Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz de sağolun hocam. İyi günlerde kazasız belasız sürüşler dilerim. DSG, 10 yıl garantisi olmadan bazı ülkeler ithal dahi etmiyor. Bizler ise ek garantiye bile para veriyoruz.
  • dejavuu_uuu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hemen kaydoluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar tahmini 600 civarlarında olabilir. Bir marka daha getirse rekabet başlar. Acaba geliş tarihi belli midir. Yoksa yine az sayıda, yeni lastik, lansman fiyatı diye kapıştıracaklar mı bizi

• bugün izmir ünallarda araca baktım. Resmen çağ atlamış. Kokpit e girince ezber bozduklarını görüyorsunuz. ellerinde araba yok ve Ocak ayına getirebileceklerini ve fiyat garantisi olmayacağını belirttiler. OTV durumuda belirsizliğini koruyor.
    beklemekten başka çare yok. Grip kontrollülerin Nisan da geleceğinden bahsettiler. Araç şu an yok satıyor bu nedenle bu furya biraz dinince rahat rahat Nisan da bakacağım yeni gelenlere. Olaki ÖTV lerde bir sürpriz yaparlarsa 1.2 GT line a yönelebilirim zira 1.2 motorların OTV oranının değişmesini beklemiyorlar.

araç mükemmel ama gördüğüm eksikler şunlar :

*En üst donanımda bile elektrikli koltuk yok ki ek paketle alabiliyorsunuz. MAsaj var diyorlar ama ben masaj değil sadece elektrikli olmasını ve donanım içinde olmasını beklerdim saçma olmuş.
    *en azından arkada 220V bir fiş olmalıydı sadece 12V çakmaklık koymuşlar. önde kablosuz şarj yeri arkada bizi adaptörlere mahkum eden bir delik ???
    *O cruise control kolu nedir yahu... o kadar icocpit yapmışsın, eskiden kalma o kolu nostalji olsun diye mi koydun. Koca kokpiti değiştirmişler cruise kontrol koluna dokunmamışlar ilginç... en kısa zamanda bir tasarım düzenlemesi gelmeli.
    *arka kapıların saç/cam oranı fazla bence arka camlar biraz daha büyük olabilirdi. özellikle çocuklar dışarıyı görmek için zorlanacaklar.
    ama bunlar mükemmel yapılan bir aracın illa bulmaya çalıştığım eksikleri :)

alanlara kullananlara hayırlı olsun.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hakkımızda hayırlısı
    Ötv zammından ve Aralıkta beklenen zamdan yırtım ☺
    MTV de 2017 yi bekleyip görücez nelerin değişip değişmediğini.

• Peugeot araba yapacak... Türkiyede...
    Millet kapora verip beklicek,
    Elde para bayi bayi gezecek....
    Bayiler araba kalmadı sıraya yazıl diyecek
    Ben dahil bircogumuz ne bulduysak onu alacak.
    Bulamayan isyan edecek...
    Demekki bu araba olmuşşş....

• saimbaba S kullanıcısına yanıt
    platinium gri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasss1980

Peugeot araba yapacak... Türkiyede...
    Millet kapora verip beklicek,
    Elde para bayi bayi gezecek....
    Bayiler araba kalmadı sıraya yazıl diyecek
    Ben dahil bircogumuz ne bulduysak onu alacak.
    Bulamayan isyan edecek...
    Demekki bu araba olmuşşş....

308 2008 gibi fiyatı yıkıp satmasınlar 1 sene sonra.

308 cikincada böyle olmuştu

• Bu araba kesinlikle olmuş diğer firmaların 3008 i yakalaması 3 yılı alır bence. Araba sıkıntısının bukadar olması şaşırtıcı. Neden peugout bu durumu tahmin edemedi ? Belki dünyada en çok suv tutan ülkelerden biridir tr. Hayırlısı bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrierturk -- 21 Kasım 2016; 9:25:13 >
  • Allah rızası için şu crus control ün fotoğrafını çekip atında nasıl bir kolmuş görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: real_daywalker

bugün izmir ünallarda araca baktım. Resmen çağ atlamış. Kokpit e girince ezber bozduklarını görüyorsunuz. ellerinde araba yok ve Ocak ayına getirebileceklerini ve fiyat garantisi olmayacağını belirttiler. OTV durumuda belirsizliğini koruyor.
    beklemekten başka çare yok. Grip kontrollülerin Nisan da geleceğinden bahsettiler. Araç şu an yok satıyor bu nedenle bu furya biraz dinince rahat rahat Nisan da bakacağım yeni gelenlere. Olaki ÖTV lerde bir sürpriz yaparlarsa 1.2 GT line a yönelebilirim zira 1.2 motorların OTV oranının değişmesini beklemiyorlar.

araç mükemmel ama gördüğüm eksikler şunlar :

*En üst donanımda bile elektrikli koltuk yok ki ek paketle alabiliyorsunuz. MAsaj var diyorlar ama ben masaj değil sadece elektrikli olmasını ve donanım içinde olmasını beklerdim saçma olmuş.
    *en azından arkada 220V bir fiş olmalıydı sadece 12V çakmaklık koymuşlar. önde kablosuz şarj yeri arkada bizi adaptörlere mahkum eden bir delik ???
    *O cruise control kolu nedir yahu... o kadar icocpit yapmışsın, eskiden kalma o kolu nostalji olsun diye mi koydun. Koca kokpiti değiştirmişler cruise kontrol koluna dokunmamışlar ilginç... en kısa zamanda bir tasarım düzenlemesi gelmeli.
    *arka kapıların saç/cam oranı fazla bence arka camlar biraz daha büyük olabilirdi. özellikle çocuklar dışarıyı görmek için zorlanacaklar.
    ama bunlar mükemmel yapılan bir aracın illa bulmaya çalıştığım eksikleri :)

alanlara kullananlara hayırlı olsun.

1.2 gt line yok :)
    1.6 benzinli var gt line donanım için.
    Bir de gt line donanımlarda arkada 220v priz mevcut.

• byusn B kullanıcısına yanıt
    meşhur CC kumandası.

https://s12.postimg.org/43b029xbh/Screen_Hunter_457_Nov_21_10_21.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 21 Kasım 2016; 10:24:35 >
  • Tam keyif aracı

• Beyler bu cruise control kolunu abartmaya gerek yok passatta aynı politakayı uyguluyor hatta manuel vites benimki debriyaja basarken dizim bu kola çarpıyor aktif duruma geliyor boyum 1.72 yani hergüzelin bir kusuru var. Takmayın bu kadar birde bozuk yolda cam tavandan lak lak ses geliyormu araç sahipleri bir test ederse iyi olur.

• Cruze kolay kullanılıyor aslında.Direksiyona ekleseler düğme kalabalığıda olacak.
    Bu arada zam gelmişmi

• Cruise kontrol tusu soyle ki,her aracin kendine oz stili var vazgecmedigi..

Daha once ki araclarinda nasil bilemiyorum ama misal Yeni Megane'de ses acma tusu yillardir direksiyonun altinda..Musteri yillardir bu sekilde alismis..

Misal Vw Araclari Far acma kapama sol tarafta daire icinde her daim,kiminin sol sinyal tusu icerisin de..

Geleneklerden vazgecilmiyor bazen musteri aliskanligi oldugu icin..

• quote:

Orijinalden alıntı: byusn

Beyler bu cruise control kolunu abartmaya gerek yok passatta aynı politakayı uyguluyor hatta manuel vites benimki debriyaja basarken dizim bu kola çarpıyor aktif duruma geliyor boyum 1.72 yani hergüzelin bir kusuru var. Takmayın bu kadar birde bozuk yolda cam tavandan lak lak ses geliyormu araç sahipleri bir test ederse iyi olur.

araç 1600 km ye geldi, birçok bozuk yola da girdim, zaten olduğum bölgede düzgün asfaltta yok, şu anda maşallah cam tavan dahil tık ses yok araçta, inşallah ilerde de olmaz
  • dejavuu_uuu kullanıcısına yanıt
    Hocam forumun ust tarafindaki arama kismina "yeni 3008 alanlar" yazdigimda herhangi bisey çıkmıyor! !!yanlış yere mi bakiyorum

• Tavan rayı kapaklarını griye boyayınca biseye benzedi adim adim gt line a gidiyorum

• Bugun medicana hastanesinin orada 2 tane 3088 gordum biri bayan surucuydu beyaz allure digeride park halinde gt line yesilimsi gri bir renk varya o sahipleri burada mi? Cidden sahane duruyorlar

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.