Şimdi Ara

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
64.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    Ekstra bir şey almadık. En üst donanım sadece. İlk gün için gayet memnunum. Corsa 1.2 den sonra atak geldi bana araç! 97000 e aldık. Ama izmirde araba kalmadı! Gelecek araçlar da daha pahalı olacak dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçta navigation yok. Android telefon ekranı nasıl veriliyor araca bilen var mı?

• Öncelikle hayırlı olsun. 1,6 dize en üst donanım 102bin lira fiyat çektiler. Hangi bayiden ne zaman aldınız

• volkantr19 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun... yakıt tüketiminiz nasıl? bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sellyy

hayırlı olsun... yakıt tüketiminiz nasıl? bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim....Henüz ne yol bilgisayarından ne de kendim bir ölçüm yapmadım...
    Yapar yapmaz bilgi vereceğim...
  • Bizde 23.11.2016 tarihinde Balıkesir bayisinden Mokka x 1.6 dizel otomatik inci beyazı exelance donanım ,deri koltuk,kışpaketi 102.250 TL. aldık. Balıkesirden manisaya 145 km 6.4 ortalama yakıt değeri ile geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otam -- 25 Kasım 2016; 16:57:5 >
  • Şehir içi 150 km yaptım. Tüketim 6.9
    Araci arkas tan aldık Karşıyaka

• quote:

Orijinalden alıntı: M.c_yilmaz

Benim araç geri vitese takınca park yardımcısı otomatik başlıyor

Herkeste bu sorun var.Peki sizi aracın donanımı ve motoru nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silecekleri otomatik çalıştıramadım ya. Sağ kolu döndürdüm ama çalışmadı. Sadece Manuel çalıştı. Nasıl oluyor bu?

günaydın cmt bayii ye gittim ve bu konuyu onlarla da görüştüm . evet kitapçıkta geri vitese takınca otomatik devreye girer diyor ama girmiyor. GM e raporlayacaklar ve haber verecekler. gelecek haberi buradan paylaşacağım.
  • quote:

günaydın cmt bayii ye gittim ve bu konuyu onlarla da görüştüm . evet kitapçıkta geri vitese takınca otomatik devreye girer diyor ama girmiyor. GM e raporlayacaklar ve haber verecekler. gelecek haberi buradan paylaşacağım.

Çok teşekkür ederim,haber verirseniz de çok sevinirim....Ayrıca bir kullanıcı (yukarıda mesajı da var) kendi aracında otomatik olarak çalıştığını yazmış...
    Ben de donanım seviyesini sordum ama henüz cevap gelmedi...Bakalım sonucunda ne çıkacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirdom

Silecekleri otomatik çalıştıramadım ya. Sağ kolu döndürdüm ama çalışmadı. Sadece Manuel çalıştı. Nasıl oluyor bu?

Otomatik çalışması derken,yağmur sensörünün devreye girmesinden mi bahsediyorsunuz?
    Eğer demek istediğiniz buysa silecek kolundan ayarı INT konumuna getirin...Yağmur damlası cama düşünce otomatik olarak çalışacak silecekler...
    Ortadaki dönen hassasiyet düğmesini artacak şekilde çevirirseniz en ufak bir su serpintisinde bile otomatik çalışacak.
    Ortadaki dönen hassasiyet düğmesini azalacak şekilde çevirirseniz fazla sayıda su damlası düşünce otomatik olarak çalışacak...

Bunu deneyin,olmazsa tekrar buradan yazın lütfen...
    bayide test surusu yapılan en dolu araçlarda test ettiler ve devreye girmediğini söylediler.
  • quote:

bayide test surusu yapılan en dolu araçlarda test ettiler ve devreye girmediğini söylediler.

O halde ya kitapçıkta yanlış yazıldı yada yazılımla ilgili bir sıkıntı var...Ama başka bir üyenin 'benim araçta devreye giriyor' demesi kafamı karıştırdı...
    Belki de o da sadece kameranın devreye girdiğinden bahsetmiş olabilir....Cevap verirse birgün öğreneceğiz bu sorunun cavabını...
  • Park sensörünü trafikte sürekli ötmesin diye düğmesine basıp kapattığımda geri vitese alınca otomatik açılıyor, düğmeye basıp açmama gerek kalmıyor. Araç 2015 cosmo. X lerde farklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brdst -- 28 Kasım 2016; 20:35:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brdst

Park sensörünü trafikte sürekli ötmesin diye düğmesine basıp kapattığımda geri vitese alınca otomatik açılıyor, düğmeye basıp açmama gerek kalmıyor. Araç 2015 cosmo. X lerde farklı olabilir.

Evet belki de Mokka X te bu durum olmayabilir...Ama çok saçma bir olay olmuş...Kaç kişi bu işin peşindeyiz,bakalım ne sonuca ulaşacağız...

• brdst B kullanıcısına yanıt
    mokka larda bu oluyormuş zaten. mokka x lerde olmuyor. sorun da bu.GM e raporladılar. bakalım dönüş olacak mı
  • quote:

mokka larda bu oluyormuş zaten. mokka x lerde olmuyor. sorun da bu.GM e raporladılar. bakalım dönüş olacak mı

Merakla bekliyorum cevaplarını...
  • quote:

Ben de konuyu GM ye mail ile bildirdim.
    Az önce telefonla aradılar ve sözlü de bilgi aldılar.
    Konu ile ilgili bilgi verecekler...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.