Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22752276227722782279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz su durumda dogru olabilir. Eger otv diliminde sinirdaysa arac ilk senelerde koyduklari yarim kolcak ici plastik parcayi 2019dan itibaren koymayarak otv diliminde bir dusuk seviyeye araci cekebilirler. Bu belki manuel vites en bos paketi 200kusur fiyatlara satmak icin yapilacak bir hareket olabilir, ama maliyeti maksimum zorlasan 30 tl yi gecmeyecek bir urunu ust paketlerden cikarmanin mantigini anlamak zor. Ne otvde sinif atlatir ne azaltir o fiyat seviyelerinde bu parca cunku. Aklima yatan en iyi aciklama o plastik parcanin tedariginde pandemiden dolayi yasanan sikintilar olabilir. Cunku doseme vs gibi isciligi olan bir parca degil bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphixus

Dediginiz su durumda dogru olabilir. Eger otv diliminde sinirdaysa arac ilk senelerde koyduklari yarim kolcak ici plastik parcayi 2019dan itibaren koymayarak otv diliminde bir dusuk seviyeye araci cekebilirler. Bu belki manuel vites en bos paketi 200kusur fiyatlara satmak icin yapilacak bir hareket olabilir, ama maliyeti maksimum zorlasan 30 tl yi gecmeyecek bir urunu ust paketlerden cikarmanin mantigini anlamak zor. Ne otvde sinif atlatir ne azaltir o fiyat seviyelerinde bu parca cunku. Aklima yatan en iyi aciklama o plastik parcanin tedariginde pandemiden dolayi yasanan sikintilar olabilir. Cunku doseme vs gibi isciligi olan bir parca degil bu.
    Yanlış düşünüyorsunuz.
    Vestel de çalışırken ust kapakta kullanilan iki adet vidanin kullanılmayacağı tasarımı sunan arkadaş mühendislik ödülü almıştı.
    Şimdi iki vida için değer mi, diyebilirsiniz
    Ancak toplam maliyette ciddi farklar ortaya çıkıyor.
    Hadi sizin parça goz önünde gözümüzle görmediğimiz onlarca parça çoktan Tr Ürünlerinden çıkarılmıştır bile.
    Buna bir örnek.

2010 model 5008 lerde gözlük kabı ve 4 kapi altında aydinlatma vardi
    2011 lerde gozluk kabı ve arkq kapi alti aydınlatma yalan oldu
    2012 lerde 3. Sıra tavan tutamaklari yalan oldu.
    2014 de yeni sanziman geldi radar yalan oldu
    2015 de bagajdaki fener yalan oldu.

0.01 dollar dahi olsa bu maliyete dahil edilir ve ciddiye alınır.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Zaten sikinti maliyet dusurme cabalarindan ziyade bana gore aracin bardaklik kismi gibi temel bi parcayi cikarmalari ve aksesuar olarak 500 tl ye satmalari. Yoksa dediginiz gibi vidasindan keçesine cikarilmis olabilir optimizasyon cercevesinde maliyetleri asagi cekmek icin bircok parca.

Benim sahsi fikrim tabii ki bu. Bardakligi koymayip yedek parca olarak satmaktan bi farki yok bunun bana gore. Bir baskasi o parcayi fuzuli bulabilir de.

Neyse aldik aliexpresten neticede. Biraz da cinliler kazansin. Turkiyeye fransaya kazandirdiklarimiz yeter :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphixus

Zaten sikinti maliyet dusurme cabalarindan ziyade bana gore aracin bardaklik kismi gibi temel bi parcayi cikarmalari ve aksesuar olarak 500 tl ye satmalari. Yoksa dediginiz gibi vidasindan keçesine cikarilmis olabilir optimizasyon cercevesinde maliyetleri asagi cekmek icin bircok parca.

Benim sahsi fikrim tabii ki bu. Bardakligi koymayip yedek parca olarak satmaktan bi farki yok bunun bana gore. Bir baskasi o parcayi fuzuli bulabilir de.

Neyse aldik aliexpresten neticede. Biraz da cinliler kazansin. Turkiyeye fransaya kazandirdiklarimiz yeter :)
    Her geçen gün aynı sorunu yaşayacağız.
    Büyüklerimizin dediği eskiler daha iyidir mantığına hızla dönüyoruz.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetersanuzun

Selamlar,

Muğla turgut peugeot bayisinden 3008 almistim. Satarlarken bu donemki MTV i biz odeyecegiz demislerdi ama gecen gun baktim o donemin borcu hala duruyor yaklasik 5 ay oldu. 2020 Eylul de almistim. Borcun faizide artmis daha fazla artmasin diye kendim odedim. Simdi ne yapmaliyim?

Bir yanlışlık olmasın?

Aracın borcu varsa satış yapılamıyor diye biliyorum.

Temmuz vergisini ödemeden Eylül ayında satış nasıl yapılmış olabilir?

• Merhabalar, aracım 2017 active sport aracımda radio beyni rcc bunu nac ile değiştirmeyi düşünüyorum, böyle bir cihaz buldum, araca uyumlu olurmu bir sıkıntı yaşar mıyım, fikirleriniz benim için önemli saygılarimla..https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-c5-aircross-navigasyonlu-radio-beyni-nac-895451595/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim_ugur

Merhabalar, aracım 2017 active sport aracımda radio beyni rcc bunu nac ile değiştirmeyi düşünüyorum, böyle bir cihaz buldum, araca uyumlu olurmu bir sıkıntı yaşar mıyım, fikirleriniz benim için önemli saygılarimla..https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-c5-aircross-navigasyonlu-radio-beyni-nac-895451595/detay
    Bu islem meşakkatli bir islem.
    Ilanda sadece nac gorseli paylaşılmış.
    Paket içeriğine nac unite multimedia ekran ve kokpit ekrani yok ise uyumsuzluk yaşanabilir.
    Bazi serilerde lvds girişi yok ve cihazı alsanız dahi bağlantı mümkün olmayabiliyor.

Iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 29 Ocak 2021; 14:16:27 >

Merhabalar, sanırım sadece nac, km ekranin arkasına baktım soket var lvds girişi, lvds kablosu bakiyorum ama bulamıyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim_ugur

Merhabalar, sanırım sadece nac, km ekranin arkasına baktım soket var lvds girişi, lvds kablosu bakiyorum ama bulamıyorum,
    Kokpit ekranında lvds girisi var ise işiniz daha kolay olacaktır.
    Nac üniteyi aldığınız saticidan LVDS kablosunu da isteyiniz.
    Devamında kodlama ile sistem devreye alınabilecektir.

Iyi forumlar...

Sordum sadece nac var lvds kablosu yok😐
  • selim_ugur S kullanıcısına yanıt

düşündüğünüz hareket fantazi. girmeyin derim..

Alın bir tane AI BOX (geçen paylaştım) mevzuyu kapatın. %500 daha mantıklı ve daha ucuz.

• Android aibm box sipariş etmişim şansıma başka bir ilden wireless carplay cihazı sipariş eden kişi ile benim paket karışmış. Bana wireless carplay geldi ona android Ai box.satici durustmis bizi iletişime geçirdi birbirimize kargola dik ürünleri.

Haliyle ilk geldiğinde yahu bu ne deyip taktım merak edenlere paylaşayım.

Cihaz minnak güzel. Hızlı açılıyor. Amacı carplay I tamamen wireless yapmak ve ayrıca telefon ekranını mirror screen (chromecast) ile ekrana yansıtmak. Apple cihazım olmadığı deneme şansım olmadı ama sorun olmayacaktır videoları bolca var.

İlgilenenler için ürün fotoları

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu işaret bakım süresi geçti demek mi? kitapçıkta dizellere özgü bir açıklama var ama 60000 km olmadı daha. Arıza mı oldu diyorum ama göstergede bir hata çıkmıyor araç normal çalışıyor

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt

Sıfır araçta bayi mtv yi ödemediyse ki odemeyebilir sizinle anlaşmasına bağlı, alıcıya bir ay süre verilir mtv ödemesi yapması için, ruhsat işlemlerini de kişi kendisi yaptırmış oluyor böyle olunca ...

• quote:

Orijinalden alıntı: dumanlı84

Sıfır araçta bayi mtv yi ödemediyse ki odemeyebilir sizinle anlaşmasına bağlı, alıcıya bir ay süre verilir mtv ödemesi yapması için, ruhsat işlemlerini de kişi kendisi yaptırmış oluyor böyle olunca ...

Bildiğim kadarıyla o vergi dönemi içinde olursa olabilecek bir şey.

Ocak ayında almışsanız sonuna kadar zamanınız var veya temmuzun 5'inde aldınız, 31 temmuza kadar zamanınız olabilir.

Ama Eylül ayında alınan bir araç için böyle bir opsiyonun olması aklıma yatmadı.

• acquiles kullanıcısına yanıt

Hocam how much money bu :)

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt

Ondan emin değilim burada da siz haklı olabilirsiniz araştırmak lazım zira ben 15 temmuzda almıştım, bir ay sürem vardı ağustos 10 mtv ödemesi yapıp ruhsat çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanlı84 -- 29 Ocak 2021; 20:39:9 >
  • dumanlı84 D kullanıcısına yanıt

• allure elegance fiyatları 340 360 larda gezerken göral kampanya yapmış sanırım

https://goralotomotiv.sahibinden.com/arazi-suv-pickup-peugeot-3008?sorting=storeShowcase

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0785A3856 -- 30 Ocak 2021; 1:24:9 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

Teşekkürler fiyat makul gibi .....Benim elime kullanılmayan iphone 5s geçti buna jailbreak yaptırmakta bir çözüm gibi duruyor siz ne dersiniz

• 
Sayfa: önceki 22752276227722782279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.