Şimdi Ara

YENI OPEL INSIGNIA GRAND SPORT<<ANA KONU>> (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
13
Favori
48.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda aracın sürüş pozisyonunun çok kötü ve uzun boylular için bile önünün kestirilemez olduğunu yazmıştım, abarttığımı düşünen varsa bakın tam 4:55 ve 7:00'da buna değiniyor ki kendisi uzun bir adam.

Bu araca makyajda kesinlikle sürüş pozisyonu düzeltmesi yapmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 25 Temmuz 2017; 22:0:6 >
  • Çevre görüş sistemi yani. Bunun uydu ile alakasını çıkaramadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    matt in boyu 1.78 yani çok uzun değil. ikinci bir konu, günümüzde üretilen otomobillerin büyük bir çoğunluğunun önü gözükmez. yani bu arabayı karalamak için başka noktalara bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

matt in boyu 1.78 yani çok uzun değil. ikinci bir konu, günümüzde üretilen otomobillerin büyük bir çoğunluğunun önü gözükmez. yani bu arabayı karalamak için başka noktalara bakmak lazım.

çok doğru

son 20 yıldır hiç bir arabada ne burnunu ne sağını ne solunu görebilirsin, tamamen arabanın boyutlarına hakim olursun ve öyle kullanırsın.

Matt dedi diye doğru olacak değil, kendisine sormak lazım, hangi modelde arabanın önünü görebiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

vergi levhanız var ise enjoy dizel otomatik araçları 125,000 tl den yardımcı olabiliyorum

Şirket filo indirimiyle 1.5 turbo ve 1.6 dizel için fiyat verir msnz?

• geçen hafta aracı inceledim. tasarım çok güzel olmuş.
    özellikle o bagajın camla açılması çok kullanışlı. audi a5 gibi
    başlangıç paketi bile gayet yeterli.
  • geçen ay 57 adet satılmış

Passat 2157
    Talisman 161
    Mondeo 79

Mercedes C 974
    BMW 3 736

araç olmadığından mı satılamamış varda alan mı yok ?
  • Fanatik kafası da ilginç. Eleştirmekle kötülemenin ayrımını yapamayanlar var. Ben aracın sürüş pozisyonu kötü,önü kestirilemez, gördüklerim içinde en kötü dedim diye arabayı kötülemeye çalışıyormuşum opel fanatiklerince. O zaman videoda ciddi sıkıntı diye iki kere aynı şeyi söyleyen Matt'in de işi güc yok opel kötüleme derdinde sizin zekanıza göre.

Ayrıca iyi sürüş pozisyonu deyince artık öyle araç kalmadı diye saçmalamışsınız, araba farına kadar görünsün demiyoruz doksanlar araçlarınınki gibi ama bugün, audi, vw, bmw, skoda, subaru, nissan gibi markaların araçlarında sürüş pozisyonu gayet iyidir. Hem kaputun hatlarını, köşelerini görebilirsiniz hem de aracın önünü net kestirebilirsiniz. Çevresel görüşünüz de iyidir. Hatta subaru bu konuda amerikada yıllarca üst üste ödül alan yegane markadır. Yani bilmeden konuşmamak lazım. Hadi ben kendi tecrübeme göre kötü demişim, yüzlerce araç kullanmış olan Matt de mi işten anlamıyor?

Ayrıca kendisi 179dan biraz uzun. Kabaca 180 bir adam kısa değildir, bu boyda bir insan sürüş pozisyonunda sıkıntı yaşıyorsa ortada bir mühendislik hatası vardır, bu kadar basit.

İyiye iyi diyebildiğiniz kadar, kötüye de kötü demeyi öğrenin biraz fanatikcanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 3 Ağustos 2017; 21:33:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Fanatik kafası da ilginç. Eleştirmekle kötülemenin ayrımını yapamayanlar var. Ben aracın sürüş pozisyonu kötü,önü kestirilemez, gördüklerim içinde en kötü dedim diye arabayı kötülemeye çalışıyormuşum opel fanatiklerince. O zaman videoda ciddi sıkıntı diye iki kere aynı şeyi söyleyen Matt'in de işi güc yok opel kötüleme derdinde sizin zekanıza göre.

Ayrıca iyi sürüş pozisyonu deyince artık öyle araç kalmadı diye saçmalamışsınız, araba farına kadar görünsün demiyoruz doksanlar araçlarınınki gibi ama bugün, audi, vw, bmw, skoda, subaru, nissan gibi markaların araçlarında sürüş pozisyonu gayet iyidir. Hem kaputun hatlarını, köşelerini görebilirsiniz hem de aracın önünü net kestirebilirsiniz. Çevresel görüşünüz de iyidir. Hatta subaru bu konuda amerikada yıllarca üst üste ödül alan yegane markadır. Yani bilmeden konuşmamak lazım. Hadi ben kendi tecrübeme göre kötü demişim, yüzlerce araç kullanmış olan Matt de mi işten anlamıyor?

Ayrıca kendisi 179dan biraz uzun. Kabaca 180 bir adam kısa değildir, bu boyda bir insan sürüş pozisyonunda sıkıntı yaşıyorsa ortada bir mühendislik hatası vardır, bu kadar basit.

İyiye iyi diyebildiğiniz kadar, kötüye de kötü demeyi öğrenin biraz fanatikcanlar.

Tüm konuşmaların saçamalamaktan başka bişi değil
    Kendini ne zan ne zannediyorsun ki
    Fanatiğin alası sensin, senden başka kimse fanatiktik yapmıyor
    Doğru düzgün yazacaksan yaz .
    Mat in görüşü yanlış, görüş sorunu yok diyoruz , ettiğin laflara bak

Biraz adap üslup lütfen

• Doğrular işine gelmeyince karşındakinin söyledikleri saçmalamak olur tabi.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    benim senin yazdıklarına cevabım ve senin buna karşı verdiğin cevap aynen seni tarif ediyor. ben sana eleştiri yazıyorum ama senin fanatik kafanın işine gelmeyince bunu benim fanatikliğimin delili olarak kabul ediyorsun.
  • 1.6 dizel otomatik performans olarak nasıldır.Uzun yolda sollamalarda nefesi kesilir mi?Şu an 1.4t j kasa astramız var ona göre performans konfor olarak neler sunabilir yeni insignia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

1.6 dizel otomatik performans olarak nasıldır.Uzun yolda sollamalarda nefesi kesilir mi?Şu an 1.4t j kasa astramız var ona göre performans konfor olarak neler sunabilir yeni insignia.

Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aracı haziranda aldım. Tarafsız olarak sorularınızı cevaplayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Ben aracı haziranda aldım. Tarafsız olarak sorularınızı cevaplayabilirim

Motor sesi yol sesi lastik sesi rüzgar sesi ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde cok az arac kaldı yine de bilgi vermek istedim noter satışlı olacak araçlar enjoy dizel otomatik+kış paketli araçları 130.000 tl den yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Ben aracı haziranda aldım. Tarafsız olarak sorularınızı cevaplayabilirim

Motor sesi yol sesi lastik sesi rüzgar sesi ???

Motor Ses yalıtımı önceki insigniaya göre çok iyi rüzgar ve yol sesi yok denecek kadar az lastik sesi 140 da biraz vermeye başlıyor.. Lastikler iyi birşey olursa yol sesi baya kesilir.. Ayrıca bu aracın boş halini tavsiye etmem kesinlikle almayın.bütçeniz yetiyorsa full +full alınız.
    Bu araçta utanarak dile getiriyorum bagaj açma düğmesi yok kumandada yok içerde yok.. Alışveriş merkezlerinde arabadan iniyorum ya.. Adamlar aracı tanımadıkları İÇİN bagaj açıp KONTROL edemiyorlar.. Eski insignia da bagaj açma kumandada vardı.. Birde eski insignia da sürücü koltuğu kısmi elekteikliydi bu kasadayok bildiğin corsa koltuk var.. Koltuk soğutma randımanlı değil çalışıyormu çalışmıyormu anlayamazsınız..masaj özelliği sadece dokunuyor oda başarısız..talismanın koltuk masajı buna 10 çakar.. Opc marşpiyeller çift taraflı yapışkanla tutturulmuş. Sağ arka kapı alt tarafından biraz açılma var.. Araç hızlanma eski insigniadan iyi.. Elektrikli bagaj yok arka bagaj ağır zor oluyor.. Ben insignia yı sevdiğim için aldım.. Daha öncekide cosmo opc idi.. Sizin böyle bir sevdanız yoksa satın almayın... gidin bmw 320i sportline alın super b alın mercedes c180 c200 falan alın..

Ben burada kıyaslama olarak eski cosmo ve YENİ boş dolu paket arasındaki farkları anlatmaya çalıştım..
    Benim Aracım İnsignia Excelence +Siyah Deri Paket + Premium Paket+sunroof olarak odak topkapıdan aldım.. Birde servisleri beşpara etmez randevulu çalışırlar ama ufak sorunlar İÇİN bile saatlerce beklersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rx3004 -- 22 Ağustos 2017; 23:26:13 >

• Rx3004 kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. Sizin aracınız benzinli mi dizel mı? Otomatik viteste bir önceki versiyona göre farklılık var mı?

• orthopaedics O kullanıcısına yanıt
    Teşşekkür ederim. Benim aracım 1.6. Otomatik Dizel.

Eski araca göre daha az yakıyor. Şuan 7 lt şehir içi..

Eski insignia da ani hızlanma yapmak istediğinizde 2 3 saniye gaz kesmesi olurdu.. İstediğiniz randımanı anlamıyordunuz. Bu yeni kasada o sıkıntılar giderilmiş.

• Teşekkürler. Resmen enayi yerine koymuşlar bizi. Arabadan inip bagajı açıyorum dediniz ya. O an Opel bitti benim için
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.