Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1896. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7".
    Kitaba göre bu ölçü için max genişlik 225..

Kis lastiği için 235 tavsiye etmem 205 kullanmanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Sağolun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekmenimin80

Ben de sileceklerin calisma prensibine alisamadim. Gereksiz yere hizli calisiyor.
    Yol gurultusunu kabine cok fazla aliyor gibi geldi bana ama tam da emin değilim baska arabalarla ayni yolda test etmek gerekiyor galiba anlamak için.
    Dediğiniz hibi suspansiyonlar nedeniyle yoldaki her seyi hissediyoruz, bir ara acaba takozlari çıkartmayı unuttular mi diye dusundum :)
    Orta ekran ya cok yavas ya da ben cok hizliyim emin olamadim hala.
    Ortalama yakit tuketimini henuz hesaplayamadim ancak karisik tuketimde yarim depo ile su an 350 km gidebildim.
    Genel olarak kullanim kolayligi ve hissiyati guzel maalesef 2019 a180 imi ozletiyor bana :(
    Lastik basınçlarını kontrol emenizi öneririm.
  • Selam arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra 3008 almaya karar verdim. Aracı çok beğendim gerçekten herşeyiyle 10 numara. Bir araç pazarlığım var 2018 120.000 km, km biraz çok ama kaza hasar yok, fiyat olarakta sınıfında avantajlı. Bu km'lerde aracı olan veya önerisi olan var mı?
  • Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam bi kontrol ederim yasak kalktiktan sonra tesekkur ederim.

• asilmavi kullanıcısına yanıt
    2018 yili ve 120000km araci olan sanirim yoktur hocam bence mantikli degil gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mekmenimin80

2018 yili ve 120000km araci olan sanirim yoktur hocam bence mantikli degil gibi
    Evet emsallerine göre baya fazla ama yeni nesil dizel motorlarda bu kmler çok olmaması lazım. Psikolojik olarak rahatsız ediyor haklısınız. Motor ve Kaporta kontrolleri sonrası karar vermek doğru olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

Selam arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra 3008 almaya karar verdim. Aracı çok beğendim gerçekten herşeyiyle 10 numara. Bir araç pazarlığım var 2018 120.000 km, km biraz çok ama kaza hasar yok, fiyat olarakta sınıfında avantajlı. Bu km'lerde aracı olan veya önerisi olan var mı?
    Senelik 60 bin yapmış .Çok fazla.Fiyat ne diyor.

• Araç prime edition 210 bin gibi bir rakama bitecek.
    1.6 180 lik mi ? O fiyatlara kalmadı diye biliyordum, çok iyi fiyat.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konudaki tüm arkadaşların Ramazan Bayramını kutlar kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..

Bunun adına süper kilitlenme mi deniyor bilmiyorum ama son model anahtarsız giriş ve çalıştırma olan 3008 lerde araçtan inerken camlar veya sunroof açıksa ya uzaktan kumandada kapama tuşuna bastıktan ya da kapı üzerindeki iki çentiğin oraya dokunduktan sonra elinizi düğmeden kaldırmadan camlar kapanana kadar birkaç saniye beklememiz gerekiyor. Bu şekilde cam sunroof veya sunroof perdesi ne varsa hepsini kapatıyor. Aynalar katlanıyor.
    Sadece bir defa basıp elimizi çekersek sadece kapılar kilitleniyor ve aynalar kapanıyor cam sunroof ve sunroof perdesi kapanmıyor.

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Bence 2018 model olduğuna göre 1,6 dizel 120 bg dir o.
    Biliyorsunuz 2019 mart ayından sonra 1,5 130 bg dizeller gelmeye başladı.

Iki senede 120.000 km yaptı ise dizelden başka motorla yapmamışlardır o kadar kilometreyi..

Hocam ben cok onyargiliyim bu konuda, yuksek km ikinci el almak yerine sifir benzinli almayi tercih ediyorum.

• Birçok görüş var bu konuda ama dizel otomatik her zaman ilk tercihtir. Sadece km konusu kafama takıldı, oda usta yorumuna göre karar vereceğim sanırım

• smoc76 S kullanıcısına yanıt
    Ben Konuya uzak kaldım , sıfır araç sandım ikinci el ise olay değişir tabi :)

Sizi görünce ne kadar mantıklı bir hareket yaptığımı bir kez daha anladım. Nisan 5 te 2020 model 1.5 dizel eat6 active prime arabayı 220 bin e sıfır aldım. Vallahi ekonomiyi ve gelinen durumu görünce ağzım açık kalıyor. Size de kolaylıklar dilerim araba çok güzel ama ben de dizel ve 120 bin km 2 yılda olunca o arabaya bakmazdim bile.. 210 bine zor belki ama 1.2 grandlanx falan bulabilirsiniz ya ben ne bileyim zoruma gitti sizin adınıza...

• 5008 için 235 50 19 yaz lastiğe kaç hava basıyorsunuz? Kapı içinde 205 55 19 için ölçümler vardı yanlış hatırlamıyorsam.
  • Selam arkadaşlar.Bence 2 senelik araç için 120.000 km çok.

5 senede o mesafeler normal.

• Pannoplia P kullanıcısına yanıt
    Ben de 25 Şubat ta 1.5 dizel eat 6 prime edition aracı 212.000 tl ye aldım. Şu ana kadar virus karantina vs. meselelerinden fazla kullanmak da nasip olmadı ama piyasanın geldiği durum gerçekten inanılır gibi degil.

Anladığım kadarıyla siz bu aracı son alanlardan birisiniz sonrasında bugüne kadar hiçbir bayide bu araç bulunamıyor fakat nasıl oluyorsa araç şu anda 0 km olarak sarı site galericilerinde 282.500 tl ye satılıyor. Hem de bir değil 2 araç birden. Linkler aşağıda. Sanırım sözün bittiği yerdeyiz..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-ergi-motors-2020-model-0-km-3008-1.5-bluehdi-prime-edition-803713141/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-ergi-motors-2020-model-0-km-3008-1.5-bluehdi-prime-edition-803789371/detay

• smoc76 S kullanıcısına yanıt
    Ben de sizinle aynı fiyata alabilecektim ama ilimdeki bayiye çok güvendim. Ocak sonunda kapora verip Nisan içinde arabayı aldım. O zaman şimdiki aklım olsa Şubat'ta bir sürü bayi araba teslim ediyordu. Benim durum sizinkinin yanında "zararın neresinden dönsek kardır" oluyor

• 
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.