Şimdi Ara

Yeni oyun tavsiyesi yapmak isteyenler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Troop Fallout Sarmadı nedense ısınamadım oyuna bıraktım. Assassins Creed in sarmaması imkansız zaten ilk 3 oyunu bitirmekten ziyade görevlerini sonuna kadar sömürdüm :P

@Paypay88 Türkmenistanda yaşıyorum. 128 Kb internete ayda 450 usd veriyorum. Multi burada yaşadığım sürece en az 2-3 sene hayal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

@Troop Fallout Sarmadı nedense ısınamadım oyuna bıraktım. Assassins Creed in sarmaması imkansız zaten ilk 3 oyunu bitirmekten ziyade görevlerini sonuna kadar sömürdüm :P

@Paypay88 Türkmenistanda yaşıyorum. 128 Kb internete ayda 450 usd veriyorum. Multi burada yaşadığım sürece en az 2-3 sene hayal.

450 dolar mı, nasıl bir ülke orası, biz burada Türk Telekom'a kızıyoruz, beterin beteri varmış
  • quote:

@Troop Fallout Sarmadı nedense ısınamadım oyuna bıraktım. Assassins Creed in sarmaması imkansız zaten ilk 3 oyunu bitirmekten ziyade görevlerini sonuna kadar sömürdüm :P

128 KB net 400 USD

• quote:

128 Mbit falan olmasın o, 450 dolar yuh!

• 45$ yazacakti sanirim.
  • Red Dead Redemption'ı da unutmamak gerek bence. Yeni oyun değil ama vurgulamaya değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

Red Dead Redemption'ı da unutmamak gerek bence. Yeni oyun değil ama vurgulamaya değer.

Kesinlikle. Hatta ve hatta üstüne Undead Nightmare oynarak cila da atabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

450 dolar mı, nasıl bir ülke orası, biz burada Türk Telekom'a kızıyoruz, beterin beteri varmış

Hayır arkadaşlar yanlış yazmadım 450$ (Dörtyüz Elli Amerikan Doları)

Her konusu açıldığında söylüyorum, TT NET e sallamayın, buraları görseniz, 2 megabit için herşeyinizi verirsiniz...

Burada 2 Megabit Aylık sınırsız 3000 USD. (ÜçBin Amerikan Doları)

Daha 3 sene öncesine kadar Dial Up kullanıyorduk Saati 0.5 Usd idi.

2 Sene önce 3G gedi. ama stabil olmadığından oyun oynatmıyor. İnternette gezmek bile sıkıntı... 1 Gb paket 30 Usd.

Ülkemizin değerini çok iyi bilin arkadaşlar. Online oyuna 4 senedir hasretim. Konsollarım internet nedir bilmiyorlar :) Türkiyeye gittiğim zaman download manyağı yapıyorum laptopu. düşünün yani...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

Hayır arkadaşlar yanlış yazmadım 450$ (Dörtyüz Elli Amerikan Doları)

Her konusu açıldığında söylüyorum, TT NET e sallamayın, buraları görseniz, 2 megabit için herşeyinizi verirsiniz...

Burada 2 Megabit Aylık sınırsız 3000 USD. (ÜçBin Amerikan Doları)

Daha 3 sene öncesine kadar Dial Up kullanıyorduk Saati 0.5 Usd idi.

2 Sene önce 3G gedi. ama stabil olmadığından oyun oynatmıyor. İnternette gezmek bile sıkıntı... 1 Gb paket 30 Usd.

Ülkemizin değerini çok iyi bilin arkadaşlar. Online oyuna 4 senedir hasretim. Konsollarım internet nedir bilmiyorlar :) Türkiyeye gittiğim zaman download manyağı yapıyorum laptopu. düşünün yani...

Beterin de beteri varmış. Hâlime çok şükür, hiç olmazsa TTNet 4 MBit sınırsız internete 90 TL ödüyorum. 3000 $ nedir yav ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 17 Ocak 2012; 12:25:45 >

• Türkmenistan: 2 Mbps Sınırsız İnternet Aylık 6821 dolar

• olabilir 1 mbit miydi 3000 usd olan :)
  • quote:

olabilir 1 mbit miydi 3000 usd olan :)

Araba mi aliyoruz yaw:D
  • ilginç gercekten acaba nede bu kadar pahalı altyapı ile alakalı herhalde
  • hiçbir alakası yok. istenildiği taktirde 2 ay içerisinde dünyanın en hızlı internetinin bütün şehire dağıtılabileceğini biliyorum. sorun da bu istenmiyor.
  • Kötü bir durum anlaşılan o zaman Allah sabır versin 128 kb ölüm ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 17 Ocak 2012; 12:52:48 >
  • saolasın. insan alışıyor zamanla. O yüzden bende Single player oyunlara yoğunlaşıyorum konsollarımda. bitirmediğim oyun kalmadı nerdeyse popüler olanlardan.
  • battlefield 3 efsane
  • bir deneyin planetside2 güzel bir oyun tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: belugaaslan

bir deneyin planetside2 güzel bir oyun tavsiye ederim

Dostum adam geçen sene sormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

quote:

Orijinalden alıntı: belugaaslan

bir deneyin planetside2 güzel bir oyun tavsiye ederim

Dostum adam geçen sene sormuş

Acaba internet fiyatı düşmüşmüdür Türkmenistanda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.