Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler ama bu tip durumlar soğutuyor ister istemez insanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faj08 F kullanıcısına yanıt
    Aralık ortası gibi alırsınız muhtmelen.
    Söz sipariş verdiğinizde yola cikacak olan bir araç ise, zaten gemi 2 hafta. Bir iki haftada gümrük ve diğer işler için koyun her türlü.
    Yani henüz garip bir durum yok ortada.
    Normal süreç.

Fakat şöyle bir durum olabilir, ordu bayinin diğer bayilere göre bir öncelik sırası var sa, biraz daha geriye gidebilir. Yani aynı anda sizinle İstanbul dan sipariş veren biri bayi önceliğinden daha erken aracı alabilir.
    Bu da bir 1-2 hafta fark daha getirebilir.
    Ama 2017 olmaz. 2017 olması için aracın ay sonu falan yuklenmesilazim. Bunun. İçin de 1 aydır size olmayan bir aracı satmış olmaları icap eder :)

• acquiles kullanıcısına yanıt
    faj08 F kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim, kaporasını vermiş, şasi motor nosu belli olanların araçları aralık ortası itibari ile teslim edilir bence de. Tahminim en geç 10 güne gemi gelir, 1-2 hafta içinde de gümrük işleri tamamlanıp araçları teslim ederler. Biraz sabredeceğiz anlaşılan.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cchemic -- 21 Kasım 2016; 22:23:26 >
  • İnşallah bakalım teşekkür ederim bilgiler için

• Gtline icin kışlık lastik alan varmı. Kaca ve nerden aldijiz.paylasabilirmisiniz lütfen

• Merhaba arkadaşlar,
    Ankara Göral'dan GTLine Sedefli Beyaz aracımı cumartesi günü teslim aldım.
    Seramik kaplama (piyano black yapılmıyor dediler) + motor koruma + ön cam yağmur kaydırıcı + iç vinly koruma + full kaput filmi + 2 ön yan cam filmi + gövde altı ses izolasyonu ve yalıtım + koltuk korumayı 2200 TL karşılığında yaptırdım. Yaklaşık 650 km uzun yol yaptım. Yakıt tüketimi ortalaması 5.5
    Sadık Peugeot indirimi ile araç 134.300 TL ye geldi.

Forumda paylaşılanları yakından takip ediyorum. Benim de bir katkım olursa diyerek yazıyorum.

Araçla ilgili ilk izlenimlerim çok olumlu.

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Ankara Göral 225 45 19 Petlas ya da Nokian önerdi ben testlere baktığımda uygun bulmadım. Orijinal boyutlarında bir lastik ya da daha uygununu bulmayı bekliyorum, tabi lastik oteli olması da önemli.

• Yurtdışında satılan manuel gtline modeli, görüldüğü gibi nappa deri olmayan elektrikli ısıtmalı koltuklar mevcutmuş, TR ye gelirken illa bişeylerden kırpacaklar olmadı pejo ayıp ettin.Tam aradığım özellikti ya böyle trye gelseydi gtline alırdık.

dk 2.42 de görülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 22 Kasım 2016; 0:46:24 >

• underdog kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, bizim kafamız karışık. Bunlar tr de tüketici beklenti araştırması yapmışlar. Ona göre ürün getirmişler. Bana kimse birşey sormadı. Kendi aralarında mı beklentilerini karşıladılar bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Yurtdışında satılan manuel gtline modeli, görüldüğü gibi nappa deri olmayan elektrikli ısıtmalı koltuklar mevcutmuş, TR ye gelirken illa bişeylerden kırpacaklar olmadı pejo ayıp ettin.Tam aradığım özellikti ya böyle trye gelseydi gtline alırdık.

dk 2.42 de görülüyor

Ayrıca bu araç 1.2 benzinli. TR deki araçlarda 1.2 gt line gözükmüyor. En son allure var fiyat listesinde.
    2017'de ötv patlarsa 1.2 gt line ve elektrikli koltuk gelirse direk ona kayarım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: concel

Ankara Göral 225 45 19 Petlas ya da Nokian önerdi ben testlere baktığımda uygun bulmadım. Orijinal boyutlarında bir lastik ya da daha uygununu bulmayı bekliyorum, tabi lastik oteli olması da önemli.

hocam Nokian'ı beğenmedin mi? Finlandiya markası ve kış lastiklerinde dünya lideri. buz üstü hız rekoru bugatti veiron la Nokian lastiklerinde youtube da videolarını bulabilirsiniz. kullandıkları patentli slika bileşenli mlastik çok sessiz. benim araç içeri çok gürültü alıyordu nokianla değiştirdim 5 yıl önce ses yarı yarıya azaldı su atması yol tutuşu çok başarılı. bilenler michelin den daha iyi kauçuk bileşeni var diyor zira çok hızlı yemeden lastiği yumuşak bir tutuş sağlıyor... nokian bulduysanız o ölçülerde deneyin derim..

çinmalı gibi geliyor akla ama finlandiya markası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

quote:

Orijinalden alıntı: real_daywalker

bugün izmir ünallarda araca baktım. Resmen çağ atlamış. Kokpit e girince ezber bozduklarını görüyorsunuz. ellerinde araba yok ve Ocak ayına getirebileceklerini ve fiyat garantisi olmayacağını belirttiler. OTV durumuda belirsizliğini koruyor.
    beklemekten başka çare yok. Grip kontrollülerin Nisan da geleceğinden bahsettiler. Araç şu an yok satıyor bu nedenle bu furya biraz dinince rahat rahat Nisan da bakacağım yeni gelenlere. Olaki ÖTV lerde bir sürpriz yaparlarsa 1.2 GT line a yönelebilirim zira 1.2 motorların OTV oranının değişmesini beklemiyorlar.

araç mükemmel ama gördüğüm eksikler şunlar :

*En üst donanımda bile elektrikli koltuk yok ki ek paketle alabiliyorsunuz. MAsaj var diyorlar ama ben masaj değil sadece elektrikli olmasını ve donanım içinde olmasını beklerdim saçma olmuş.
    *en azından arkada 220V bir fiş olmalıydı sadece 12V çakmaklık koymuşlar. önde kablosuz şarj yeri arkada bizi adaptörlere mahkum eden bir delik ???
    *O cruise control kolu nedir yahu... o kadar icocpit yapmışsın, eskiden kalma o kolu nostalji olsun diye mi koydun. Koca kokpiti değiştirmişler cruise kontrol koluna dokunmamışlar ilginç... en kısa zamanda bir tasarım düzenlemesi gelmeli.
    *arka kapıların saç/cam oranı fazla bence arka camlar biraz daha büyük olabilirdi. özellikle çocuklar dışarıyı görmek için zorlanacaklar.
    ama bunlar mükemmel yapılan bir aracın illa bulmaya çalıştığım eksikleri :)

alanlara kullananlara hayırlı olsun.

1.2 gt line yok :)
    1.6 benzinli var gt line donanım için.
    Bir de gt line donanımlarda arkada 220v priz mevcut.

selmalar, TR de yok bahsettiğiniz araç ancak Fransa'da yollarda. ÖTV sıkıntı olursa direk getirirler tahminimce...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

quote:

bugün izmir ünallarda araca baktım. Resmen çağ atlamış. Kokpit e girince ezber bozduklarını görüyorsunuz. ellerinde araba yok ve Ocak ayına getirebileceklerini ve fiyat garantisi olmayacağını belirttiler. OTV durumuda belirsizliğini koruyor.
    beklemekten başka çare yok. Grip kontrollülerin Nisan da geleceğinden bahsettiler. Araç şu an yok satıyor bu nedenle bu furya biraz dinince rahat rahat Nisan da bakacağım yeni gelenlere. Olaki ÖTV lerde bir sürpriz yaparlarsa 1.2 GT line a yönelebilirim zira 1.2 motorların OTV oranının değişmesini beklemiyorlar.

araç mükemmel ama gördüğüm eksikler şunlar :

*En üst donanımda bile elektrikli koltuk yok ki ek paketle alabiliyorsunuz. MAsaj var diyorlar ama ben masaj değil sadece elektrikli olmasını ve donanım içinde olmasını beklerdim saçma olmuş.
    *en azından arkada 220V bir fiş olmalıydı sadece 12V çakmaklık koymuşlar. önde kablosuz şarj yeri arkada bizi adaptörlere mahkum eden bir delik ???
    *O cruise control kolu nedir yahu... o kadar icocpit yapmışsın, eskiden kalma o kolu nostalji olsun diye mi koydun. Koca kokpiti değiştirmişler cruise kontrol koluna dokunmamışlar ilginç... en kısa zamanda bir tasarım düzenlemesi gelmeli.
    *arka kapıların saç/cam oranı fazla bence arka camlar biraz daha büyük olabilirdi. özellikle çocuklar dışarıyı görmek için zorlanacaklar.
    ama bunlar mükemmel yapılan bir aracın illa bulmaya çalıştığım eksikleri :)

alanlara kullananlara hayırlı olsun.

1.2 gt line yok :)
    1.6 benzinli var gt line donanım için.
    Bir de gt line donanımlarda arkada 220v priz mevcut.

selmalar, TR de yok bahsettiğiniz araç ancak Fransa'da yollarda. ÖTV sıkıntı olursa direk getirirler tahminimce...

Nappa deri olmadan hafızalı elektrikli koltuk ve 1.2 benzin gt line gelirse tr ye çok süper olur. hatta grip kontrol da eklesinler :D

• Kışlık lastikler aralıgın ortası gibi gelcekdrndi miçhelin alpin5 yeni çıkıyo sipariş verdim tanesine 500 lira fiyat aldım

• kmlb K kullanıcısına yanıt
    ( Peugeot’ya “Fiyat ne” diye sorduğumda “139.900” dediler. “Benim kullandığım aracın fiyatını soruyorum. Baz fiyatını değil” dedim. Meğer bu benim kullandığım top modelin fiyatıymış. Gerçekten “Beni al” diye bağıran bir araç. ) sanki hergün cebimizde çerez parası olarak 139.900 tl yi taşıyormuşuz gibi konuşmuş.. siz trilyonları cukklaladığınız için ucuz gelebilir ama burada o parayı verebiliecek adam sayısı bir elin parmağını gecmez ..
  • concel C kullanıcısına yanıt
    Orjinal lastiğin toplam çapı 708 mm. Önerilen lastiğin ise 685 mm. Fark yüzde 3.25.
    Halbuki yüzde 2.5 tan fazla fark önerimiyor. Ben 235 50 19 aldım çap 718 mm oldu fark ise yüzde 1.41. (PETLAS aldım tanesi 500 tl ye)

• elimde
    dizel otomatik sedefli beyaz active sport packatli 114,900tl
    dizel otomatik allure amazonit gri,sadece otomatik bagaj sistemli araç mevcut 123,300 tl

isteyen beni arayabilir...
    212 6984444 dahili 133
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    139.900 e bir donanım yok zaten.
    En üst donanim ve rengi hesap edersek, 143.900

• ekrem742 kullanıcısına yanıt
    Hocam Allure elegance paket araclar yokmu dizel otomatik ya da 1.2 motor benzinli?

Gelirse ne zaman gelir?

• underdog kullanıcısına yanıt
    TR deki gtline gibi siyah a sütun kaplaması ve tavan yok. Farklı bir donanım olmuş bize göre.

Başka detay özellikler de farklı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.