Şimdi Ara

Yeni PC Lütfen Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba yeni bir masaustu pc almak istiyorum su linklerde ki pc lerden hangisi daha iyi ve uzun omurlu olur? Genel anlamda normal kullanacagim onumuzde ki birkac senenin oyununu calistirsa yeterli olur.

http://www.n11.com/amd-...b-ekran-karti-P34251380

http://www.n11.com/4-ne...dd2-gb-ekarti-P28894328

Veya sizin bana bu fiyat bandinda onerebileceginiz bir pc varsa onuda degerlendirebilirim tesekkurler.

• Yukarı.
    Bu pc ler haricinde maksimum 1300 tl ye monitörsüz ve windows yazılımı olmadan sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Hazır pc her zaman ucuza alabilirsin fakat istediğin özelliği hiç bir zaman bulamazsın

Intel Core i5 4460 Soket 1150 3.2GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci : 497

ASUS H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI Anakart : 205

Kingston 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Ram : 119

THERMALTAKE VERSA II 500W MidT ATX SİYAH KASA: 185

Kingston 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB) :260

PIONEER DVR-S21LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH :76

Asus GT730 DDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı : 215

bu özelliklere bakın fiayatlar değişebilir vatan bilgisayarın sitesi den alınmıştır tabiki hafta sonlarında

%20 indirim oluyor kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmetin -- 17 Şubat 2015; 19:04:58 >
  • Arkadaşın önerdiği sistem bence iyi olmamış bütçeye göre çok pahalı bir işlemci ve düşük bir ekran kartı koymuş benim önerim şöyle:
    GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram
    130,31 TL
    Intel Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci
    203,32 TL
    ASUS H81M-D Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz DVI&VGA Anakart
    159,98 TL
    Seagate 3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk
    139,04 TL
    Asus GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
    462,48 TL
    COOLER MASTER CMP-350 500W MidT ATX SİYAH KASA
    191,98 TL
    Toplam fiyat: 1287 TL
    Fiyat fazla geldiyse ekran kartını düşürebilirsin ve kasa hakkında bilgim yok başka bir kasayla da değiştirebilirsin.
  • Yukarı.
    Cevaplar için teşekkürler.
  • Yukarı.
  • Bu tür bir sistem olabilir;

http://www.sinerji.gen.tr

Yeni PC Lütfen Yardım!
  • Limit beni aşıyor hocam, 1300 e bile zor çıkıyorum linkini verdiğim pc ler için ne diyorsunuz işe yaramaz mı?
  • R7 260X yaparsın ekran kartını fiyat düşer kardeşim, linklerde ki ürünlerin ekran kartları düşük, bu yüzden fiyatları uygun.
  • Teşekkür ederim.
  • 01 - İntel Pentium G32xx Soket 1150 İşlemci

02 - H81 yongalı Anakart (ASUS H81M-C olabilir)

03 - GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram

04 - Toshiba 3.5'' 500GB SATA3 32MB Cache 7200RPM Harddisk

05 - 500W PSU'lu MidT ATX KASA COOLER MASTER

06 - ASUS / SAPPHIRE - R7 265
  • kmetin kullanıcısına yanıt
    Siz Casper mısınız, o ekran kartı nedir?
  • yok dostum fiyat yazmış diye öyle bir şey yaptım tabi isteğe göre yükseltilebilir kısabileceğimiz şeyler bunlardır anakart ve işlemciyi kısamassınız kasayıda aynı şekilde alırken bir sefer doğru düşünüp alınmalı diğer parçalarda ise bütçeye göre oynarsınız
    ilginize teşekkürler!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

R7 260X yaparsın ekran kartını fiyat düşer kardeşim, linklerde ki ürünlerin ekran kartları düşük, bu yüzden fiyatları uygun.
    Schnitter
    Dostum şu an zaten bir bilgisayarınız var değil mi kasa içinde oynama yap onları yükselt Kasayı ellemez sin sağlamsa anakart işlemci rem bu üç parça yenilersin daha ucuza çıkartırsın birde

Intel Core i5 4460 Soket 1150 3.2GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci : 553

Yeni PC Lütfen Yardım!

İntel Core™ i5 İşlemciler
    Mükemmel performans ile hız artışı ve çarpıcı görseller. Zengin görseller ve ihtiyacınız olduğunda otomatik hız artışı özelliğiyle bilgisayar deneyiminde çıtayı yükseltin1. 4. nesil Intel® Core™ i5 işlemci, olağanüstü bir performans, çarpıcı görseller ve daha gelişmiş koruma için dahili güvenlik özellikleri sunar.2
    Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi ile ihtiyaç duyduğunuzda otomatik hız artışı heyecanını keşfedin. 1Entegre görsel geliştirmeler setiyle ekstra donanıma gerek kalmadan filmleriniz, fotoğraflarınız ve oyunlarınızla kusursuz ve kesintisiz deneyimler yaşayın3 ve daha uzun pil ömrüyle hepsinin keyfini daha uzun süre sürün.

ASUS H81-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 Anakart : 222

H81-PLUS
    H81, oldukça dayanıklı 5X Koruma ve süper hızlı USB 3.0 aktarımı ile donatıldı
    ASUS 5X Koruma - Çok yönlü koruma, en yüksek seviyede kalite, güvenirlilik ve dayanıklılık sağlar
    USB 3.0 Boost (UASP Desteği) - Geleneksel USB 3.0'dan %170 daha hızlı aktarım hızı sunar
    Yeni UEFI BIOS - Ekstra yardım bilgileri ile daha kullanıcı dostu, daha kolay ve sezgisel
    AI Suite 3 - Yenilikçi ASUS özelliklerine tek adımda erişim
    Network iControl - Gerçek zamanlı ağ bant genişliği yönetimi
     Yeni PC Lütfen Yardım!

ASUS 5X Koruma
    Çok yönlü koruma, en yüksek seviyede kalite, güvenirlilik ve dayanıklılık sağlar
    ASUS anakartlar bilgisayarınızı 5X Koruma ile Savunur Hassas CPU güç kontrolü sağlayan DIGI+ VRM dijital güç tasarımı, elektrostatik paraziti ortadan kaldıran standartlara göre sıkı testlerden geçen ESD birimleri ve aşırı gerilim ya da kısa devre sonucu hasar oluşmasını engellemek amacıyla DRAM yuvalarının etrafına yerleştirilen sıfırlanabilir sigortalar gibi kaliteli bileşenler kullanıyoruz. Bunlara ek olarak kullandığımız korozyona dayanıklı arka giriş-çıkış koruyucuları da ASUS'un mümkün olan en güvenilir ve en dayanıklı kartları sağladığına birer örnek olarak gösterilebilir
    Performans Optimizasyonu
    USB 3.0 Boost (UASP Desteği)
    Standart USB 3.0'a kıyasla %170 daha hızlı aktarım
    ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, Windows 8'de UASP (USB Ekli SCSI Protokolü)'nü destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde zaten yüksek hıza sahip olan USB 3.0 performansına ek olarak, USB cihazının iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, kullanıcının ayarlamasına gerek kalmadan otomatik olarak, uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir.
    Dünyanın ilk USB 3.0 UASP desteği – anında %170 daha hızlı.
    Eksiksiz USB 3.0 çözümü – Turbo veya UASP Modlarına çoğu USB cihazın performansını arttırır.
    Basitçe tak ve performansı arttır – otomatik algılama tasarımı en iyi performansı garantiler

Yeni PC Lütfen Yardım!

ASUS Boot Setting
    Çoklu başlangıç seçenekleri
    ASUS Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde ASUS Boot Setting (Önyükleme Ayarı) bilgisayarınızın başlangıç sürecini kişiselleştirirken daha fazla esneklik sağlar. Windows 8'de ve hatta önceki Windows sürümlerinde daha akıcı bir kullanım deneyimi için sistem başlatma süresini 2 saniyeye* kısaltabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı dostu arayüz aracılığıyla tek tıkla doğrudan BIOS'a girebilir ve istediğiniz sistem başlatma yöntemini hızla seçebilirsiniz: ister saniyeler içinde işletim sistemine geçin ister standart başlatmayı seçin. Seçiminiz ne olursa olsun ayarlar kaydedilir ve kalıcı olur; bilgisayarı her açtığınızda tekrar tekrar seçim yapmanız gerekmez.

Kingston 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Ram :125

Yeni PC Lütfen Yardım!

tabiki kasada takılı Power Supply (Psu) kaçlık kaç w onuda bilmek lazım düşükse extra dan alıp kasaya takabilirsin

ZALMAN ZM600-GLX SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI : 225

Yeni PC Lütfen Yardım!

ZALMAN ZM600-GLX
    82 ~ 87% (20 ~% 100 yük) üst verimlilik
    Istikrar için çift Forward anahtarlama devre tasarımı
    Dahili Aktif PFC devresi yüksek güç faktörü ve yüksek verimliliği sağlamak için
    Stabilize gerilim kaynağı için tek +12 VDC çıkış tasarımı
    ErP 2013 Lot6 AB Bekleme Gücü Standartları Toplandı
    Dahili Aşırı voltaj, aşırı akım, düşük voltaj, kısa devre Koruma Fonksiyonları
    Mükemmel soğutma ile 120mm Sessiz Fan ile donatılmış performans

ayrıca oyun meraklı biri iseniz ozaman iyi bir ekran kartı alırsınız tercihe ve bütçeye göre değişir

ayrıca vatan bilgisayar sitesinde şu an fiyatlar yükseldi hafta sonu vatan bilgisayarın sitesinden yada internetten ucuza alabilirsiniz

bu öneriydi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmetin -- 18 Şubat 2015; 12:50:22 >

• Evet şu an bir kasa var ama eski bu parçalar uyum sağlar mı ki?
    Vatan Bilgisayarın haftasonu indirimi % kaç oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schnitter -- 18 Şubat 2015; 15:30:02 >
  • kasanı bilmiyorun harddisk kaçlık birde kasayı kaç yıl önce almıştın oda önemli sana öna göre söylerim ayrıca vatan bilgisayar özel günlerde yani bayramlar

da % 30 ayda iki sefer de %20 indirim yapar cuma akşamında göre biliriz internette vatan bilgisayar yapıp yapmadığını takip et ayrıca hızlı al oda ucuzluk

yapıyor onuda takip et

Intel Core i5 4460 1150 Soket 3.2GHz 6MB Cache 22nm İşlemci (BX80646I54460) : 551.42

Yeni PC Lütfen Yardım!

http://www.hizlial.com/intel-core-i5-4460-1150-soket-32ghz-6mb-cache-22nm-islemci-bx80646i54460/10397631

http://www.hizlial.com/asus-h81-plus-h81-intel-1150-1600mhz-ddr3-sata-30-usb-30-anakart/10305648

Asus H81-PLUS H81 Intel 1150 1600MHz DDR3 Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart : 221.90

Yeni PC Lütfen Yardım!

şu an ben baktım orada da ucuz bak yanılız ücretsiz üye olabiliyorsun oradan da internet üzeri kredi kartla taksitli alabiliyorsunuz

http://www.akakce.com/ arama moturuna da yazıp internet üzeri nerede ucuz bulabilirsin çıkıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmetin -- 18 Şubat 2015; 16:27:33 >

• Tesekkurler haftasonunu beklemek en iyisi galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.