Şimdi Ara

Yeni pet sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler yeni update ile pet sistemi oyuna dahil oldu. Fakat sanırım bilgimiz bu konuda sınırlı. Şahsen benim bilgimde sınırlı. Bu yüzden böyle bir konu açayım dedim herkes bildiklerini paylaşsın istedim bundan bende yararlanmak isterim merak ettigim bi sistem oldugu için. Yeni gelen petler var. Sanırım bunlar NPC'lerde yok ? Tam olarak bilmiyorum.

Öncelikle bu petler ne işe yarıcak? Yanımızda avel avel gezeceklermi yoksa fighter görevimi görecekler ? Yoksa bişeyleri toplamaya falanmı yarıcaklar. Torchlight I - II oynayanlar bilir. Ordaki pet sistemi oldukca iyiydi. Mana / HP pot / Scroll gibi şeyler bitince yolluyodun peti alıp geliyordu. Hatta çanta doldugunda satılacak olanları satıyordu. Burdaki pet sistemide buna benzermi olacak ? Bize artıları nelerdir ne gibi geliştirmeler geliyor bunları merak ediyorum. Bildiklerinizi paylaşın lütfen :)

Teşekkürler.

• Loot için bildiğim kadarıyla, shoptan alınıyor, trade ediliyor ve foodları da merchantlarda satılıyor. Bana kalırsa lag yapmaktan başka işe yaramaz
  • food ları merchantta satılıyor mu.. Bılmıyordum. Ben sadece Tera Shop ta satılacak sanıyordum.. Iyı o zaman işe yarar bir şey bulursak alırız.
  • Food'lar satılıyor aynen onu gördüm. Ama kendisi yok :D
  • Velika da bir npc de 500 gold karşılığı pet alabilirsiniz. Ayrıca sadece loot için değil ufak da bir buf ekleme özelliği var değişik özellik ekleyenleri mevcut. (krit, defans, power gibi yalnız bir tanesini çok düşük bir değerde.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IQ

Velika da bir npc de 500 gold karşılığı pet alabilirsiniz. Ayrıca sadece loot için değil ufak da bir buf ekleme özelliği var değişik özellik ekleyenleri mevcut. (krit, defans, power gibi yalnız bir tanesini çok düşük bir değerde.)

nerede o npc ?

Petler sadece shop da satılıyor ve toplama özelliği haricinde hiçbir halta yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 28 Mart 2013; 18:48:45 >
  • Fraya'da trade broker'da 7-8k yani cash vermek istemeyenler için oyun içi de alınabilir, çok bi şey değilmiş.
  • Evet çeşitli yerlerde satışı var Guildlerin yönettiği haritaların bazılarında kapatılmış o npc lakin bazı haritalarda açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IQ

Evet çeşitli yerlerde satışı var Guildlerin yönettiği haritaların bazılarında kapatılmış o npc lakin bazı haritalarda açık.

var diyorsun Velika'da sonra bazı haritalarda kapatılmış diyorsun . Net olarak sormuş arkadaş nerede o npc ? Ben daha böyle birşey duymadım ve bilginiz varsa yerini söyleyinde herkes öğrensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

Evet beyler yeni update ile pet sistemi oyuna dahil oldu. Fakat sanırım bilgimiz bu konuda sınırlı. Şahsen benim bilgimde sınırlı. Bu yüzden böyle bir konu açayım dedim herkes bildiklerini paylaşsın istedim bundan bende yararlanmak isterim merak ettigim bi sistem oldugu için. Yeni gelen petler var. Sanırım bunlar NPC'lerde yok ? Tam olarak bilmiyorum.

Öncelikle bu petler ne işe yarıcak? Yanımızda avel avel gezeceklermi yoksa fighter görevimi görecekler ? Yoksa bişeyleri toplamaya falanmı yarıcaklar. Torchlight I - II oynayanlar bilir. Ordaki pet sistemi oldukca iyiydi. Mana / HP pot / Scroll gibi şeyler bitince yolluyodun peti alıp geliyordu. Hatta çanta doldugunda satılacak olanları satıyordu. Burdaki pet sistemide buna benzermi olacak ? Bize artıları nelerdir ne gibi geliştirmeler geliyor bunları merak ediyorum. Bildiklerinizi paylaşın lütfen :)

Teşekkürler.

bu arada pet sistemi demeyelim yani sadece yerdeki itemleri topluyorlar başka birşey yok . Yani atack yapma buff atma vs vs vs yok . ve böyle bir oyunda bu kadar kötü pet mi yapılır tartışılır

Yani kaç yıl önce KO oynarken gelen petlerde yaşadığım şoku yıllar sonra bu kadar kaliteli grafiklere sahip bir oyunda ( 3 seçenek verilmiş ve koyun / ot / minik dragon hiçbiride bu oyuna yakışmıyor ) tekrar yaşadım

• Aynen haklısın. Çok saçma bi pet sistemi gelmiş :D Dalga geçme sistemi olsa adı helal olsun adamlar yapmış derdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Loot için bildiğim kadarıyla, shoptan alınıyor, trade ediliyor ve foodları da merchantlarda satılıyor. Bana kalırsa lag yapmaktan başka işe yaramaz

Tamamen katılıyorum.
    Loot için, tera shopda satılıyor, trade ediliyor, beslemek için food'lar merchand'da ve sadece lag arttırıcı :D
  • pet sistemi rappelz online da çok harikaydı :)
  • Bende bubba diye kurbağa çıktı bi halt yaptığı yok ne işe yarıyor bu bubba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.