Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    aynı paraya full daha dolu clio teklifi aldım, hayalet ekran, ambians aydınlatma ön arka park sensörü,9,3 inch ekran navigasyon,sürüş destek paketi,şerit takip kablosuz şarj vs. aldım.

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    Yorum yapıyorsun ama araştırmandan Clio en boş pakette
    Yokuş kalkış,hız sabitleme,oto far,led gündüz farları vs zaten var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şükür şu çirkin kasa değişmiş fakat B segment araçların bile 150 bin lira olduğu ülkede yaşamak ne acı

• Clio icon paket 140 bin
    1.2 Benzinli AT8 130 hp Ultimate 164.900 TL 157.000 TL

• Yeni Opel Corsa Türkiye fiyatı belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 26 Şubat 2020; 15:26:13 >
  • Fiyat / performans olarak gayet iyi bir otomobil olmuş..
    Tasarımı da gayet güzek ve modern

• quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Clio icon paket 140 bin
    1.2 Benzinli AT8 130 hp Ultimate 164.900 TL 157.000 TL
    130 luk corsa yı 130 luk clio ile kıyaslamak lazım. Onunda fiyatı 154500 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Ultimate paket, clio icon + full opsiyonlu haline falan denk geliyor yalnız. Motor şanzıman avantajını söyemiyorum bile.
  • Bu motoru eski aracım 308de kullandım ve 29 bin kmde motor ömrünü tamamladı yapılamayacak şekilde bozuldu yetkili servis yapamadı.. 16,18 ve 24 bin kmlerde buji patlamasından yolda kaldım. 1.2 130 hp lik motor hiiç bi şekilde güvenilir gelmiyor bana.

• Bunlarin clio corsa fiesta vb donanimlari arasında ki fiyat farkına araca biniyorum(citroen xsara) ne desem bos bu memlekette..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf Renault diye Clio almam :)

• bu aracın avrupa fiyatı 12 bin euro 12 bin birim yani. geçen superb bakıyordum 255 bin lira çokta yine hadi kafayı kırdık diyelim onu hazmettik oturdum hesaba kaskosu sigortası benzini otoparkı senelik 25 bin lira vazgeçtim çıktım bayiden mahalledeki taksiciyle anlaşırım olmadı korsan bulurum ayda 1000 lira versem her yere götürür kapıdan alır kapıya bırakır

• Clio süpürecek mi :) Bu fiyatlara sıfır araba alınmaz ama ikisi arasında corsa öper geçer.

• İkisi de fransız. Çok kasmayın bence kuyaslarken. ??

• Peugeot yeni 208 ile bu sınıfta çıtayı çok yükseltti. Clio ve 208 arasında sıkı rekabet olacaktır yeni Corsa tektük satacak çok tutulmayacaktır

• Opeıl corsa toyota coramina😂😂

• yeni corsayı inceledim, gördüm ama test etmedim.20 yıllık opel corsa kullanıcıyım.ben baz model almayı düşünüyorum. bana göre yakıt değerleri olarak çok iyi,bazı özellikler eklenmiş .ama en gıcık kaptığım şey broşürde yazdığına göre stepne yok.opel gibi bir firma bunu nasıl yapar anlamıyorum. sırf bunun için belki almam. bekleyip,test edip,yorumlara bakıp,sene sonunu bekleyeceğim,ilk izlenimim olumlu. saygilarımla.

• 1.2 Benzinli AT8 130 hp Ultimate + teknoloji paketi 179.500 lira yıl sonuna kesin değil bir ihtimal gelir deniyor ama araç tam şehir aracı , olsa alırdım

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ben de stepneyi söküp tamir kiti mi alsam diye düşünüyordum. Boşuna yer kaplıyor, ağırlık yapıyor gibi geliyor bana. Tamir kiti varsa gerek var mı stepneye?

• 75 bg olan PSA grubu motoru mu. Essantia paket devam edecek sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.