmesini kaldırıp yeniden yapmak da gerekiyor.

Maalesef %99 bir çözüm değil.

• My peogot uygulamasına bağlanınca ne oluyor

Aracın şase no. ile eşleştirme yapıp bakım, km gibi bilgileri görüntüleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda yaptığınız yolculukların özetini çıkartma veya araca güncelleştirme gelmiş ise bıunları görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun gibi farklı farklı özellikler var fakat iOS platformunda kullandığım zaman ne verim alabildim nede bir işime yaradı.

• Arkadaşlar selamlar, 1.6 benzinli 2021 model 3008 aracım var. 3 yaşına girmek üzere ve 29bin kmde. Aracın bujileri kaç kmde değişiyor biliyor musunuz? Bakımdan önce bir uzun yol yapma durumum var 2bin kmlik (yani tahminen 32binkm olacak), sorun yaratır mı?

Yaptığınız yolculukların km,konum,(başlangıç bitiş), süre, yakıt tüketimi verilerini kayıt altına almış oluyorsunuz.

• Dostlar lansman aracı yolda sanırsam. 2008 kardeşiyle de bi selfie çektim😁

• Bamya Avcisi kullanıcısına yanıt
    Bu araç yeni 3008 olamaz arka formu bu kadar dik değil çok daha eğik olmalı

• Bamya Avcisi kullanıcısına yanıt

Bu araba psa grubu değil. Tek anten olmasa vogue diyeceğim ama kaput da uymuyor. Valla çıkaramadım.

• 
Sayfa: önceki 31043105310631073108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.